Benim de derdim bu :)

klasik/modern tarza devam asla modası geçmeyecek..Doğal ahşap ve açık tonlu koltuklar..
Country'e gelince pembeden maviden nefret ettim! O ne öyle tüm ev çocuk odası gibi..Çevremde herkes pişman klasikleştirmeye çalışıyor..

Bence sikici degil.huzur buluyorum boyle evlerde..eger sen o yuvada huzurluysan ne mutlu.gerisi bos.
Ama eskiden evlerin bi tarzi yoktu.klasik koltuk takimi hali perde vitrin konsol.

Eskiden herkesin evide ayniydi.
Simdi ruh geldi cogu eve.tarz geldi..ben boyle dusunuyorum.
Ve insanin yasadigi evde esyalarin renklerin oneminin ruh durumuna yansidigina eminim.
Benim orta standartta kucuk sade az esyali bir evim var.mobilyalarim country degil.beyaz spor bir evim var.soft renklerde aksesuarlarim.herkeste olani degil kendi begendiklerimi aldim.mesela yemek masam ayri bir mobilyanin urunu.tv unitem ayri takimin urunu.kose takiminin yanina aldigim berjer ayri koltuk takiminin urunu.
Kosemin kendi berjerini almadim yani.
Yine kosenin takimi olan orta sehpayida almadim farkli bir sehpa aldim.kendi tarzimi cikardim.evim kimsenin evinede benzimeemiyor diye dusunuyorum.

Bence icinizden nasil geliyorsa oyle yapin.takim evleri sevmiyorum ben.ne klasikte ne countryde ne baska modellerde.

Evlere ruh ve tarz geldiği konusunda aynı düşünüyorum.
Sadece barınak gözüyle bakmamak gerekiyor zaten.
Evlerimize değer katmamız ona gösterdiğimiz özen ve önemle orantılı.

son kararım minimalist tarzı korumak, sadece masa ve sandalyeleri country secicez.
Yani tek düze olmayacak.

Kendi tarzını bozma ama ufak tefek country detaylar ekle bence. Tabii evi görmediğim için ne yakışır bilemem ama mesela büyük gül desenli pastel renkli kumaştan dikilmiş kırlent olabilir. Rengini şu anki koltuğuna uyacak şekilde seçersin. Desenli kalın mumlar kullanabilirsin.

Dediğin gibi detay olarak sadece yemek masasi ve sandalyeler country olacak.
Aksesuar çok tercih etmiyorum.
Sadece abajur olarak 1-2 detay eklicem :)

Dediğin gibi detay olarak sadece yemek masasi ve sandalyeler country olacak.
Aksesuar çok tercih etmiyorum.
Sadece abajur olarak 1-2 detay eklicem :)
Anladım. Yemek grubu ile oturma grubu arasında bir uyum olmalı yine de. Taban tabana zıt iki tarzı bir odaya koyarsan karışık görünür.

Sadece evler değil insanlarda birbirinin kopyası gibi oldu artık bana göre.
Bana kalsa evime hiçbir şey almam :KK48::KK48:
Hani eski köy evlerinde sedirler var ya onlardan olsun bir tane de kütüphanem ve eski radyom olsun evimde yeter bana:KK49::KK49:

Eskinin standart koyu kahve mobilyalari ve kollari deri siyah beyaz koltuklari yada kahve koltuklari daha mi iyiydi..
Bence mobilyalar kendini asti.evler de artik cok soft ve canli..
Bahsettıgım sıteye bakarsan eger genel olarak evler tek tip ve genlde toz pembe ve mavinin bi tonu. Bu görüntüden bay geldı. Yoksa tabiki eski tıp evlerden söz etmıyorm bıle.

Sadece evler değil insanlarda birbirinin kopyası gibi oldu artık bana göre.
Bana kalsa evime hiçbir şey almam :KK48::KK48:
Hani eski köy evlerinde sedirler var ya onlardan olsun bir tane de kütüphanem ve eski radyom olsun evimde yeter bana:KK49::KK49:

Pinoli nasılsın beni hatırladın mı :)
Seni uzun zamandır göremiyordum, uzun zamandır görmediğim bir arkadasımı görmüş gibi sevindirik oldum :KK48:

Pinoli nasılsın beni hatırladın mı :)
Seni uzun zamandır göremiyordum, uzun zamandır görmediğim bir arkadasımı görmüş gibi sevindirik oldum :KK48:

:KK64::KK64:çok özür dilerim hatırlayamadım. Bugünlerde kafam çok dağınık, üzgünüm,kızgınım ve kırgınım.
Ama şu mesajın inanki bana çok samimi geldi ve çok sevindirdi. Karlı havada güneş gibi geldi.
Biraz konuştuğumuz şeylerden bahsedersen belki hatırlarım.:KK15:

:KK64::KK64:çok özür dilerim hatırlayamadım. Bugünlerde kafam çok dağınık, üzgünüm,kızgınım ve kırgınım.
Ama şu mesajın inanki bana çok samimi geldi ve çok sevindirdi. Karlı havada güneş gibi geldi.
Biraz konuştuğumuz şeylerden bahsedersen belki hatırlarım.:KK15:

yoo önemli değil farkettim zaten unutulduğumu :63::KK53:
Şaka yapıyorum, buraya üye olduğum ilk günlerde özelden yazmıştın bana,
konuşmuştuk bir süre, Mesajların duruyorsa bakarsın :) yada dur ben göndereyim :KK48:

yoo önemli değil farkettim zaten unutulduğumu :63::KK53:
Şaka yapıyorum, buraya üye olduğum ilk günlerde özelden yazmıştın bana,
konuşmuştuk bir süre, Mesajların duruyorsa bakarsın :) yada dur ben göndereyim :KK48:

:KK61::KK61::KK61: öyle demeyin ama üzülürüm.
Ben 5-6 ay girmedim kk'ya.
Ama çok sevindim ki sizde yer edinebilmişim.:KK19::KK19:

Bak farkında olmadığın,
ummadığın aklına bile gelmeyecek birilerinde (bu ben oluyorum :) anlam ifade edebiliyorsun.
Bu çok önemli.
:KK19:

Sağol. Cuma süprizi gibi oldun bana. :))
Bu arada konunu sabote ettim ne güzel :cool::KK45:

X