Beni istemiyor ne yapıcam

Melisa44555

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2024
9
-3
20
arkadaşlar lütfen bana bir akıl verin.
köydeydim ben normalde istanbulda yasıyorum tatile gittik. bi çocuktan hoslandım. bi yakınıma söyledim o da aramızı yapmak için onun arkadasına söyledi. ama sadece fikrini alamk için güya benim haberim yok o ne karar verirse sonra bana dicekler ben de düsüncemi söylücwktim. ama çocuk 18 yaşinda ben 20. yaştan dolayı olur mu demiş ve nerde yaşadığımı sormus sonra da istememis beni. o yakınım da o zaman hiç kıza bu konuyu açmayayım demiş. napıcam bilmiyorum bunu öğrenmeden önce 1 haftadır dua ediyodum olsun diye ama olmadı. dünden beri içim içimi yiyor neden beni istemedi. bir kere gördüm cocugu ama kendime çok benzettim. çok güzel gülüyor. ben napıcam bilmiyorum. beni istemiyor ama yinede duamda ısrarcı olsam kendimi yıpratır mıyım bilmiyorum. nolur yardım edin. kalbimden gitmiyorsa daha dua etmeli miyim anlamıyorum.

aşık etme büyüsü yap

Tatil aşkı unutulur. Bir şey olmaz.

Yaşıtın erkek bile olgunluk olarak senden 3 yaş küçük geliyorken sen ekstradan 2 yaş daha küçüğünü bulmuşsun. Çocuk mu büyütcen anam ilişki mi yaşican ? Akıllı düşün 18 yaşında ki sen ile 20 yaşında ki sen aynı kişi bile değilsin çocuk ne değişimler geçirir. Ayrıca sen ünidesindir çocuk daha liseyi yeni bitiriyor. Çocuk avcısı seni rahat bırak bebeyi Git koca istanbulda karakteri oturmuş birini bul.

Çocuk köyde mi yaşiyor?

ya benden olgun çocuk köy işleriyle uğraşıyor tüm gün. saygılı bir insan
Ay ne olgunluğu Allah aşkına küçücük çocuk. O 22 sen 24 olsan neyse bildiğin 18 yaşında çocuktan bahsediyoruz 6-7 ay öncesine kadar bi yerine bi şey olsa çocuk hastanesine sevk edilecek çocuk adam

Ay ne olgunluğu Allah aşkına küçücük çocuk. O 22 sen 24 olsan neyse bildiğin 18 yaşında çocuktan bahsediyoruz 6-7 ay öncesine kadar bi yerine bi şey olsa çocuk hastanesine sevk edilecek çocuk adam
Reşit değilmiş hatta hapse giresi varmış ucundan sıyırmış.

Yokluktasiniz galiba , elin küçük bebesini alıp büyütmek için can attığıniza göre.
Ne bileyim ben ALLAH a bunun için el açmaya utanırım hani dua var dua var dert var dert var sizinki dert değil,aşk değil, karşılıklı değil, yaşlar ,şartlar uygun değil nereden tutsan elinde patlar öyle saçma.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…