bende hamileyim:)

H

hyena20

Ziyaretçi
selam daha bugün kayıt oldum.gebelikle ilgili bişeyler var mı derken görünce yazmak istedim:)bu hafta 5. ayımızın ilk haftası.bebeğimin hareketlerini yeni yeni hissediyorum.çooook güzel bi duyguymuş..herkes hayırlısıyla bebeğine kavussun inşallah.çok heyecanlı gerçekten..))

selam daha bugün kayıt oldum.gebelikle ilgili bişeyler var mı derken görünce yazmak istedim:)bu hafta 5. ayımızın ilk haftası.bebeğimin hareketlerini yeni yeni hissediyorum.çooook güzel bi duyguymuş..herkes hayırlısıyla bebeğine kavussun inşallah.çok heyecanlı gerçekten..))

evet canım onu ultrasonda izlerken o dk hiç bitmesin istiyorum hele bide parmağını emerken ağzını açıp kapatırken görünce kalbim küt küt atıyor onu çok merak ediyorum çok istiyorum..kızınmı olucak oğlunmu canım?

evet canım onu ultrasonda izlerken o dk hiç bitmesin istiyorum hele bide parmağını emerken ağzını açıp kapatırken görünce kalbim küt küt atıyor onu çok merak ediyorum çok istiyorum..kızınmı olucak oğlunmu canım?

siz kaç aylık hamilesiniz.dr kıza benziyo gibi gibi dedi kesin bişey demedi ama kız gibi hissediyorum:)ben devlet hastanesine gidiyorum sartlar öyle yasadığımız yerde çok kalabalık oluyo sormak istediğim seyleri de soramıyorum.bi defa gördüm daha ultrasonda:)çok güzeldi.üçlü testi yaptırdık iyi çıktı sonuçları öyle işte...:)nerelere geldim ben böyle yalnızım burda napim ayy:KK43:

canım tebrikler..maşallah baya olmuş hamileliğin..rabbim kolay doğum nasip etsin..sağlıklı sıhhatli kucağınıza versin inşallah..amiiinnn

tebrik ederim
rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah

Tebriklerr.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh.Darısıı tüm isteyenlerin başına olsun

hepinize tesekkür ederim hanımlar..bi sorum var yalnız dr 5. ay da demir veririz demişti.ben besinci aya girdim ama acaba ay sonunda mı veriyo.bi ay sonra muayene var.bilginiz var mıdır acaba geç kullanmaya baslasam sorun olmaz heralde.bas agrısı eksik olmuyo benden atesleniyorum hep.sıkıldım ama olsun "fedakarlık" işte:)minişimi çook seviyorum..tesekkür ederim cevaplarınıza..

gözün aydın....ne mutlu sana .. RABBİM sağlıkla sıhatle kucaklamayı nasib etsin... senide babayıda tebrik ederim...

ne güzel AKKAH kucağına almayıda nasip etsin sevgilerŞeniz

hayırlı olsun canım, Rabbim sağlıkla sıhatle tamamına erdirsin :nazar:

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

evileyebeadfurnace6rv9.jpg

X