Benim Dondurulmuşumda Başardi Dostlar Hamileyimmmmm

Amiin canım benimde bütün temennim bu, Allah bütün isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin tez zamanda, kimseye eksikliğini yaşatmasın inşallah, endişe koşturmaca hiç bitmiyo gerçekten ama sağlık olsunda hiçç önemli değil

yok canım etmiyor. bir daha gelmedi. yarın büyük dün. sabah ilk işim hastaneye gitmek allahımın izniyle.inşallah güzel haberlerle dönerim.....

kuzicimmmmmmmmmmmmmm coooooooooooooook ama coooook sevındım bu guzel habere.:teytey: :teytey: :teytey:rabbım ınsallah hayırlısıyla saglıkla tamamına erdırsın.tebrık ederıma.s.:hooray:
10 gundur falan foruma gıremıorum sımdı ılk senın haberıne baktım ve sukur ıyı haberı gordum.cnm ınan cok sevındın.ıns 7 hazıranda da guzel haberlerle gelırsın.cok opuyorum kendıne b-ve bebıslere cook ıyı bak

çokkkk Sağol canım benim Allah en kısa zamanda sana da nasip etsin en hayırlısından inşallah bende seni öptümŞeniz

Kızlar bugün doktoru aradım, nekadarlık hamileyim son adet günümdenmi hesaplamam gerekiyo diye sordum, hayır öyle hesaplanmıycak, muyeneye geldiğin zaman bakıcaz ona dedi, öf be çatlıycam yani heee

Kızlar bugün doktoru aradım, nekadarlık hamileyim son adet günümdenmi hesaplamam gerekiyo diye sordum, hayır öyle hesaplanmıycak, muyeneye geldiğin zaman bakıcaz ona dedi, öf be çatlıycam yani heee

kızz ne meraklı çıktın sen...ayol niye çatlıyon ha 5 haftalık olmuş ha 7 haftalık ne farkeder ki önemli olan bebişin seninle,içinde kıpır kıpır beklemekte...bence sen bunları düşünde birazcık daha sabret...aaaaa ne aceleciymişsin sen bu 12 günü nasıl sabırla bekledin hayret yani....:uhm:

:roflol::roflol: tamam kıs bişey demedim kızma:1ninca: :roflol:

ya 12 gün bişey değilmiş meğer, bu bekleyişlerin sonu yok valla, doğurana kadar rahat huzur yok,
görücez senide kaktüsüm inşallah, bak bakalım nasıl oluyomuş, sen meraklardan çatlarken ben :icecream: böyle seyretcem seni :roflol:

ay ay ay kısss tamam kıyamam ben sana hamiş hamiş bide alınırmışş...canım arkadaşım kız valla sen hakettin çatlamayı çatla çatla...sırnaşık şey

inşallah hayırlısıyla keseyide görürsün,kalp seslerinide duyarsın 3 ay 5 ay 7 ay 9 ay derken bağıra bağıra douğursun alırsın inşallah kucağına...bizde sevmeye geliriz artık...

ben kalıncada sen bana dersin tabiii o zamana kadar senin meleğin kocaman olur artık...senin oğlun olup benim kızım olursa vermem sana ona göre...:dance:

oyyy alınırmıyım kıs ben sana Şeniz, amiiin inşallah zor iş miş yahu

kıs sen benim gibi kaynanayı nerde bulcan beee, hemde bizimkiler taaa yumoşluktan beri arkadaş aynı yerde oluştular, aynı yerde donduruldular kaderleri bir onların, onlar beşik kertmesi bile değil, tüp kertmesi, hey gidi hey bu aşkın önüne geçemezsin, ayırma sevenleri cadı kaynana klava:

:roflol::roflol:kız ne alemsin sen yaaa...ben sana gül gibi nur tüpü bir kız vericem...tüp kızım benim biraz nazlı hemen öyle vermek olmaz tabiii....
vallahi oğlunuza gelip bakıcaz tabi iç güveysi alıcaz oğlunuzu o hiç kaçınılmaz...artık yılda bir mi görürsün ayda birmi Allah bilir....sırnaşık şey
ayyyy kız düşünmesi bile ne güzel dimi ya....canım arkadaşım senin gibi dünürü bulmuşum hiçç kaybedermiyim kızz dünür seni...a.s

Son düzenleme:

:roflol: nur tüpü :roflol:

ayy hemde negüzel valla, olurmu olur hadi hayırlısı bakalım

:çok üzgünüm:Arkadaşlar sabah uyandığımda kahverengi leke vardı işe gittim ve kanama başladı çok korktum, doktor eve git dinlen dedi, geldim yatıyorum kanama azar azar devam etti, şimdi lekelenmeye dönüştü, herşey Allahtan biliyorum ama çok moralim bozuldusenağlama
birde kasıklarım ve karın bölgem çok dolgun ve şişkin, normalmi böyle şeyler sizlerdede oldumu, doktor gel bakalım falan demedi kese henüz görünmeyeceği içinmi acaba

bugüne kadar herşey okadar normaldiki ne akıntı ne lekelenme, bugün birden bire neoldu böyle anlamadım, böyle devam ederse işe nasıl gidicemki ben ya, izin almakta problem offff of

merhaba arkadaşlar, burayı yeni keşfettim ve girer girmez hamilelik haberi okumak beni çok heycanlandırdı ve umutlandırdı. bende tedavi görüyorum ve tam 1 hafta sonra kan testim yapılacak; umarım allah bana da isteyen herkesede nasip eder.
tebrik ederim arkadaşım

benim göğüslerimin etrafın da küçük yuvarlak beyaz şeyler belirmiş ama acı yok sende varmı
ben dış gebelikten çok korkuyorum

aman dikkat et canım sakın işe falanda gitme ben şimdi gördüm yazdıklarını, kesin istrihat et,bende öyle hissediyorum bide fazla ayakta kalınca ağrı yapıyor,yatarkende ağrıo yapıyor bazen sendede oluyormu.
evet canım doktor ultrasonda bişey göremicek o yüzden seni çağırmamıştır daha çok erken çünkü
benim ilk düşüktede öyle olmuştu,sen rahat ol kendinide üzme geçicek bak kahverengi lekeye dnüşmüş bile.kendini biraz yordun galiba.

canım benim yaaa...endişelenmen çok normal ama...ne olur daha fazla kendini kasma...bebişlerinde yorulur yoksa....bur abu durumda olupta sonradan normale dönen düzelen birçok arkadaş okumuştum ben...sen canını daha fala sıkma....sen şimdi bol bol dinlen....a.s.
sanırım bizim gibi bu tüp bebek serüveninde olanların stresi,endişeleri hiç bitmeyecek....hamile kalsan bile 9 ay sürekli değişen sorular kafamızi yiyip biterecek...

canım inşallah bebişlerine birşey olmamıştır...allah yanınd ave yardımcın olsun inşallah canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…