Benim de derdim bu :)

Eşyalarım fena değil yeni sayılır :)
Zaten şimdi eşime yazdım eşya konusunda aynı tarz yapalım diye, o da o zaman eşya almana ne gerek var yazmış,
Halılar avizeler değişsin yeter diyor :)
Sanırım birde boya rengi değişince yeterli olur.
Aynen, hatta tek duvara kağıt bile kaplatabilirsin, hem boya hem kağıt yani...acayip evin havası değişiyor.

Ay neyse ki vazgecmissin.
Yeter country mobilya, ikea koltuk, vintage sehpa, cicekli koltuk gordugumuz evler.

Ben evlenirken aldığım pek şeyi şimdiki aklım olsaydı almazdım. Özellikle bazı tabaklara, bardaklara bakıyorum da hangi kafayla almışım diyorum. Kullanılırlık bakımından ben de minimalist hayatı seviyorum. Bu gardırobum için de geçerli. Giymediklerimi evden uzaklaştırıyorum. Bu sayede negatif elektriği yok ediyorum kısmen.

Eşyalarda da perde, halı ve oturma grubumu değiştireceğim. Ancak bunun altında bizim tayin olayımız var ve yeni mekana yeni bir başlangıç yapmak adına. Yoksa eşya değiştireceğimden değil. Bunun sonu yok çünkü. Yolluklarımı geçen sene değiştirdim onlardan da sıkıldım. Önemli olan küçük dokunuşlarla farklılık katabilmek.

en sevdiğim ev tipi az ve öz eşyalı, nacizane fikrim eviniz çok da hoş olmalı. tabii kendiniz bilirsiniz

Bizim ki çekmece gibi içi boş, standart tek kişilik yatak sığıyor yatak içindeyken kapatılabiliyor
Ay kıyaslar gibi oldu ama Alys Alys ya fikir olsun istedim sadece :KK48:
Estağfurullah zaten her fikre açık olmak lazım bende çok araştırdım. Ben üst yataktan bahsetmiştim.bizimde alt taraf yatakla kapatılabiliyor ama şuan oyuncak yeri. O sebepten 2. Yatağı almadık.

ben alangart ve country sevmiyorum. ev modern sayılır. spor kesim eşyalarım. hatta mobilya bakmaya inegöle gitmiştik. alangart ve country satan bi mağaza vardı sahibi amca içeri gireceklen size göre yok ama yinede bakın demişti. neremizden anladiysa

eşyalarını değiştireceksen sevdiğini al. modaya bakma.

Evet öyle yapıcam,
Sadece yemek masası ve sandalyeler konusunda country tercih edebilirim.
Tarzı bozmamakta fayda var :)

Ben evlenirken aldığım pek şeyi şimdiki aklım olsaydı almazdım. Özellikle bazı tabaklara, bardaklara bakıyorum da hangi kafayla almışım diyorum. Kullanılırlık bakımından ben de minimalist hayatı seviyorum. Bu gardırobum için de geçerli. Giymediklerimi evden uzaklaştırıyorum. Bu sayede negatif elektriği yok ediyorum kısmen.

Eşyalarda da perde, halı ve oturma grubumu değiştireceğim. Ancak bunun altında bizim tayin olayımız var ve yeni mekana yeni bir başlangıç yapmak adına. Yoksa eşya değiştireceğimden değil. Bunun sonu yok çünkü. Yolluklarımı geçen sene değiştirdim onlardan da sıkıldım. Önemli olan küçük dokunuşlarla farklılık katabilmek.
Evet benimde oturma odamda odayı türbeye çeviren bir perde vardı en sonunda bu yaz attım stor yaptırdım ve resmen oda hafifledi, ruhumu sıkıyormuş haberim yokmuş

Estağfurullah zaten her fikre açık olmak lazım bende çok araştırdım. Ben üst yataktan bahsetmiştim.bizimde alt taraf yatakla kapatılabiliyor ama şuan oyuncak yeri. O sebepten 2. Yatağı almadık.
Bende kızım büyüyünce üstü çıkarıp sizin gibi kullanacağım, muhtemelen altı da oyuncak deposu yapar cadı : ) şimdi 1 yaşında

Yatak içine gömülü zaten bizim. Baza gibi ustte kalmıyor. Ondan yatakla birlikte 45cm.hangi şehirdesin? Ben sitelerde yaptırdım, odayı yatağı,dolap ve kitaplığı ben çizdim öyle yaptırdım,boyalar falan kaliteli sağlıklı olan seçtik. Ahşap mobilya çok uçuktu. Biz mdf mecbur :KK70: kızım şuan 4 yaşında ama 2 yaştan beri yatıyor

kocaeli'deyim.
kendim yaptırma ihtimalim de var, ama tanıdık falan yok, Cekirgee Cekirgee gibi ucuza getiremem.

beşik ararken, ahşaptan ben de uçuk fiyatı nedeniyle vazgeçmiştim, yatakta malzeme azalıyor ya, belki uygun olur diye sorayım dedim.

O zigon sehpayı n11 de gördüm ama cesaret edemedim. Kullanışlı mı sağlam mı :KK70:

Kullanışlı ve sağlam Hoppa

Evet salonunu begendim :)
Dediğim gibi aslında minimalist ligi daha çok modernize ediyoruz kendi çapımızda.

Country nin kendine has tarzı hoşuma gidiyordu ama bir çok arkadasın dediği gibi o kadar çorbalaştırılmış ki herkesin aklına çiçekli böcekli dekarasyon geldi ilk etapta.
Benim bahsettiğim özünde minimalist ama tarz olarak country mobilyalar şeklinde bir karısım daha çok.
Bende bu şekilde çorba edeyim diye düşündüm ama vazgeçtim :)

Anladım.
Evet dediginiz gibi aklımıza direk batıranlar geldi karşı çıktık.

Çok guzel country tarzında döşenmiş bir ev görmüştüm, büyük ihtimal bulamam ama bulursam mutlaka eklerim buraya.
Çiçek böcek nedir ne değildir bilmem ama son zamanlarda çıkan ve adi olmayan bir tarz.

Ben daha cok ahşap, vintage+ modernlik seviyorum.
Mesela eski tip bir radyoyu evimin en gösterişli yerine koyarak onu sunmayı da severim, modern bir tv ünitesini de.
Bohem tarzlarda hoşuma gider.

Ya da tarzım yok ordan burdan beğeniyorum iste :KK48:

Çiçekli fakat düzgün şekilde kombinlenmis countryler hoş oluyor
Vintage - country su sekilde hos duruyor bence:KK56:
img1453992234332.jpg

Evet benimde oturma odamda odayı türbeye çeviren bir perde vardı en sonunda bu yaz attım stor yaptırdım ve resmen oda hafifledi, ruhumu sıkıyormuş haberim yokmuş
Tek bir dokunuş çok şey katabiliyor. Ben de yeni evimde yani tayinimiz olursa inşallah Mudo'nun köşe takımlarıyla, sade bir TV ünitesi ve güzel bir kitaplık alacağım. Tüm kitaplarımı koymak için. Böyle sıcak bir köşe oluşturmak istiyorum bakalım Allah nasip ederse.

Aynen, hatta tek duvara kağıt bile kaplatabilirsin, hem boya hem kağıt yani...acayip evin havası değişiyor.

Koridorum ve yatak odam da duvar kagıdı var,
Tek duvar kağıt, 3 duvar boya şeklinde.
Ama salona dokunmamıştık eşya seçmeden,
Eşyalara göre boyarız ve duvar kağıdı yaparız diye düşünmüştük.
Şimdi tarzı değişmeyecegimiz için tv yi çakacagımız duvara taş yapıp geri kalanı boyicaz :)

Kullanışlı ve sağlam Hoppa

Anladım.
Evet dediginiz gibi aklımıza direk batıranlar geldi karşı çıktık.

Çok guzel country tarzında döşenmiş bir ev görmüştüm, büyük ihtimal bulamam ama bulursam mutlaka eklerim buraya.
Çiçek böcek nedir ne değildir bilmem ama son zamanlarda çıkan ve adi olmayan bir tarz.

Ben daha cok ahşap, vintage+ modernlik seviyorum.
Mesela eski tip bir radyoyu evimin en gösterişli yerine koyarak onu sunmayı da severim, modern bir tv ünitesini de.
Bohem tarzlarda hoşuma gider.

Ya da tarzım yok ordan burdan beğeniyorum iste :KK48:

Çiçekli fakat düzgün şekilde kombinlenmis countryler hoş oluyor
Vintage - country su sekilde hos duruyor bence:KK56:
Eki Görüntüle 1757344

temizligi zordur bunlarin beee.

(Siglikta cigir açtım :KK70: )

Tek bir dokunuş çok şey katabiliyor. Ben de yeni evimde yani tayinimiz olursa inşallah Mudo'nun köşe takımlarıyla, sade bir TV ünitesi ve güzel bir kitaplık alacağım. Tüm kitaplarımı koymak için. Böyle sıcak bir köşe oluşturmak istiyorum bakalım Allah nasip ederse.
Bende salonun bi köşesine hobi dolabı koydum arada oynuyorum orda :KK48:

Haddime degil belki, tecrube de etmedim ama bu sene mudodan alinan esyalarin kurtlanmasi ve evi kurt sarmasi olayi cok yaygin.
Aklinizda olsun. :)

slimsigara post: 44890064 .!.:
temizligi zordur bunlarin beee.

(Siglikta cigir açtım :KK70: )

Zaten fotoğraflarda güzel duruyor
Bu sekilde pek görmedim ben
Millet mağazadan alıp eve koyuyor bu kadar :KK70:

ASlında bu English Home, Madam Coco falan çıktığından beri bu olay ayağa düştü. İçim dışıma çıktı benim. Ben onun yerine Enza'nın tasarımlarını çok ama çok beğeniyorum.Şimdi Enza'nın bu köşe takımını kullanıyorum. Tabi bu yeni model. Eskiden çok daha az farklıydı. Çok güzel takımlar var Enza'da.
01-Kose-Takimi-Boogie-Slider_small.jpg

Haddime degil belki, tecrube de etmedim ama bu sene mudodan alinan esyalarin kurtlanmasi ve evi kurt sarmasi olayi cok yaygin.
Aklinizda olsun. :)
Bunu hiç duymadım. Aslında benim tüm tablolarım Mudo'dan. Hiç sorun yaşamadım. Neden oluyormuş ki?
Ben sadece tarzı anlatmak istemiştim.

County, avagard ya da klasik...
Benim gözümde hiçbir farkları yok.
Koca koca kullanışsız eşyalar, sanki yalıda yaşarmış gibi döşenmiş varaklı aynalar, beyaz perforjeler, ahşah oyma ayaklar...
Çok sıkıcı ve boğucu...

Zaten kafamı karıştıran sanırım bu daha çok.
Tüm evler kopya gibi mi acaba dedim bir an.
Aslında sade olarak bakılırsa country tarz olarak güzel ama dediğiniz gibi o kadar karıştırılıyor ki bir an itici olabiliyor.

hah işte böyle az öz olacak bu da country gerçi ama göz yormuyor

bizim Türkiye'de aşırı bir abartı var ya

face'de yeni gelin evleri diye bir sayfa var baktıkça bazen gülüyorum

Hatta gülerken anırdıgım bile oluyor yorumlara :))))))

Şu kasabada yaşayan yabancı ülkedeki insanların bahçeli yeşille iç içe olan prefabrik evleri beni benden alıyor

Kesinlikle ya bemde bayılıyorum onlara. Şimdi özellikle yeni gelinler en çok eşya bende olsun zengin gözüksn derdindeler bana da ne bulduysa tıkmış gibi görünüyor öyle evler. :KK69:

X