Benim de derdim bu :)

Gayet hoş! Ben de böyle altı açık mobilyaları seviyorum. :)
32_5220SolisSlider1.jpg
Evet hem ortam ferah görünüyor hemde temizlik kolay oluyor.

Bende 1,80 demiştim 1,90 yapmışlar :KK53: çilekte filan 1,60 tı
Bi kerede çıksın aradan dedim napim huy benimki
80*180 yada 90*190 olur dediler. Bizde dedik 190 olsun temiz olsun :KK66: odanın resmini koyacaktım ama boyut büyük geldi.

Ben modayı takip etmem...hosuma gideni moda olmasa da alır senelerce kullanabilirim...ben antika eskitme tarzı seviyorum...country de coook gūzel...en benlik olmayan ise modern ve avangard...

Bende özellikle ev konusunda moda yada tarza önem veren biri değilim,
Begeniyor olmam yeterli.
Avangard mesela çok uzak bana.
Pastel ve natürel olan eşyaları seviyorum.
Country derken yine aslında aynı çizgide tarz değişimi düşündüm ama yorumlarla birlikte rafa kaldırdım gibi :)

Minimalistligi biraz modernize ediyoruz kendi çapımızda.
Üst resim mesela.
Sadece yere yatak atarsak bizimkiler (ailelerimiz) kendi aralarında yardım bile toplayabilir :KK70:

Bana göre minimalist yaşam alt tarafta olandır.
Üst taraf modern tarzdır.

Modern deyince insanların aklına ne geliyor bilmiyorum ama karışıklık ve kalabalıktan uzak olması beni cezbeder.

Benim evim de sade.
Kalabalık değil.
Herhangi bir tarzın içine net olarak girmiyor.
Modernlik var, size göre minimalist bir tarzı da var ama benim yeteri kadar maddi gücüm olsa evimin her yerini sade, şık,modern ve daha kaliteli döșemek isterdim:KK51:
Country artik baydı vazgeçmenize sevindim

Mesela salonum bu şekilde

P_20160128_161710_PN.jpg

Fotoyu böyle uzunlamasına ekliyor düzeltemedim :KK53:

Evet buda çok güzel :) Ama işte country gurubuna girmiyor sanırım bu tarz, minimaliste daha yakın :)
Tüm yollar değişime karşıı onu anladım.
Ortak fikir sadelik az eşya ve şuan ki tarzı korumam yönünde :)
Ben evlenirken yani 2009 eylül donemi, ağır mobilyalar, taşı mobilyalar vardı her yerde. Tabii birde acemilik var. Bulabildiğim en sade şeyleri aldım ama yine de ağır oldu biraz. Gerçi oturma odası daha sade ama yapılacaklar listemde öncelikle orayı elden geçirmek var. Sadenin şıklığı daha güzel oluyor

Evet buda çok güzel :) Ama işte country gurubuna girmiyor sanırım bu tarz, minimaliste daha yakın :)
Tüm yollar değişime karşıı onu anladım.
Ortak fikir sadelik az eşya ve şuan ki tarzı korumam yönünde :)
Zaten eşyaların yeniyse, çok gözüne batan bişey yoksa, bence de ne gerek var. Eşini de al, ye iç gez o parayla.
En güzel yatırım yeni anılara olandır :)

Modern deyince insanların aklına ne geliyor bilmiyorum ama karışıklık ve kalabalıktan uzak olması beni cezbeder.

Benim evim de sade.
Kalabalık değil.
Modernlik var, size göre minimalist bir tarzı da var ama benim yeteri kadar maddi gücüm olsa evimin her yerini sade, şık,modern ve daha kaliteli döșemek isterdim:KK51:

Eki Görüntüle 1757329

Önemli değil, biz boynumuzu sola doğru tamamen yamulturuz :KK53:

Benim evim de sade.
Kalabalık değil.

Eki Görüntüle 1757329

O zigon sehpayı n11 de gördüm ama cesaret edemedim. Kullanışlı mı sağlam mı :KK70:

bizde korkuluğa gerek yok,
bak kafam karıştı yine.
yavrulu olanlara yeniden bakayım.
yüksekliğini hatırlamıyorsundur değil mi? 45 cm falandı benim baktığım bir tane, yüksek mi gelir çıkıp inmesi için acaba diye tereddüt etmiştim.
Şimdi ölçtüm 45 cm tam yuksekliği

Ben daha country ne onu bile bilmiyorum. Begendigimizi aldik iste,modaya ayak uydurup her yil degistircek misiniz takimi?

Benim evim de sade.
Kalabalık değil.

Eki Görüntüle 1757329

Evet salonunu begendim :)
Dediğim gibi aslında minimalist ligi daha çok modernize ediyoruz kendi çapımızda.

Country nin kendine has tarzı hoşuma gidiyordu ama bir çok arkadasın dediği gibi o kadar çorbalaştırılmış ki herkesin aklına çiçekli böcekli dekarasyon geldi ilk etapta.
Benim bahsettiğim özünde minimalist ama tarz olarak country mobilyalar şeklinde bir karısım daha çok.
Bende bu şekilde çorba edeyim diye düşündüm ama vazgeçtim :)

Şimdi ölçtüm 45 cm tam yuksekliği

süpersin teşekkürler.

yatak dahil değil mi? kızın kaç yaşında bu arada?
ben bu konuda gerçekten çok kararsızım. çok vaktim de yok.
konu sahibinden de özür diliyorum, araya girdim :KK43:

Herşeyiniz aynı tarz mı :KK53: bilmiyorum ama benim öyle değil
Aynı zamanda almadıklarım da var hatta
Mesela renk takıntısı var bende mutfak dolabına bu uyar diye bunu aldım, model olarak her yerde vardır zaten
648a4de3a859da5b74cfe4fe556fb8b162f8f42b.jpg

Zaten eşyaların yeniyse, çok gözüne batan bişey yoksa, bence de ne gerek var. Eşini de al, ye iç gez o parayla.
En güzel yatırım yeni anılara olandır :)

Eşyalarım fena değil yeni sayılır :)
Zaten şimdi eşime yazdım eşya konusunda aynı tarz yapalım diye, o da o zaman eşya almana ne gerek var yazmış,
Halılar avizeler değişsin yeter diyor :)
Sanırım birde boya rengi değişince yeterli olur.

ben alangart ve country sevmiyorum. ev modern sayılır. spor kesim eşyalarım. hatta mobilya bakmaya inegöle gitmiştik. alangart ve country satan bi mağaza vardı sahibi amca içeri gireceklen size göre yok ama yinede bakın demişti. neremizden anladiysa

eşyalarını değiştireceksen sevdiğini al. modaya bakma.

süpersin teşekkürler.

yatak dahil değil mi? kızın kaç yaşında bu arada?
ben bu konuda gerçekten çok kararsızım. çok vaktim de yok.
konu sahibinden de özür diliyorum, araya girdim :KK43:
Yatak içine gömülü zaten bizim. Baza gibi ustte kalmıyor. Ondan yatakla birlikte 45cm.hangi şehirdesin? Ben sitelerde yaptırdım, odayı yatağı,dolap ve kitaplığı ben çizdim öyle yaptırdım,boyalar falan kaliteli sağlıklı olan seçtik. Ahşap mobilya çok uçuktu. Biz mdf mecbur :KK70: kızım şuan 4 yaşında ama 2 yaştan beri yatıyor

Yatak içine gömülü zaten bizim. Baza gibi ustte kalmıyor. Ondan yatakla birlikte 45cm.hangi şehirdesin? Ben sitelerde yaptırdım, odayı yatağı,dolap ve kitaplığı ben çizdim öyle yaptırdım,boyalar falan kaliteli sağlıklı olan seçtik. Ahşap mobilya çok uçuktu. Biz mdf mecbur :KK70: kızım şuan 4 yaşında ama 2 yaştan beri yatıyor
Bizim ki çekmece gibi içi boş, standart tek kişilik yatak sığıyor yatak içindeyken kapatılabiliyor
Ay kıyaslar gibi oldu ama Alys Alys ya fikir olsun istedim sadece :KK48:

Ben daha country ne onu bile bilmiyorum. Begendigimizi aldik iste,modaya ayak uydurup her yil degistircek misiniz takimi?

Amacım modaya uymak değil ama,
Hoşuma gitmese zaten bu konuda kafa karısıklığı yaşamazdım.
Begenmediğim bir tarzı moda diye evime yayacak değilim.
kafamı karıştıran sıkıcı bir hal alıp almadıgıydı,
yorumlara bakılırsa herkes sıkıcı oldugu konusunda hem fikir.

X