Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Benım de goguslerım kucuk ne yapabilirim yardım edın :)

zeynep_ist21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2010
213
0
suan nişanlıyım 2 ay sonra evlencem allahın ıznıyle benım nısanlım goguslerımi buyutturmek ıstıyo netten arastır dedı nasıl buyutebılırım yardım edın dugunumde buyuk olması ıstıyorum gelınlık gıycem guzel dursun goguslerım

Kızmalısın bu duruma şimdiden bir şeyleri beğenmeyip değiştir demeye
başlamış.olduğun gibi beğensin neysen osun.sende ona şuranı buranı değiştir küçült büyült de
bakalım ne diyecek

Son düzenleme:
nişanlın hatta kocan bile olsa neden sadece bir erkek istiyor diye gidip ameliyat olacakmışsın ki?
şaka gibi.
sen istesen o yapar mı bakalım?

nişanlın hatta kocan bile olsa neden sadece bir erkek istiyor diye gidip ameliyat olacakmışsın ki?
şaka gibi.
sen istesen o yapar mı bakalım?

Çok doğru ama illa da büyütmem şart dersen bu kadar kısa sürede silikondan başka çare olmaz diye düşünüyorum ve şu sözle yazımı bitiriyorum Hayattaki en güzel şey;
Tüm kusurlarınızı bilmesine rağmen sizin hala muhteşem olduğunuzu düşünen birisinin olmasıdır... Ne olursa olsun sevgi iyisiyle, kötüsüyle, doğrusuyla, yanlışıyla anlam bulur ...

ben kackere dedım cocuk olunca buyucek zaten ben halımden menmunum zaten oda vazgececek ya evlendıkten sonra cocuk dusunuyorum cok sevdıgım ıcın cocukları cocuk olnca buyuk olcak buyuk olunca sarkıcak dıye korkuyom :)

ilgiiinnnçç
bundan tam 2yıl 2ay önce ekimde düğünüm var demişsin hayırdır şimdide nişanlıyım diyorsun anlamadım ben bu işi:44::44:

ilgiiinnnçç
bundan tam 2yıl 2ay önce ekimde düğünüm var demişsin hayırdır şimdide nişanlıyım diyorsun anlamadım ben bu işi:44::44:

Kusura bakmayın. Ancak kk'da genel olarak şöyle bir problem var. Bir sorun oluyo, ne bileyim mesela birinin açığı (?) yakalanıyo. Birisi sevgilisiyle buluşmuş hamile kalmaktan korkuyo, birisi yaşını konularda farklı söylüyo. Hemen yazıyoruz bizde: 'Hani şöyleydi?' 'Hani sen şu yaştaydın?' 'Bu yaşta nasıl yaparsın öyle şeyler' ... Bunu söylemesek olmuyor mu?

Madem rahatsız olunuyo, madem arkadaşın düğün tarihiyle ilgili şüpheleriniz var. Bu şüphelerinizi dile getirmeyiverin. Yazmayıverin... İçinizde kalsın söylemeyiverin. Sonuçta arkadaş 2 yıl önce birisiyle evlenmek üzereyken ayrılmış ve şimdi yeniden evlenme yoluna adım atmış olabilir. Ya da başka bi şey. Bunu bilemeyiz. Zaten bizi ilgilendirmez.

Arkadaş yazmış mı en başa? Demiş mi 2 aya evleniyorum diye? Demiş... Tamam olay budur gerisi bizi ilgilendirmez. Yanlış anlamayın lütfen kavga ortamı çıksın istemiyorum. Ama kk'da ve özellikle yaşadığım yerde bu tarz bi sorun çok fazla ilerlemiş durumda.

Eğer yalan söyleniyosa yapan kişini ayıbıdır. Sizin bi kaybınız olmaz :) Ama unutmayın karşınızdaki kişinin günahını alıyor olabilirsiniz ...

Hiç biri kalıcı çözüm değil ki o telkinler, çaylar, yağlar.
Tek kalıcı çözüm silikon!
Diğerlerini uygularsın bir iki hafta kalır hadi diyelim bir iki ay taş çatlasın. Ama sönerler hemen.

ya ne alakası var,bu sadece merak,sen niye üstüne alınıyosunki,,konu sahibinin açıklaması yeterli benim için,avukata gerek yok,kk da birşey gizli kalmaz malesef açtığı konular gizlenmiyo ne yazıkki bunun farkına vararak konu açması gerek hiç olmazsa uyarı olmuş olur benimki,,bukadar,,hiç günah alma durumu yok,sadece merak,,ne yani meraktamı etmiyek

hem inan bana,2yıl önceki durumundan bi haberim sonuçta ve ayrılmış olma olasılığını hiç düşünmedim olabilir yani niye olmasın ama dediğim gibi benimki meraaaaaaaakkktı

Edin

tmm ben 2 yıl önce nısanlanmıştm dugune yakınn nısanı attım 2 yıl sonra bırısını buldum ve 2ay sonra evlenıyorum zaten bende yalan dolan yok yalandan nefret eden bırıyım

tmm ben 2 yıl önce nısanlanmıştm dugune yakınn nısanı attım 2 yıl sonra bırısını buldum ve 2ay sonra evlenıyorum zaten bende yalan dolan yok yalandan nefret eden bırıyım

iştee bu kadaaarne var bunda olabilir bişey,fakat ilk gördüğümde dediğim gibi akıl edemedim garip geldiikusura bakma kırdıysam olurmu,,kimseyi incitmek değil benim derdim

iştee bu kadaaarne var bunda olabilir bişey,fakat ilk gördüğümde dediğim gibi akıl edemedim garip geldiikusura bakma kırdıysam olurmu,,kimseyi incitmek değil benim derdim

onemlı degıl olur boyle seyler tamam 2 yıl once nısanlıydım aldarttıgı ıcın attım 1.5 ay once bırını buldum nısanlandım ekımde de evlenıyorum kısmet bu işler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…