bende temmuzda hamile olmak istiyordum:-(

gxuxlxuxm12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2008
281
1
arkadaşlar nasıl moralim bozuk anlatamam. Bende temmuzda eşime anneme ablama dotlarıma hamile olduğumun müjdesini vermek istiyordum. Fakat iş yerimde hamilelik döneminde işime son verilecebileceği gibi bir haber aldım. gerçi kesin konuşulmadı fakat 4 ayın çok uzun bir süre olduğundan ver başka eleman düşünebileceklerinden bahsettiler. yedeğim yok yani yerime bakabilcek birisi. bizimde kredi borcumuz var kasım ayına kadar bebek yapamıyoruz ya. ne kadar kötü bir şey, çok isterdim anne olmak. Varya kasım ayı gelsin kimseyi dinlemicem ister çıkarsınlar ister çıkarmasınlar bende anne olmak istiyorum. Bu arada kasın demenin nedeni kasımdan sonra 9 ay kalıyo kredinin bitmesine .

canım üzülme hiç moralini bozma herşeyin hayırlısı zaten borcunuz bittikten sonra olması daha iyi en azından sıkıntınız fazla olmaz... her şeyi istediğin gibi gönlünce yaparsın maddiyat çok önemli çünkü... insan hamile olunca bebeğinin hiç eksiği olmasını istemiyo her şeyi alası geliyoo buda emin ol çok masraflıı o yüzden borçlarınız bitince daha iyi olacaktır emin ol...

Sen bence boşver söylentileri. Önemli olan işten önce aile... Hamile olduğun için seni çıkartmaya kalkarlarsa verirsin mahkemeye alırsın daha yüklü bir tazminat kapatırsın kredini... neyseki az kalmış hem kredine... bizim daha 8 yılımız var :KK43:(( biz bu halde bebek sahibi olmayı düşündüysek sen hayli hayli düşünebilirsin...

Sen bence boşver söylentileri. Önemli olan işten önce aile... Hamile olduğun için seni çıkartmaya kalkarlarsa verirsin mahkemeye alırsın daha yüklü bir tazminat kapatırsın kredini... neyseki az kalmış hem kredine... bizim daha 8 yılımız var :KK43:(( biz bu halde bebek sahibi olmayı düşündüysek sen hayli hayli düşünebilirsin...

sağol canım gerçekten mahkemeye verebiliyomuz? gerçi şu an da tam başbakan 3 çocuk demişken. çok istiyorum meral cim anne olmak

uzun süreli ayrılamalrda iş aksıyorsa çıakrma hakları avr iş kanununda yazıyor.
çocuk doğurudğun için değil.uzuzn süreli iş gömrmelikten doalyı çıkaracakalr .o yzüden bu konuya fazla umut bağlama sen canım.
yaşını merka ettim u aradaç
eğer yaş sorunun yoksa , sen kasımı hatta aralığı bekle inşallah ahyrlsı ile olurç
ben yaş sorunum var yine de bazı şeyelri bekliyorum.kendine iyi bak

allah gönlüne göre versin canim.. kasimada cok fazla bir zaman kalmadi.. bence borclarinizi kapatin ondan sonra cocuk düsünün ..
en azindan maddi acidan rahat olursunuz.. cünkü cocuk icin bi cok masraf cikacak bunuda düsün..

acele etmeyin canım yaşında küçküse maddi açıdan da rahat olmak gerekiyor bebek için allah başka dert keder vermesin olur hepsi

swethome yaşım 25 bekleyebilirim yaşım konusunda sıkıntım yok. askito canım bekleme nedenim o zaten yoksa bi şekilde hallederiz fakat o zaman bebeğim için istediklerim olmaz ve bende buna pek katlanamam. çünkü daha şimdiden bir sürü şeye özeniyorum.

swethome yaşım 25 bekleyebilirim yaşım konusunda sıkıntım yok. askito canım bekleme nedenim o zaten yoksa bi şekilde hallederiz fakat o zaman bebeğim için istediklerim olmaz ve bende buna pek katlanamam. çünkü daha şimdiden bir sürü şeye özeniyorum.

canım yaşın 25'se bekle tabi... ben de yaşın benim gibi geçiyor sandım. arkadaşların da dediği gibi ihtiyaçlar çok artıyor bebiş için. herşeyi tam yapmak istiyorsun. bu da bütçeyi zorluyor haliyle.

X