Bende hiç kalmadı,lütfen siz akıl verin..

zergi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
41
0
Eşim vaatlerine inandım annemi dinlemedim.Çıkmazdayım.2 hafta iyi 1 hafta kavgalı devam ediyoruz 9 yıldır.İlk 8 sene eski eşini ve ailesini kötüledi eşim, normal olarak "suç bende de var" demiyecek ya. Fakat bu sene bi haller oldu. Yıllardır sabırla eski kayınbİraderi eşimin yanında çalışmaya devam etti, fakat şimdi birde bize komşu olmuş.Eşim ise "bana ne ,istediği yerden ev alabilir" diye cevap veriyor.2 çocuğumuz var dolayasıyla bir düzenimiz.Başınıza veya kardeşinizin başına gelse ne hissedersiniz.

canim oncelikle anneni dinleseydin keske anne babalar kizlarinin kotu olmasini istermi hic sahsen benim esim bana bunu dese istedigi yerden ev alir deseydi ona derdimki mademki bu kadar kayiriyordun neden kiz kardesiyle ayrildin simdi onu destekleyesinmi geldi derdim mademki komsu olmaya bu kadar hevesliklisin keske kizlariyla ayrilmasaydin derdim tabi benim dusuncem senin yanlisin anneni dinlememek olmus insallah duzelirsiniz esinle.

anne ve babanın duasını alarak evlenmek çok önemli.eşiniz size ne vaadetti bilmiyorum ama vaadettiği şeyler sanırım sizin mantıklı düşünmenizi engellemiş.ayrıca ben olsam eşimin eski eşinin ailesi ile çokta görüşmesini istemezdim.ne alka kayınbiraderi onun yanında çalışıyor.bir de yakınınıza taşınacakmış galiba.koca şehirde yermi yookki.acaba sizin bilmediğiniz bir şeyler mi var?açıkcası bu durum bana tuaf geldi.fazla birşey yazamayacağım..

offf acnım ya haliyle düzeniniz bozulacak ama tuhaf bir durum kayınbiraderinin yanında çalısıp yakında oturması bitmiş bir ilişkiyi hatırlatmadan baska bir şey değil bence

Cevab verdiğiniz için teşekkür ederim.Bu durumun garipliği beni sarsmasından ziyade eşimin beni tersleyip "Kendi düzenini bozuyorsun" diye suçlaması çok ağrıma gitti.Ki ben bu şehre onunla evlenmek için geldim yani burada kimsem yok.Sizce ne yapmaya çalışıyorlar?

eşin ne yapmaya çalışıyor anlamadım ama insanın karısını 3 bir şahıs için üzmesi hiç hoşuma gitmedi.sonuçta o kişi el..bir şey olduğunda sen yanında olacaksın eşinin o değil..rahatsızsan söylersin o da tamam der kapanır konu..böyle olmalı bence

Bir bakima esin aslinda dogru söylemis!!:nazar:

Henüz olmamis birsey icin ciddende düzenini bozmaya hic gerek yok!

Sen simdilik otur hic istifini bozma ve izle bakalim, eger düsündügün gibi olursa o zaman ne yapacagina karar verirsin...:kahve:

Allah yar ve yardimcin olsun:Saruboceq:

Canım benim elimde olan bişi diildi.Hatta eşimin bile elinde diildi çünkü ilk evlendiğimizde eşimde çıkması için mücadele etti ama ortakları müsade etmedi o bizim işimize yarıyor o zaman ne diye yıllar önce işe aldırttın dediler.Eşimin işi çok büyük,eki kayınbiraderi sadece bi işyerinde duruyordu.Eşimle çok büyük muhattaplığı yoktu.Ekmeği ile oynamadı oynayamadı.

bencede bi bekle canım uzaktan izle ona göre karar ver...
sen rahatını bozma derim ben..

Canım onu bende düşündüm lakin eşimin mütahahitliğini yaptığı sitede oturuyoruz.Adam yolun karısındaki 20 m sonraki siteden aldı.Sorma ne haldeyim ve şaşkınlıktayım.

Hemde en öndeki blakton yani birbirimize el sallıcaz artık.Asıl korkum annesi ve kız kardeşide ilerde gelirmi çünkü şuanki evleri yanyana.

cnm eşin anlaşamamış ayrılmış.aralarında biten bitmiş.eski kayınpederiylede ilişkisinide iş ve eski akrabalıktan dolayı sürdürüyor olabilir.burda hata varsa eski kayınpederinde.başka yer kalmamışmı eski damadının burnunun dibine yerleşiyor.iki tane evladınız var ne diyebilirim.duruma bir bakın.nasıl gelişecek olaylar.belkide hiçbir sorun yaşanmıyacak.oturup konuşulcak bir eşinizde yok sanırım.allah kolaylık versin.zor bir durum

Bir bakima esin aslinda dogru söylemis!!:nazar:

Henüz olmamis birsey icin ciddende düzenini bozmaya hic gerek yok!

Sen simdilik otur hic istifini bozma ve izle bakalim, eger düsündügün gibi olursa o zaman ne yapacagina karar verirsin...:kahve:

Allah yar ve yardimcin olsun:Saruboceq:

Ben arkadaşa katılıyorum açıkcası şutarafagitti
Allah yardımcın olsun.:Saruboceq:

X