Beni hiç düşünmüyor ben bunu haketmiyorum

kızlar tekrar teşekkürler cevaplar için.beni anlamanız yorum yapmanız çok güzel.inanın bu aralar birilerinin beni anlamasına destek olmasına çok ihtiyacım var.artık ısraracı değilim hiç bir konuda sevgilime.buluşmak isterse buluşuyorum.ama gelin bide bana sorun neler yaşıyorum içimde.gitcek uzun süre göremiycem onu.bu günleri dolu dolu yaşamak varken yok işteeeeeeee!!!duygusuz nolcakkkk.tek duam askerde beni çok özlesin.benim bu hissettiklerimin aynısını hissetsin orada.keşke desin keşke....

canım aynı dertten bende muzdaribim sen le msn de görüşmek istiyorum ama cevrimdışısın

kucukbocuk haklı gıtmeden once boyle garıp konularla ılgılenıyor bahane bulup yogunlasıyorsa gıtmeden evvelkı garıp sendromlardan bırıyle kopmanız muhtemel ya da kuvvetlı gorunuyor seven ınsdan sevdıgıne yogunlasmalı ama bu bu degıl bu sekılde olmamıs sızınkısı. asker oncesı sonrası hos olmayan seyler ama oluyor.

gayet masumane söledim inandırıcı nasıl olabilirim onu kastetmiştim ama neyse siz şüphelenmeye devam edin

cnm seni ağlatıp üzene asla sevginden bahsetme.çünkü sen sızlandıkça kendilerini iyice birşey sanıyorlar.bir adamı çok sevebilirsin ama o bunu en azından hakedene kadar bilmek zorunda değil.biraz boşla bak nasıl afallıycak.hem keyiflide olur.askere gidecek o onun hasretten korkması lazım daha çok.sen yıpratıyorsun kendini.değmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…