Benim de derdim bu :)

kızlar yazdıklarınızı okuyunca diğer sayfada bunlar nasıl tarzlarmış diye baktım öyle yorum yapayım dedim

ve kesinlikle minimalizm tarzı diyorum çünkü bende böyle evler seviyorum herne kadar kendi evimde çok beceremesmde minimalizm diyorum
hem bu tarzdan sonra country geçme bence çok karışık

kızlar yazdıklarınızı okuyunca diğer sayfada bunlar nasıl tarzlarmış diye baktım öyle yorum yapayım dedim

ve kesinlikle minimalizm tarzı diyorum çünkü bende böyle evler seviyorum herne kadar kendi evimde çok beceremesmde minimalizm diyorum
hem bu tarzdan sonra country geçme bence çok karışık

bizim evler türk işi country olunca ortaya dehşet şeyler çıkıyor ahaha :)

su yeşili ile mavi mobilya gördüm ben country tarzında az kalsın bayılacaktım, o nasıl bir tarzdır abi ya

Ben modayı takip etmem...hosuma gideni moda olmasa da alır senelerce kullanabilirim...ben antika eskitme tarzı seviyorum...country de coook gūzel...en benlik olmayan ise modern ve avangard...

Alys Alys ve Cekirgee Cekirgee benim kızımda 2 yaşından beri bu yatakta yatıyor. Alt taraf yavrulu yatak ama şimdilik oyuncak var :)

Eklentiler

• WP_20160128_014.jpg
    WP_20160128_014.jpg
    72,5 KB · Görüntüleme: 80
Country tarzını bende severim. Mutfak dolaplarım ve kapılarımda yakaladım biraz o tarzı diyebilirim ama tüm evi o şekilde döşemedim. Daha minimalist daha sade kullanıyorum.
5 yılı geçti sıkılmadım henüz evimdeki eşyalardan,sıkılsamda country tarzı kullanmam diye düşünüyorum. Yine spor minimalist tarzda parçalar kullanırım diye düşünüyorum.
Sizde emin değilseniz ufak tefek değişikliklerle başlayabilirsiniz. Mesela benim mutfakta yerim olsa asmak için terek almayı istiyorum,ama maalesef yerim yok komple dolap,kızımın odasına alacağım bu gidişle,ham bulursam kendim boyamak istiyorum,içerisine oyuncak,boya,kitap koymak güzel olacaktır.
Aksesuar vb şeylerle yakalayabilirsiniz,çok değişikliğe gitmeden,severseniz devamını getirirsiniz.

Evet ya, resim koy. Çünkü çok değişiyor.

Burada mesela bazı evler çok hoş tarz olmuşken, bazıları bir konsepte uydurucam diye çok zorlama, çok kopya duruyor.

Counrty diyince benim daha çok Amerikan eski tarz evler aklıma geliyor. Koyu parkeler, ahşap ağırlıklı evler, beyaz/krem perdeler, yatak örtüleri. Severim

Neyse çok da stilden anlamam ben, kafa yormam pek, hala bekar takılıyoruz :cool:

Canım meggieee koymuş sağolsun benim yerime resim :)))
Bu tarz bir değişimden bahsettim ben.
FB,23892,10,genova-country-salon-takimi.jpg

Alys Alys ve Cekirgee Cekirgee benim kızımda 2 yaşından beri bu yatakta yatıyor. Alt taraf yavrulu yatak ama şimdilik oyuncak var :)
Çok güzelmiş güle güle kullanın
Bende biraz büyürse üsttekileri çıkarınca böyle olacak
Ben yavruluyu kendim için yaptırmıştım da pek kullanmadım ( :

çok güzelmiş.
aslında benim de yedek yatağa ihtiyacım var.

ya oğlumu kendi yatağında yatmaya zor ikna ediyorum ben de(2,5 yaşında), o yüzden yere yakın olsun belki daha çok sever dedim. Çok da kararsızım. Ev değiştirirken yatağını da değiştireyim diye bu aralar bakıyorum modellere.

buna çıkıp inebiliyor mu kolayca? seviyor mu?

Country tarzını bende severim. Mutfak dolaplarım ve kapılarımda yakaladım biraz o tarzı diyebilirim ama tüm evi o şekilde döşemedim. Daha minimalist daha sade kullanıyorum.
5 yılı geçti sıkılmadım henüz evimdeki eşyalardan,sıkılsamda country tarzı kullanmam diye düşünüyorum. Yine spor minimalist tarzda parçalar kullanırım diye düşünüyorum.
Sizde emin değilseniz ufak tefek değişikliklerle başlayabilirsiniz. Mesela benim mutfakta yerim olsa asmak için terek almayı istiyorum,ama maalesef yerim yok komple dolap,kızımın odasına alacağım bu gidişle,ham bulursam kendim boyamak istiyorum,içerisine oyuncak,boya,kitap koymak güzel olacaktır.
Aksesuar vb şeylerle yakalayabilirsiniz,çok değişikliğe gitmeden,severseniz devamını getirirsiniz.

Evet aslında kolay kolay kafası karışabilen biri değilim ama evlenirken o kadar kötü eşyalar seçmiştim ki,
evlendikten 5 ay sonra komple yeniden eşya değişmek gibi bir faciaya imza atmışlığım var.

Sanırım onun için bu defa enine boyuya düşünmek istedim.
Goha nın dediği gibi masa ve sandalyeleri country kullanabilirim sadece.
Yoksa diğer eşyalarda yine aynı tarzda devam edicem :)

Çok güzelmiş güle güle kullanın
Bende biraz büyürse üsttekileri çıkarınca böyle olacak
Ben yavruluyu kendim için yaptırmıştım da pek kullanmadım ( :

çok güzelmiş.
aslında benim de yedek yatağa ihtiyacım var.

ya oğlumu kendi yatağında yatmaya zor ikna ediyorum ben de(2,5 yaşında), o yüzden yere yakın olsun belki daha çok sever dedim. Çok da kararsızım. Ev değiştirirken yatağını da değiştireyim diye bu aralar bakıyorum modellere.

buna çıkıp inebiliyor mu kolayca? seviyor mu?

Yatağın ayak ucunu bıraz yüksek yaptırdım düşme riski olmasın yuvarlanıp diye,deli yatar. Korkuluk biraz daha uzun olmalıydı ama uğraşamadım tekrar. Rahat inip çıkıyor. Bende çok alçak bir yatak alacaktım ama yavrulu karyola cazip geldi,ileride yatak koyup arkadaşı,kuzeni yatabilir. Birde takımı özel yaptırınca uzun vadeli olacaktı yeniden değiştirmemek için büyük yatak aldık. Odasını seviyor biz beraber seçtik her şeyi ondan çok mutlu oldu.

Yatağın ayak ucunu bıraz yüksek yaptırdım düşme riski olmasın yuvarlanıp diye,deli yatar. Korkuluk biraz daha uzun olmalıydı ama uğraşamadım tekrar. Rahat inip çıkıyor. Bende çok alçak bir yatak alacaktım ama yavrulu karyola cazip geldi,ileride yatak koyup arkadaşı,kuzeni yatabilir. Birde takımı özel yaptırınca uzun vadeli olacaktı yeniden değiştirmemek için büyük yatak aldık. Odasını seviyor biz beraber seçtik her şeyi ondan çok mutlu oldu.

bizde korkuluğa gerek yok,
bak kafam karıştı yine.
yavrulu olanlara yeniden bakayım.
yüksekliğini hatırlamıyorsundur değil mi? 45 cm falandı benim baktığım bir tane, yüksek mi gelir çıkıp inmesi için acaba diye tereddüt etmiştim.

Bende 1,80 demiştim 1,90 yapmışlar :KK53: çilekte filan 1,60 tı
Bi kerede çıksın aradan dedim napim huy benimki

Gayet hoş! Ben de böyle altı açık mobilyaları seviyorum. :)
32_5220SolisSlider1.jpg

Evet buda çok güzel :) Ama işte country gurubuna girmiyor sanırım bu tarz, minimaliste daha yakın :)
Tüm yollar değişime karşıı onu anladım.
Ortak fikir sadelik az eşya ve şuan ki tarzı korumam yönünde :)

X