Benim Dondurulmuşumda Başardi Dostlar Hamileyimmmmm

ne diyosun sen dostum yaaaa hemen işi stresi bırak...ayaklarını uzatarak yat dinlen ve üzülüp bebişinide üzme....canım benim yaaaa Allahın izniyle bugünleride hayırlısıyla atlatacaksın...sen yeterki kendini yorma...öpüyorum seni...

Çok Sağol, inşallah güzel sonuç alırsın hayırlısıyla darısı başına inşallaha.s.

kaktüscüm merhaba canım sana birşey soracağım dondurulmuş transferi adetin kaçıncı günü tedavi başlıyor nasıl oluyor ve adetin kaçıncı günü transfer gerçekleşiyorŞeniz

canım benim hemen telaş stres yapma lütfen sakin olmaya çalış dualarım seninle meleklerin seni bırakmasın diye sevgiyle sağlıkla kalŞeniza.s.

tebrik ederim..
Allah sağlıklı bir hamilelik geçirmeyi ve bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

Evet benimde çok ayakta kalınca ağrı gibi değilde aşağıya doğru çekiyo sanki kasıklarım rahatsızlık hissediyorum, normaldede sürekli bir şişkinlik var doktor gazdan olabilir diyo ama değil, kanama durdu lekelenme devam ediyo nolacak bilmiyorum, bu arada benim göğüslerimde beyaz birşey yokda acayip derecede büyümeye başladı ve bastırınca acıyo

Bitmiyo yeşbücüm bitmiyo hergün yeni bir dert, hayırlısı olsun inşallah ya

Dinleniyorum kaktüsüm ya çok moralim bozuldu ama şimdi daha iyiyim, atlatırız inşallah ama dinlenmeden yatmadan olmuyo bu iş onu anladım, çalışırkende ne mümkün

şışttttt umutsuzluk yok....bunlar nazlı veletler...kanama yaparlar, sancı yaparlar annelerinin yüreklerini ağızına getirecekler ya ondan...ahh bir doğsunlar popolarına popolarına vurucaz vallahi...mümkün olduğu kadar yat dinlen kuzi....bebişler sana sıkı sıkı tutunacak içime doğuyor...yarın toplamam var..dualarınızı istiyorum...ve hepimiz için dua ediyorum....

kuzi
canım geçmiş olsun dr seni çağırmadı mı utrasonala bakılmadı.Benim tanıdığım biride aynı durumu yaşadı ve şimdi 2 yaşında bebek ama yinede biraz dikkatli olmalısın canım.biliyorum dikkatla davranıyorsun.kanamanın devam etmemesi iyiye işaret

kuzicim geçmiş olsun.bol bol dinlen canım.böyle şeyler normalmiş.canını sıkma.Allahın izniyle bebişin bırakmaz seni....

Sağol inşallah dediğin gibi olur, dert bitmiyo işte, Allah yardımcın olsun kolaylıklar versin inşallah dua ediyorum canım

Yok canım ya çağırmadı daha kese görünmez diye herhalde, inşallah iyiye gidiyodur, tüp yaptıranların çoğunda oluyo lekelenmeler biliyorum ama benim bugüne kadar olmayıp birden kanama olunca şok oldum resmen, hayırlısı Allahtan artık

kuzi cim çok sevindm ben uzun zamandr yoktm yeni gördm haberi hayırlı olsun canım inşllh kucağına da almayı nasip eder RABBİM

kuzicim korkma canım sende biliyorsunki çok normaldir bu tür şeyler biraz kanamanda olacak, sancında olacak ,midende bulanacak bunların hepsini yaşayacaksın yerimseniben hem bütün dr larda aynı fikirde .....anneleri meleklerin seni bırakmayacak allahın izni ile kendini ve meleklerini daha fazla üzme oldumu a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…