Beni hiç düşünmüyor ben bunu haketmiyorum

ya tamam tabikide demekki paraya ihtiyacı var ben zaten bişeyi kabullendirmeye çalışmıorm cnm =)

sadece fikrimi söylüorm
onu görmek snnde hakkın :)

duygucum ya bak diğer kızlarda anlamıyo beni yoksa benmi yanlış düşünüyorum.sen beni anlarsın sence yanlışmıyım.haksızmıyım?mecburiyeti yoktu ihtiyacı yoktu diyorum ama kimse inanamak istemiyo.senağlama.benim taş kalpli ve düşüncesiz bi sevgilim var ama kimse anlamıyosenağlama

sağol canım

neden bir işe girip çalışmıyorsun?...
profiline bakılırsa yüksek tahsil de yapmışsın.

cnm 6aydır iş arıyorum yoooook.küçük bir şehir burası iş imkanı pek yok diyebilirim.zorluyoruz ama sonuç hep sıfır.hala uğraşıyorum.başvurmadığım banka şirket vs.kalmadı.çok şanssızım cok.bu ülkede dayı olmdan iş yapılmıyo artık oda bizde yok

Demek ki sozunu tutmayi seven bir sevgilin var
zamaninda soz vermis arkadasina, sozunu tutuyor
bunu yaparken de eline bir kaç kuruz para geçecegini de biliyor
çok fazla duygusal yaklasmissin...
tabi ki senin gormek istemen hakkin...ama bazen erkekler bizler gibi dusunemiyorlar
sen gun sayiyorsun, belkide saat, dakika, saniye...bakalim o bunun farkinda mi ?
hele bir anket isi bitsin, o zaman kalan vaktini de sana ayiracaktir.
seni gormeden askere gidecek hali yok ya...
hem onun da stresi ona yetiyor sanirim, o yuzden bunun için kavga etmeyin, tartismayin
alttan al..tamam de...ne zaman bos olursan bana haber ver, ozluyorum seni diye bir msj at
hani diyorum ozleminden dolayi belki tartisirsiniz, zaten o yeterince gergin...birde birbirinizi kirmayin.
umarim tez zamanda isi biter ve seninle vakit geçer, gonlunu alir..

canım birazda onları anlamalıyız ya
sonuçta para düşünüyo seninle akşamalır ilgilenecektir ama bakıyo moralın bozuk soğuyodur
kayanannm bana hep güleceksin erkeklere karşı derdi doğruymuş
ben artık gülüyorum o da beni seviyo çok basıtmiş ya

tatlım, özel şirketlere firmalara iş başvurusu yaptığın zaman başvuru formuna istediğiniz maaş bölümünü dolduruyormusun?

yok cnm doldurmuyorum genelde.tek olsunda ne kadar verrilerse versinler.ama bazılarına yazdım.onuda tavsiye üzerine.bilen birileri dolduttu.neden sordun cnm?

tavsiye üzerine.bilen birileri dolduttu.neden sordun cnm?

işsizliğinin de konuyla ilgisi olduğunu düşünerek tavsiye bulunmak istedim.

bence, yazma. hatta oraya "takdirinize bırakıyorum, şirketiniz de çalışmaktan onur duyarım" yazarsan daha iyi olur...madem dayın yok dilini kullanacaksın tatlım yok başka çaresi yerimseniben[/QUOTE]

çok teşekkürler cnm tavsiye için.inşallah olur.çok ters bi zamanda arıyorum işi hertaraf işçi çıkarıyo.hep bahtsızdım halada bahtsızım. bu konudada her konudada.ben değil bunu herkes söyler.inançlıyımdırda,şükrederim dua edrim sabrederim ama asynı.ALLAHımda beni böyle sınıyo demekki

Canım erkekler askere gidecekleri zaman biraz garip oluyorlar.Daha öncede söyledim bizim aramızda uzaklıkta vardı ama bende senin dediğin gibi gelmesini yada benimle konuşarak zaman geçirmesini istiyordum son zamanlarında.Oda arkadaşlarıyla vakit geçiriyordu.Bahanede hazır neymiş askere gidicek kaç ay gelmiycekmiş.Belki dönemeyecekmiş anlayışsızmışım falan filan.Son 1 hafta benimleydi yanına gittim çünkü.Acemiliğe gitti 28gün sonra yemin törenine de gittim.Beraber İstanbula geldik 4gün beraberdik.Yanımdan ayrıldı kendi memleketine gittiği dakika değişti.Yok ailemle 3günüm var yok arkadaşlarımlada vedalaşcam yok 6ay gelemiycem.Ne olcağım belli değil,onlar arkadaşlarım diye saydı.Peki dedim 6ay yoksan benide göremiyceksin.Gidip dönememek varsa dönüp bulamamakta var.Sen usata birliğine git nete gel kamera aç deme hiç bana.Sana ne kamera açarım ne bir resim yollarım bu yaptıklarından sonra dedim.Eğer ben önemli olsam sen son gününde 5dk ayırıp beni görmek isterdin netten bile olsa,6ay sonra gelince görürsün bulursan dedim.Sen git seni kimse aramayacak en çok üzülen özleyen merak eden ben olucam.Herkesin hayatı devam edicek.Annen babanda özliycek ama onlar birbirlerinden destek alıp bastırcaklar hasretlerini.Benim kimsem olmayacak ama sen anlamıyorsun işte dedim.O an arkadaşlarının yanından kalkıp hemen nete geldi,özür diledi...Şimdi de sadece 1tane arkadaşı var arayan soran.Benide yanlız bırakmaz sağ olsun.Dediğine geldim dedi geçen gün bana arayan varmı diye sorduğumda.Sevgilini en iyi sen tanırsın,nerden nasıl yakalarsın hislerini en iyi sen bilirsin.Trip yap kısasa kısas yap demek bence yanlış.En iyisi zamanını yakalayıp kendinden emin şekilde konuşmak.Seni seviyorsa anlayacaktır.Şu dönemlerinizde trip yapıp tartıştığında inanki gittiğinde sen düşünüp üzülceksin.Keşke yapmasaydım diyeceksin.Fazla uzun yazdım ama umarım istediğin gibi olur herşey.Kendini üzme sakın...a.s.

cnm benm çok sağol:1hug:gitcek diye bibirimizi kırmayalım istiyorum zaten.dediğin gibi o gidince niye kötü davrandım diye oturup zırlıycam.haklısın.üzmüyrm cnm kendimi.dur bakalım yarın buluşucaz tabi sözünde durursa

arkadaşlar hepinize tek tek teşekkürler yorumlarınız için.a.s.

Eğer biraz olsun yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.Sen benim ne demek istediğimi çok iyi şekilde anlamışsın denizcim.Umarım herşey yoluna girer ve hep yüzün güler.

Canım dolduruşa getirdiğimi zannetme ,seven insan anketini de yapar,boş kalan zamanları da en güzel şekilde sana göre ayarlar -ki az zamanınız kalmış.Bir de ben şunu öğrendim seven insan karşısındakini kırmaz,kırmaya kıyamaz.Her insanın hatası olabilir,bilmeden kırıcı söz çıkabilir.Ama bu farklı bir durum.Önemli olan telafi etmek.Eğer ciddi bir ilişki içerisindeysen evlenmeden önceki şu günlerin senin en mutlu olman gereken dönem.İlerde ne sıkıntılara göğüs gereceksiniz.

ya kimse yaxmamış ama aklıma şu geldi... daha doğrusu ben de yaşadığım için biliyorum... benim sevgilim de aynen uzaklaşmıştı son zamanlarda ; ben daha çok vakit geçirmemiz gerektiğini düşünürken...
ve olay şuydu ; askere giderken biraz da olsa arkalarında birini bırakacak olmak zor geliyor onlara... o zamanlarda benden uzaklaşmaya çalışmıştı... birçok arkadaşıyla konuştuğunda da aynı şeyi söylemişler... bizim ki yeni bir ilişkiydi... ama kıyamamıştı o zaman :)
umarım sizin ki uzun ve sağlamdır ve aklındaki bu değildir... ama yine de bir tart derim... askerlik öncesi ve sonrası inan hiç çekilmiyorlar ...

hayatım sen ipin ucunu kaçırmışın birkere benim sevgilim bana bagıracak ha kesinlikle izin vermem nere giderse gitsin

bence kendi haline bırak bir araya geldiğinizde bu durumu güzelce anlat üzüldüğünü söle üzerine düşme kacan kovalanır gercekten doğru bir söz

bende bu aralar erkek arkadaşının stresli zamanlarından dolayı saçmasalak şeylerle uğraşan biriyim!
lanet olsun diyorum başka birşey demiyorum
ne güldürüyo ne öldürüyo derler ya
vallahi benim ayıyıda askere alsalarda biraz dünya kaç bucak anlasa!

napcaksın,susacaksın!
aynı şeyi sen yapsan edepsiz olursun
susacaksın
o kendini tatmin edecek!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…