bende eylül annesi oluyorum sezeryan günüm 22 eylülll:)

bulut7883

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2008
16
0
geç de olsa nihayet yazıyorum.uzun zamandır üyeyim fakat hiç yazmamıştım.benimde kızım pelin su nihayet bir aksilik olmazssa 22 eylülde kollarımda olacak.ama inanılmaz korkuyorum endişeliyim.hepimiz için hayırlısı olsun.:Saruboceq:

canım çok sevindim allah hayırlısını versin .Benimde ya 19 eylül ya da 22 eylülde olacak salı günü doktorumla kararlaştıracağız.22 eylül olmasını istiyorum çünkü 38+3 oluyor.seninki kaç haftalıkken alınacak?

hayırlısı olsun canım.. inş. herşey yolunda gider.. allahım yardımcınız olsun..

bulutcuğum kilosu nasıl bebeğinin? ben yarın doktora gidecem son kez kontrol için.geçen hafta gittiğimde 2650 g idi.Şimdi ne oldu acaba? herhalde 3 kg ye yakın doğar.

bugün aldık tarihimizi 22 eylülde saat 11 de sezaryan olacağız inşallah.bir de doktor bebeğin başı doğum kanalına girmeye başlamış dedi.Bakalım belki de 22 sinden önce doğar ama inşallah gününü bekler.kilosu 2850 olmuş.

demek aynı günde doğum yapacağız heyecanımı anlıyorsundur eminimki sende aynı heyecanı taşıyorsundur hadi hayırlı olsun baklalım umarım zamanını bekler bebişler hayırlı doğumlar canım.bende bugün anestezi uzmanıyla falan taıştım görüştüm her şey hazır pazartesi 8 de hastanede olun dediler bakalım artık umarım sağlıkla doğum gerçekleşir.

bulutcum hem heyecan hemde korku karışık bir duygu yaşıyorum.inşallah sağlıklı bir şekilde bebişleri kucaklarız.

arkadaşlar hamilelerin duası tutarmış... ne olur benim içinde dua edin. inşallah hayırlısıyla sağlıkla bende hamiş olurum...

inşallah Allah isteyen herkese hayırlı evlat versin.Bize de sağlıklı bir şekilde doğurmak ve bebeğimize sağlıklı bir şekilde kavuşmak nasip etsin.

canım çok sevindim allah hayırlısını versin .Benimde ya 19 eylül ya da 22 eylülde olacak salı günü doktorumla kararlaştıracağız.22 eylül olmasını istiyorum çünkü 38+3 oluyor.seninki kaç haftalıkken alınacak?

Canım son 2 günün kalmış.geri sayım başladı artık.Allah yardımcın olsun.İnşallah sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın bebişini.Bende 11 gün oldu sezaryan olalı..Şimdiden söyliyim sezaryandan sonra ertesi gün sondayı çıkartırlar..Bol bol tuvalete kalk..bikaç adımda olsa yürüme egzersizleri yap..Dünyanın en güzel ve en özel duygusu anne olmak.Allah her kadına nasip etsin.Bol şans canım :ecrin_bebek:

Allah hayırlısıyla sanada nasıp etsın simeray.. sağlıkla hamiş kalıp kucagına alırsın ınsallah.. a.s.

Canım son 2 günün kalmış.geri sayım başladı artık.Allah yardımcın olsun.İnşallah sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın bebişini.Bende 11 gün oldu sezaryan olalı..Şimdiden söyliyim sezaryandan sonra ertesi gün sondayı çıkartırlar..Bol bol tuvalete kalk..bikaç adımda olsa yürüme egzersizleri yap..Dünyanın en güzel ve en özel duygusu anne olmak.Allah her kadına nasip etsin.Bol şans canım :ecrin_bebek:

canım çok saol çok korkuyorum ama işte herkes sezaryan oluyor diye kendi mi teselli ediyorum.dualarınıza ihtiyacım var

Allah hayırlısıyla sanada nasıp etsın simeray.. sağlıkla hamiş kalıp kucagına alırsın ınsallah.. a.s.

aminnn canım inşallah hayırlısı.... çok teşekkür ederim!:1hug:

inşallah sende bebişini sağlıkla dünyaya getirirsin. allah gönlünün muradını versin canım! :nazar:

X