bende mart annesi olucam:)

elanurum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
487
17
42
herkese merhabalar ,yeni üye oldum,37 haftalık hamileyim ALLAH izin verirse kız annesi olucam çok heycanlıyım,siteye üye olmak için belki biraz geç kaldım ama eve yeni internet aldık:)özel bi firmada muhasebedeydim 32.haftamda izne ayrıldım şimdi evdeyim ama sıkıldım iyice.bebişimi büyük bir heyecanla bekliyorum bi taraftanda dogumdan çok korkuyorum:)normal dogum düşünüyorum en saglıklısının o oldugunu düşünüyorum doktorumda normal dogum taraftarı.kısmet artık o gün gelince kesinleşcek.1 haftadır kasıklarımda ara ara agrı oluyor doktorum yalancı sancılar dedi,yalancısı böyleyse gerçegini düşünemiyorumartık gece uykularım hepten kaçtı bi taraftan öte tarafa dönemiyorum agrıdan,ama bunada şükür zaten azda kaldı sabretmek lazım
bu arada belki merak edenler olur koşuyolu medipolde dogum yapacagım ,çalışanları ve doktorları mükemmel ,hele benim doktorum dünya tatlısı ,tavsiye bekliyen olursa edebilirim.neyse çok uzattım galiba:)tekrar herkese merhaba :):):içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…