benim de çeyizlerim var ki

Özellikle kalpli askılarını ve öpüşen balıklarını çok beğendim.
Nereden aldın?

daha önce aldığım ama fotoğraflarını eklemediğim ev botlarımız

Bunlar Beniiiim
$ribbon.jpg

$lovely.jpg

$indir (1).jpg

Bu da nişanlımın
$rombo.jpg

Tupperlarım olmaz sa olmaz

$antartika.jpg

Eki Görüntüle 1038268

$TUPPERWARE-EKO-TABAKLAR.jpg

$images.jpg

$images (5).jpg

$images (4).jpg

$images (3).jpg

$images (1).jpg

$005846-0839-0025.jpg

$69944558_tn70_1.jpg

bu daa çooook seneler evvel aldığım suplalarım 12 adet bunun 2 tane de salata kasesi var

$supla.jpg

çoook teşekkür ederim

bu yaz almıştım ben rafı sordurdun mu canım başka mağazada varsa getiriyorlar. yoksa da belki bu sene tekrar çıkarırlar inşallah

aaa öyle mi sormadım ben zaten yeni açıldı burayada internet sitesinden baktım ama çıkmıyor magazada da yoktu zaten neyse bi ara sorayım öyleyse getirsinler :KK17::KK17:

ev terlikleri ev ayakkabısına falan bayılırım ne güzel çok çok almışsın tupperlar da süper:KK16:

selam kızlar yeni ciciler aldım

uzun zamandır almak istediğim ama pahalı geldiği için almadığım dün %50 indirime girdiğini öğrenip sevinçten havalara uçtuğum english home havluluk

$havluluk.jpg

geçen sezon alıp almamakta kararsız kaldığım hafta sonu görünce dayanamadığım mudo amerikan servisi ve peçeteleri

$aca9f47518e7d477ba732da30ae338f7.jpg

kızlaaar selam,

daha önce çay tabağı, şekerlik ve pasta tabağı diye aldığım mikasa moor merry'nin pasta tabağı sandığım şeyleri küçük kare çerezlikmiş ben de hem o çerezlikleri göndermeye kıyamadım hem de seri yarım kalmasın diye pasta tabaklarını da altım 6 tane seri şöyle oldu;

$10.jpg çay tabağı 6lı

$8.jpg şekerlik

$9.jpg pasta tabağı sandığım çerezlik 4lü

$seker-tadinda-evler-mikasa-moor-merry-639li-tatli-tabagi_7491253.jpg yeni aldığım pasta tabağı 6lı

$umayamp039s-work-shop-umays-workshop-tek-parca-ahsap-dekoratif-tablo_7264301.jpg mutfağımda bu tabloya da uygun bir yer çıkar herhalde

$seker-tadinda-evler-zennie-mutfak-bezi-set-2-adet_7491447.jpg işlevsel midir boyutu nedir bilemediğim 2li mutfak bezi çok cici geldi

Zevkle baktım her biri çok güzel özellikle ortak şeyler görmek mutluluk verici :KK16: Hepsini mutlulukla huzurla kullanmak nasip olsun canım :!6:

Zevkle baktım her biri çok güzel özellikle ortak şeyler görmek mutluluk verici :KK16: Hepsini mutlulukla huzurla kullanmak nasip olsun canım :!6:

mesajı görünce hemen sizin çeyizlere baktım çoook güzel ve çok zarif parçalar var ve gerçekten zevkler yakın olunca daha da büyük bir mutluluk veriyormuş güzel yorum ve dileğin için çoook teşekkür ederim

kızlar merhaba,

uzun zamandır gelinlikti evdi eşyaydı koşturmaktan alınan ufak tefek çeyizleri paylaşamadım ama mobilya ve beyaz eşyalarımız da tamam olunca onları paylaşmak istedim

$çamaþýr.jpg

$çamaþýr2.jpg

$buzdolabý.JPG

$bulaþýk.jpg

$mikro.jpg

$ütü.jpg

$süpürge.jpg

$masa konsol.jpg

$masa.jpg

$tv ünite.jpg

$tv ünite 2.jpg

orta sehpa masanın minyatürü
$orta sehpa.jpg

koltukların rengi bu
$koltuk.jpg

koltuk takımı modeli bu
$koltuk 2.jpg

zigon sehpa fotoğrafı yok masayla aynı ahşaptan
$zigon.jpg

yatak başlığı bu değil bu çok iri ve gösterişli geldi
$yatak odasý.jpg

Son düzenleme:
Çok şık herşey, güle güle mutlu günlerde kullanın inşallah :KK16:

Beyaz eşyaların hepsi siemens sanıyorum, ben de beyaz eşya araştırıyorum.. Biliyorum henüz kullanmadınız ama yorumlar almışsınızdır muhakkak, benimle de paylaşabilir misiniz?

Çok şık herşey, güle güle mutlu günlerde kullanın inşallah :KK16:

Beyaz eşyaların hepsi siemens sanıyorum, ben de beyaz eşya araştırıyorum.. Biliyorum henüz kullanmadınız ama yorumlar almışsınızdır muhakkak, benimle de paylaşabilir misiniz?

çok teşekkür ederim beğenmenize sevindim:21:

beyaz eşyaların hepsi samsung internette çok yorum okudum kimi olumlu kimi olumsuz hemen her beyaz eşyada olduğu gibi.

olumsuz olanlar genelde servisle ilgili idi ama sanırım eskide kalan bir problem samsungun kaliteli olduğuna inanıp aldık.

çamaşır makinesi özellikle çok cezbetti beni seramik rezistans, elmas kazan, geniş kapak kuru temizleme yapma özelliği kurutma yıkama bir arada, satan kişiye hepimizin kafasını kurcalayan soruyu sordum ikisi bir arada olunca arıza çok mu yaşanıyor ayrı al derseniz ayrı alalım diye hiçbir sıkıntı yaşamadıklarını tek dezavantajının 9kg yıkama 6kg kurutma yapabilmesi yani yıkadığın tüm çamaşırı kurutamıyorsun ayırıyorsun ama zaten detaylı bilmememe rağmen bir kısım malzeme kurutmada çekme yapıyormuş (kazak gibi) o yüzden özelliklerine göre ayırdığımda kilo problemi de ortadan kalkar annemin evinde bosch çamaşır makinesi kullanılıyor ve hiç memnun değiliz ama başka bir akrabamızın evinde çok daha eski tarihte alınan bosch marka çamaşır makinesi muhteşem yıkıyor biraz da şansa bıraktım işin aslı kaldı ki eskisi gibi al ömürlük olsun kalmadı her markanın ömrü kısa

ben beyaz eşyaların hepsi aynı marka olmalı takıntısıyla hepsini aynı marka aldım size de kolay gelsin en içinize sineni bulursunuz inşallah

X