Beni hiç düşünmüyor ben bunu haketmiyorum

Hiç merak etme kozlar senin elinde aslında...
Neden dersen bu şekilde davrandığı için kafasını hangi duvara vurucak bilmem :)
Çünkü sen onu askerliğini yaparken can yerinden vurucan...
Can yerinden vurucan derken yanlış anlaşılmasın yanlış şeyler yapmıcan tabi...
Askerlik dönemi her insan için zor geçer.Ne kadar rahat bi yere düşerse düşsün arkasında bıraktığı kişiler hiç olmadığı kadar değer kazanır askerin gözünde..
Sevgilin askere gittiği zaman telefon beklicek dört gözle konuşmak isticek.Sende o zaman her gün aramayı düşünürken haftada en fazla 2 kez yada 3 kez ararsın yada ne bileyim sen ayarlarsın o zamanı.
Sorduğunda neden böyle yapıon diyede işlerim yoğun derslerim yoğun meşguldum dersin...Haklı çıkmaya çalışırsada sende bu yaptığını ona hatırlatırsın...
Nasıl ama hemen senaryo kuruldu :):)

inşalah bu dediklerin olur cnm ya.biraz taş kalplidir ama askerde düzeliceni düşünüyorum daha doğrusu umut ediyorum.diyorumya tek duam o şuan.özlesin beni anlasın:nazar:

cnm sabah başlıyo 4gibi bitiriyo anketi.sonrada idmana gidiyo.bi klüpte oynuyo çünkü.zaten idmanı olmasada ben o saatten sonra evden çıkamıyorum.napıyosa yapsın artık zaten.ben üzülüp acı çeksemde tutucam kendimi.yeter yaaaaa harabediyorum kendimi.sıkıntıdan kilo veriyorum sürekli.geceleri uyuyamıyorum.bu nedir yaaa?bütün sıkıntılar neden beni buluyo?neden kimse beni anlmıyo.neden evleniceğim insan beni anlamıyo düşünmüyo?senağlamabitek oda değil okadar çok sıkıntım varki tek başıma mücadele edemiyorum artık.ihtiyaç duyduğum tek insanda böyle yaparsa ben kime yaslanıcam sırtımı napıcam?senağlama

emin ol dönem dönem bende aynı şeyleri yaşıyorum
artık dayanamıyorum yeter diyorum
genelde erk. ark. aramın açık olduğu zamanlarda daha fazla oluyo
onun bana karşı ilgisiz olduğunda mesela
yada beni kızdırdıysa
bi an da bütün hayallerim yıkılıyo ama bu geçiçi bi dönem
tabi geçiçi dönem olması senin elinde
ben artık ne yapıyorum o duruma geldiğimde söyliyim
kendimi çevremde bana zararı dokunan herkesten güçlü görüyorum
onlar beni değil ben onları oynatıyorum kimse beni üzemez ben güçlüyüm diyorum..
kendimi bu şekilde motive ediyorum..tabi işin ucunu kaçırmadan insanları küçümseyip aşağılamadan..ipin ucunu kaçırırsan hepten gidersin zaten gümbürtüye..
ben bunları sadece kendimi motive etmek için yapıyorum..

ne gibi sorunlar var bilmiyorum ama eminim üstesinden gelemeyeceğin kadar büyük değildir..

bi de şunu asla unutma ben bunu önceden çok yapıyodum
erkek arkadaşına tamamen güvenip sırtını ona dayama..sen kendine güven sadece o konuma getirmeye çalış kendini ilerde kimseye sırtını dayamayı düşünme...açıkçası ben önceden hep öyleydim

bi yazı da okumuştum sanırım..kadınlar erkekleri ssk gibi görmeseler
büyük hayal kırıklığına uğramazlar gibi bişey yazıyodu

Denizcimm bütün yazılanları okudumm çalışmak istemesi normall ama biraz abartmış sanki zaten askere gidince hep birilerine muhtaç olacak onunda düşünmesi lazım daha fazla wakit nasıl geçirebiliriz diye sana çok büyük haksızlıklar yapıyo istersen karşına al sakin sakin konuş isteklerini söle nelerden hoşnut olmadığını sölee

bu arada bencil olduğumu düşünen arkadaşlar var.onu görmek istemem gayet normal çünkü askere gitcek.eğer daha dikkatli okusaydınız beni anlardınız,hiç bir eksiği yok şuan hepsine çok önce beraber almıştık.benim ondan tek isteğim herşeyi bırakıp birazcık olsun bu son günleri bana ayırması,çok şey istemiyorum ondan.olması gereken bu bence.anlamanızı rica ediyorum arkadaşım

bence çok yanlış düşünüyorsun
bu bencillik değil
beklemeyen anlayamaz
günlerce yüzünü göremicek çünkü
sevgilisi olarak hakkı..

Bencillik değil öyle mi ? Bir insan askere gitmeden önceki son günlerinde anket işi yapıyorsa (-ki anketcilik hiçde öyle kolay bir iş değildir. ) demek ki paraya ihtiyacı var. Demek ki ailesine yük olmak istemiyor, demek ki gerçekten aklı başında bir çocuk...
Arkadaş ne diyor buna karşılık beni hiç düşünmüyor bu mudur yani ? Kızılacak bir konu değil... İnsan sevgilisi ile vakit geçiremediği için ve özleyeceği için tabiki üzülür ama keyiften değilse bu saygı gösterir.

Ayrıca asker yolu beklemediğimide nereden çıkardınız ? Biz evli değilken askerlik yaptı eşim. Ne ailesinde ne de benden 10 kuruş almadan tek başına askerliğini yaptı, üstelik buradaki arkadaşlarına bile borç para gönderdi.

Son derece bencilce geldi bana bu başlık ve konu...Üzgünüm...

bazi erkekler demekki deger vermekten anlamiyo sende o sana nasil davraniyosa sende aynini yap

Bencillik değil öyle mi ? Bir insan askere gitmeden önceki son günlerinde anket işi yapıyorsa (-ki anketcilik hiçde öyle kolay bir iş değildir. ) demek ki paraya ihtiyacı var. Demek ki ailesine yük olmak istemiyor, demek ki gerçekten aklı başında bir çocuk...
Arkadaş ne diyor buna karşılık beni hiç düşünmüyor bu mudur yani ? Kızılacak bir konu değil... İnsan sevgilisi ile vakit geçiremediği için ve özleyeceği için tabiki üzülür ama keyiften değilse bu saygı gösterir.

Ayrıca asker yolu beklemediğimide nereden çıkardınız ? Biz evli değilken askerlik yaptı eşim. Ne ailesinde ne de benden 10 kuruş almadan tek başına askerliğini yaptı, üstelik buradaki arkadaşlarına bile borç para gönderdi.

ben tam 1 yıldır asker bekliyorum ( tam bu gece gitmişti askere)
belki bnm duygularım daha taze olduğu için böyle bi yorum yaptım
evet herkezin fikri tabi...
ama insan bazen bu kadar olgun ve mantıklı olamıyor

asker bekledim diyorsunuz
anlıyacağınızı umuyorum ark.ı o zaman

emin ol dönem dönem bende aynı şeyleri yaşıyorum
artık dayanamıyorum yeter diyorum
genelde erk. ark. aramın açık olduğu zamanlarda daha fazla oluyo
onun bana karşı ilgisiz olduğunda mesela
yada beni kızdırdıysa
bi an da bütün hayallerim yıkılıyo ama bu geçiçi bi dönem
tabi geçiçi dönem olması senin elinde
ben artık ne yapıyorum o duruma geldiğimde söyliyim
kendimi çevremde bana zararı dokunan herkesten güçlü görüyorum
onlar beni değil ben onları oynatıyorum kimse beni üzemez ben güçlüyüm diyorum..
kendimi bu şekilde motive ediyorum..tabi işin ucunu kaçırmadan insanları küçümseyip aşağılamadan..ipin ucunu kaçırırsan hepten gidersin zaten gümbürtüye..
ben bunları sadece kendimi motive etmek için yapıyorum..

ne gibi sorunlar var bilmiyorum ama eminim üstesinden gelemeyeceğin kadar büyük değildir..

bi de şunu asla unutma ben bunu önceden çok yapıyodum
erkek arkadaşına tamamen güvenip sırtını ona dayama..sen kendine güven sadece o konuma getirmeye çalış kendini ilerde kimseye sırtını dayamayı düşünme...açıkçası ben önceden hep öyleydim

bi yazı da okumuştum sanırım..kadınlar erkekleri ssk gibi görmeseler
büyük hayal kırıklığına uğramazlar gibi bişey yazıyodu

çok sağol cnm haklısın yazdıklarında.bende onu ssk gibi görüyorum ne yazıkki :1hug:hayatın bana verdiği en güzel şey o.ben bütün yollarımı ona bağladım.belki o yüzden bukadar cnm acıyo haklısın

valla bende life_city katılıyorum
arkadaş herşeyi hazır paraya da ihtiyacı yok ayrıca o konuları benimle paylaşır diyo
yok eğer ihtiyacı varda söylemiyosa o zaman tatlı dille sorunu ortadan kaldırmak var
bağırıp çağırıp terslemekle olmazzz
kız kötü bişey demiyo ki sevgilmi zaten göremicem
vakit varken göriyim diyo
bencillik bunun neresinde :uhm:

Denizcimm bütün yazılanları okudumm çalışmak istemesi normall ama biraz abartmış sanki zaten askere gidince hep birilerine muhtaç olacak onunda düşünmesi lazım daha fazla wakit nasıl geçirebiliriz diye sana çok büyük haksızlıklar yapıyo istersen karşına al sakin sakin konuş isteklerini söle nelerden hoşnut olmadığını sölee

neslicim canım bugün konuştuğum için bu duruma geldik zaten.daha konuşmıycam ama.ne zman istiyosa gider buluşurum üzerine düşmiycem.:1no2:

valla bende life_city katılıyorum
arkadaş herşeyi hazır paraya da ihtiyacı yok ayrıca o konuları benimle paylaşır diyo
yok eğer ihtiyacı varda söylemiyosa o zaman tatlı dille sorunu ortadan kaldırmak var
bağırıp çağırıp terslemekle olmazzz
kız kötü bişey demiyo ki sevgilmi zaten göremicem
vakit varken göriyim diyo
bencillik bunun neresinde :uhm:

bir erkek askerliği çok yakınken,kız arkadaşıyla görüşemeyip, anket işi yapıyorsa, oturup bir düşünürüm. demek ki bu delikanlının, gerçekte,paraya ihtiyacı var. belki de kız arkadaşına ,söyleyemiyor. askerde paraya ihtiyacı olabilir. o yüzden bu işi yapmak zorundadır. lütfen, bir insan neden gezmek tozmak varken, bu işi yapsın... düşünelim bir. kız arkadaşıyla olmak istemese ,sadece gezmek istese tamam . haklısınız...başkalarıyla, keyif eğlendirse tamam ,yine haklısınız. ama bu delikanlı, çalışıyor. bunu lütfen unutmayalım.

ben tam 1 yıldır asker bekliyorum ( tam bu gece gitmişti askere)
belki bnm duygularım daha taze olduğu için böyle bi yorum yaptım
evet herkezin fikri tabi...
ama insan bazen bu kadar olgun ve mantıklı olamıyor

asker bekledim diyorsunuz
anlıyacağınızı umuyorum ark.ı o zaman

duygucum canım neyse boşver.arkadaşa teşekkür ediyoruz zahmet edip yazdı.kendi düşüncesidir.saygı duyuyorum.fikirlerimizin uyuşmadığı açık.

chantyclarie cnm sende boşver.siz anlıyosunuz beni yeter o.

canımm bence alttan almaya devam et ve üzülme benımkıde askerde psikolojısını anlamaya çalıs derım ben ... çalısmasıda hem maddi yonden bi birikimim olur düşüncesi hemde bencee bıras kafasını dagıtmak için olabilir bence sabret daha gıtmesıne varmıss senın le dolu dolu gecırecegıne sana vakıt ayıracagına inanıyorum ona tatlı bı dille söle onun yanında olmak istediğini filan anlayış gösterecektr :nazar:a.s.

Nereden bilecek ki erkek arkadaşının ihtiyaçlarını, ailesinin tutumunu ve durumunu...
Ne kadar anlatacağını düşünürse düşünsün böyle bir konuyu her erkek paylaşmak istemeyebilir. Göremediği için üzülmeyi anlayabilirim ama tartışmak bencilce geldi. Arkadaşları ile gezmiyor, başkaları ile eğlenip kız arkadaşını ihmal etmiyor. Çalışıyor... Belki ailesine biraz para bırakarak gitmek istiyor. Çocuk askere gidecekken gezmek yerine çalışıyor, kız arkadaşı da göremediği için onu düşünmediğini söylüyor. Konuyu bir gözden geçirin o zaman bencilliğin olduğu yeri göreceksiniz...

ya tamam tabikide demekki paraya ihtiyacı var ben zaten bişeyi kabullendirmeye çalışmıorm cnm =)

sadece fikrimi söylüorm
onu görmek snnde hakkın :)

bir erkek askerliği çok yakınken,kız arkadaşıyla görüşemeyip, anket işi yapıyorsa, oturup bir düşünürüm. demek ki bu delikanlının, gerçekte,paraya ihtiyacı var. belki de kız arkadaşına ,söyleyemiyor. askerde paraya ihtiyacı olabilir. o yüzden bu işi yapmak zorundadır. lütfen, bir insan neden gezmek tozmak varken, bu işi yapsın... düşünelim bir. kız arkadaşıyla olmak istemese ,sadece gezmek istese tamam . haklısınız...başkalarıyla, keyif eğlendirse tamam ,yine haklısınız. ama bu delikanlı, çalışıyor. bunu lütfen unutmayalım.

cnm bu işi bir arkadaşıyla yapıyo.onu kıramadığı için başladı.beraber yapalım demiş arkadaşı.sebebine gelince arkdaşının bi olaydan dolayı ehliyeti elinden alındı buda sevgilimi istediki arabayı o kullansın diye.benim sevgilimde kabul etti olay budur.sanki başkası yoktu bu işi yapcak.ya gerçekten bi ihtiyacı yok sevgilimin,öyle desede işin parasında değil eminim.düşüncesizlik yapıyo sadece.arkadaşları daha önemli onun.nasıl olsa ben bekleriim:nazar:

doğru haklısınız o yönden hiç düşünmemiştimCADIARZU

bu işi bir arkadaşıyla yapıyo.onu kıramadığı için başladı.beraber yapalım demiş arkadaşı.sebebine gelince arkdaşının bi olaydan dolayı ehliyeti elinden alındı buda sevgilimi istediki arabayı o kullansın diye.benim sevgilimde kabul etti olay budur.sanki başkası yoktu bu işi yapcak.ya gerçekten bi ihtiyacı yok sevgilimin,öyle desede işin parasında değil eminim.düşüncesizlik yapıyo sadece.arkadaşları daha önemli onun.nasıl olsa ben bekleriim.olay budur arkadaşlar yaaa.başka bi gün olsa yapsın ama gitcek yaaaa 16gün kaldı şurda.bana neden vakit ayırmıyo,evet duygusal düşünüyorum belki ama anlayın cok kötüyümsenağlama

ya bence onu görmek denizin en büyük hakkı benim ki geleli 20 gün olduu ama denizcim bencede üstüne düşmee herşeyi oluruna bırak bende senin gibiydim wakit yaratmaya çalışıyodumm askerden gelince herşey daha güzel olacak göreceksinn düzelecek üzülme senn

X