Beni hiç düşünmüyor ben bunu haketmiyorum

sea sea

RABBİM SANA EMANET...
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
1.261
3
39
ya kızlar şimdi konuştum benimkiyle kavga ettik çok kötü.bilenler vardır askere gitcek aralıkta.streste diye ağzımı açıp hiçbirşey söylemiyorum ama onun çenesi hiç durmuyo.ya sınava gidişini bayramı falan çıktığımızda tam 16 günümüz kaldı ama adımın umdunda değil.bi anket çıkardı başımıza bi arkadaşı rica etmiş.mahalle mahalle dolaşıyo 10 gündür.ve 10 gündür görmüyorum.ya şunu düşünmüyo gidicem günlerimi dolu dolu denizle geçiriyim demiyo adam.bende bunu söyleyince suçlu oluyorum.üzerine gidiyomuşum çok.kabadayılık yapıyomuşum falan.bi bağırdıki bana biraz önce.çok kırıldımsenağlamasenağlamasenağlama.ne kadar anlayışlı davransamda yaranamıyorum işte. napıyım ben anlamıyorumki.nasıl davranıyım.zaten bişeyine karıştığım yok yapıcam derse yapar hep.ama buna karışmakta haklıyım dimi.10 gündür sesim çıkmıyo.bugün bitcek cnm diye diye 10 günü geçirdi,halada bitmedi.ben ona hasret yaşıycam diye üzülürken o hala beni ağlatıyo kırıyo.çok kötyüyüm ya çok...ne yapıyım nolur söyleyinsenağlamasenağlamasenağlama

hiç sıkma o tatlı canını arkadaşımm.sana ne kadar yaklaşıyorsa sende ona aynısını yap.sen ona askere gidecek üzgün diye bişey demzeken,o seni azarlıyo kırıyo ohh ne ala memlekett. erkeklere değer verince bişey oldum sanop şımarıyolar canım aslındaaa. sen saygını koruyarak ona sana verdiği değer kadar değer verrr...

askere gidicek adam anketle mi uğraşıyo

evet cnm aynen öyle.ailesine muhtaç olmak pek istemez.anket bittikten snra 100lira falan alcakmış.çalışmıyo kendisi hani o parayla eksiklerimi alırım diye düşünüyo.tamam anlayışla karşılıyrm destekte oluyorum her konuda ama 16günümüz kaldı yaaa.herşeyi hazır sayılır aldık.o paraya ihtiyacı yokki.laf söyleyince anlayışsızsın diyo bana.hep susuyorum hep susuyorum.senağlama

evet sakın sakın üstüne düşme daha şimdiden Yoksa askerdeyken daha beter oluyor Aman ha kendini geri çek. Arkadaşların dediği gibi misilleme en iyisi. Tabi bi zaman sonra yaptıkları hatanın farkına varıyolar ama en kötüsü bi kaç zaman sonra yine eskisi gibi oluyor olmaları Hayatımızın sonuna kadar misilleme mi yapıcaz

hem içim el vermezki gidicek diye 1günün hatta bir saatin hesabını yapıyorum ben ona kıyamıyorumki.ondan kaybediyorum işte.hem ben aynısını yapsam dilinden kurtulamam heraldesenağlama

ilginç..
son günlerinde yapılmaz ki bu..
önceden tedbirini alırsın paranı biriktirirsin..
son günlerinde sevdiklerinle vakit geçirirsin normalde..
her ne kadar şimdi aramız bozuk olsada benim erk. ark. askere gideceği zaman
1 ay önceden işten ayrıldı son 1 ay kaldı diyerek..
1 ay aylık alsamda olur diye ailemle seninle vakit geçiriyim demişti ve biz nerdeyse he gün birlikteyik her gün görüşmek istiyodu..
ben arkadaşlara katılıyorum bence üstüne gitme ama düşünüyorum da ben de gitmeden duramam ki biliyorum o zamanları..
sakince konuşmayı denedin mi derdi neymiş

derdi ne bilmiyorum bilmekte istemiyorum.paraya ihtiyacı olduğu için kabul ettiğini söylemişti.ama inanın hiç bi eksiği kalmadı.belki borcu falan vardır diye düşünüyorum ama benimle hep paylaşır böyle şeyleri.zannetmiyorum.cnm sende olduğu gibi 1ayını benimle geçirmek istiycek kadar duygulu biri değildir kendileri.bizim burası küçük bi şehir.öyle rahat rahat gezip tozup bütün günü birlikte geçiremeyiz zaten.ama bi çabasıda yok.ya ablasına gideriz ya bi cafeye 1 yada iki saat en fazla.hiç başbaşa kalamıyoruz.öyle bi ortam yok yani.ama yaratmıyoda.ben bir erkek olsam yaratıcak okadar ortam bulurdumki.ama efendimiz kimseye ağız eğmiyooo işte.gitsin askere görsün dünyanın kaç bucak olduğunu.inşallah burnunda tüterim.benim onu böyle özlediğim kadar oda beniözler benm gibi acı çeker inşallah

canım moralini bozmak için yazmıyorum yanlış anlama da
en fazla 1-2 saat görüşebiliriz demişsin ya
o daha kötü değil mi yani gün içinde topu topu 1-2 saat anketinden vazgeçemiyo mu adam
bi de gün boyu görüşme şansınız olsa nolucak
hiç merak eme tabi ki özlicek hemde nasıl
ama sen biraz frenlemeye çalış kendini
çok üstüne düşme

kurtulama...o senin dilini umursuyor mu :mymeka:

öyle diyosunda cnm benim içim rahat etmiyo işte gitcek diye.bak hala onu düşünüyorum bu halde bile.hangisi doğru bilmiyorum.karşısına geçip çatır çatır konuşıyım canınımı sıkıyım gitmeden,yoksa böyle susmaya devammı ediyim napıyım bilmiyorum.ama dua ediyorum.bugünlerin piişmanlığını çok yaşasın askerde sadece dua ediyorum.

söyle duygucum ben napıyım?kafayı yediricek bana adam ya.özlüyorum ben onu daha gitmeden özlüyorum adamın umrunda değilsenağlama

yani hadi seni geçtim
kendi içinde diyorum cnm yaa
şimdi onun gezip tozması eğlenmesi moral depolaması lazım
15 ay yapcak oda deilmi?

kimseye muhtaç olmak istemiyor babasına dahi heralde

evlenince çok rahat edersin bu adamla..çok çalışır para getirir daha noosun

Hiç merak etme kozlar senin elinde aslında...
Neden dersen bu şekilde davrandığı için kafasını hangi duvara vurucak bilmem :)
Çünkü sen onu askerliğini yaparken can yerinden vurucan...
Can yerinden vurucan derken yanlış anlaşılmasın yanlış şeyler yapmıcan tabi...
Askerlik dönemi her insan için zor geçer.Ne kadar rahat bi yere düşerse düşsün arkasında bıraktığı kişiler hiç olmadığı kadar değer kazanır askerin gözünde..
Sevgilin askere gittiği zaman telefon beklicek dört gözle konuşmak isticek.Sende o zaman her gün aramayı düşünürken haftada en fazla 2 kez yada 3 kez ararsın yada ne bileyim sen ayarlarsın o zamanı.
Sorduğunda neden böyle yapıon diyede işlerim yoğun derslerim yoğun meşguldum dersin...Haklı çıkmaya çalışırsada sende bu yaptığını ona hatırlatırsın...
Nasıl ama hemen senaryo kuruldu :):)

arkadaşa aynen katılıyorum
ayrıca benimki çok rahattı ve yine de ne derdi biliyo musun
burdayken normal hayatta nefret ettiğin insanı bile özlüyosun sengözlerimebaksanab

cnm sabah başlıyo 4gibi bitiriyo anketi.sonrada idmana gidiyo.bi klüpte oynuyo çünkü.zaten idmanı olmasada ben o saatten sonra evden çıkamıyorum.napıyosa yapsın artık zaten.ben üzülüp acı çeksemde tutucam kendimi.yeter yaaaaa harabediyorum kendimi.sıkıntıdan kilo veriyorum sürekli.geceleri uyuyamıyorum.bu nedir yaaa?bütün sıkıntılar neden beni buluyo?neden kimse beni anlmıyo.neden evleniceğim insan beni anlamıyo düşünmüyo?senağlamabitek oda değil okadar çok sıkıntım varki tek başıma mücadele edemiyorum artık.ihtiyaç duyduğum tek insanda böyle yaparsa ben kime yaslanıcam sırtımı napıcam?senağlama

Erkek arkadaşınız askere gidecek ve eksiklerini almak için 10 gündür çalışıyor. Bu bana kızılacak değil de takdir edilecek bir davranış gibi geldi. Onu görmek istemeniz onun değil sizin bencil olduğunuza delalet eder... Kasap et derdinde koyun can derdinde dedikleri bu olsa gerek.....

bence çok yanlış düşünüyorsun
bu bencillik değil
beklemeyen anlayamaz
günlerce yüzünü göremicek çünkü
sevgilisi olarak hakkı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…