Benim Dondurulmuşumda Başardi Dostlar Hamileyimmmmm

Bu durumda da tek bebek olma ihtimali de var yani.Ama yine de 5. hafta için söylenen alt sınırdan yüksektesin.İkiz olma ihtimali de var.

Yanlış hesaplamış olsam 4. haftada bile olsan şıu an 75 ile 2600 arası normal.Yine endişen yersiz yani.

ohhh iyi bari, inşallah öyledir, görelim mevlam neyler, neylerse güzel eyler

Kederli canım sevinçten seni unuttuk bu arada.yarın değil mi transferin?kuzi sana uğur getirir inşallah.Su gibi olsun herşey hiç anlamadan hamiş kal inşallah,iyi şanslar dilerim,Allah yardımcın olsun.

saol diamondcum evet yarın transferim var heyecandan uyuyamıyorum inşallah bu sefer bende başarırım :smiley-cool:

Hayırlı olsun arkadaşım a.s. Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin işşallahhh :hooray:

ayyyyy süpeeeeeeerrr sende hamilesinnn
gözünaydın canımmmmm:sm_cool:
sayende herkes halay çekmiş bugün kızzz:teytey:
Allah kucağına almayı nasip etsin darısı başımıza dikkat et bebişine canım öpüyoruma.s.

canım çok sevindim. allah kucağına almayı da nasip etsin. sen olumsuz düşünme canım. hamilesin yaaaaa o duyguyu doyaaaaaaadoyaaaaaaaaa yaşa..

hamileliğine cok sevindim hel hele dondurulmuşkarla hamile kalmana daha cok sevindim allah tamamına erdirsin kucağına sağlıkla almayı nasip etsin

bu arada allah nazardan saklasın değerin cok güzel kesin ikiz tekrar gözün aydın

kuziciğim canım yaaa çok sevindim..inan kendim hamiş olmuşum kadar seviniyorum burda hamiş haberleri alınca....bende donrurulmuşlarla deneyeceğim biliyorsun...banada moral ve umut oldun canım...a.s.allah sağlıklı bir hamilelik geçirmeni naisp etsin inşallah...allah sağlıcaklada kucağına almayı nasip etsin inşallah...

değerin gayet güzel maşallah... ikiz olma ihtimali biraz yüksek... yerimseniben

kederli canım seninde transferin iyi geçer inşallah ve beişlerin sıkıca tutunurlar inşallah...dualarım seninle... allah yanınd ave yardımcın olsun inşallah... a.s.

hamileliğine cok sevindim hel hele dondurulmuşkarla hamile kalmana daha cok sevindim allah tamamına erdirsin kucağına sağlıkla almayı nasip etsin

bu arada allah nazardan saklasın değerin cok güzel kesin ikiz tekrar gözün aydın

kuzicim çok sevindim hayırlı uğurlu olsun allah tamamına erdirsin canım ikinizede sağlık sıhhat versin darı biz olmayanların başına canım

KUZİCİM..... CANIMMM... GÖZÜNAYDIN... ÇOK GÜZEL HABERLER VERDİN BİZE... :sm_cool:
ALLAH SAĞLIKLA, MUTLULUKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN.... EŞİNİ VE SENİ TEBRİK EDİYORUM CANIM.... :hooray: a.s.

saol diamondcum evet yarın transferim var heyecandan uyuyamıyorum inşallah bu sefer bende başarırım :smiley-cool:

KEDERLİ CANIMMMM.... Allah yardımcın olsun... inşallah güzel haberler alacağız... Kuzi bizi çok mutlu etti , sıra sende canım.... Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın, yüzünü güldürsün....a.s.

ALLAH hepimizin yardımcısı olsun!!!!!!!!!!

kuzi tebrik ederim Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin darısı tüm isteyenlerin başına inşallah

Kederli hiç uyumadın mı yoksa?kaçtaydı transferin?

pek uyudum sayılmaz gece çok geç uyudum sabahta erkenden uyandım
yaa bilmiyorum canım biz sizi ararız demişlerdi ama daha aramadılar inşallah bir sorun çıkmamıştır:uhm: bekliyorum bende

:teytey::teytey::sm_cool::dance: kuzicim hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin analı babalı büyütsün. çok sevindim darısı başıma bende bekliyorum 6. günüm 28 de test günüm. kaçak göcek internete girdim ve bu müjdeli haberle sevinçten havaya uçtum. Çok güzel darısı hepimizin başına. Rabbim kucağınada almayı sağ salim nasip eder. transfer transfer :teytey::teytey: halay çekecem yaşasın ya :sm_cool:

Haziran Darisi Başimizadaaaa

Amin canım senin durumu şimdi okudum neden aynı gün yapmadılar transferini canım sabah çözdüler saat 11,30 gibi transferim gerçekleşti 2 sinin durumu gayet iyiymiş biri biraz 2sine göre kötüymüş ama ne olacağı belli olmaz diye 3 de transfer ettiler. bizimkiler bilgisayar başına oturtmuyorlardı sizleri merak ettiğim için girdim sevinçli haberler var darısı bizim ve olmayan herkesin başına ama kederlicim sitem eder gibi yazmışsın devamında hepimizin başına dedim canımcım. senin transfer ne zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…