Ben ............yım, siz de mi?

beanuu

dont think anything
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
217
1
arkadaşlar insan hiç veremediği 4 kiloyu sorun eder mi ya da şöyle diyim insan pireyi deve yapar mı sabahtan beri ağlıyorum.... neden gitmiyor bu kilolar diye.
ağla ağla diyet yapıyorum tedavi görüyorum kafayı yicemmmmm....
hasta olacağım diye korkuyorum zaten istanbula geleli şeker hastası bile oldum
ben ne yapayım
bu kiloyu vermeden erkek arkadaşım olsun bile istemiyorum evlilik çocuk planları bile yapmıyorum. çok ilgincim kendime bile inanamıyorum

(163 boy 56 kilo )

ıyı de canım cokta abartacak,hayata küsecek bir kilonda yok ki...
Sanırım bölgesel fazlalıkların var...onuda diyetın yanı sıra düzenli sporla verebılırsın ama öncelıkle psikolojını düzeltmen lazım tatlım...Verebılecegıne ınanman gerekıyor...

canım konu başlığını anlamadım ben..derdinle bi bağlantı kuramadım başlık arasında..ama 4 kilo için bu kadar strese girme..az ye ,egzersiz yap olsun bitsin..

bence cokta abartilicak bi durum yok valla ben anlamadim niye bu kadar takiyorsunki :S

Ben de başlıktaki boşlukları dolduramadım :uhm:
Ama insanın boyu kilosundan 10 fazla olmalıymış..İdeali buymuş..Senin de bu durumda 3 kilo fazlan var..Çok dert edilcek birşey değil..Azcık spor yap bir iki mekik çek hemen gider, he bir de boğazını tut kaydirigubbakcemile3

canım ya derdım var bolumundekı dertlerı hıc okudun mu..

oyle aman aman kılon yok verırsın ınsanlahh bıraz zaman gereklıı

en buyuk derdın bu ıkı uc kılo olsun canım

1 yıl önce ayaklarıma sıcak su döküldü 3 ay yatıi sonra tayinim çıktı istanbul a geldim ilk adımlarımda bu şehre bu şehirle şeker hastalığı tiroid yeni iş yeni oratmlar ve çekilmez insanlar 50 kişilik sınıflarda eğitim evet belki sorunlarım başkalarının ki kadar büyük deil yada vermek istediğim kilolar belki içimdeki sessizlik ancak çıkıyor....

canım okadar şey yaşamışın 4 kiloyu dert etme verirsin sonuçta
burda dehşet kilo verip evrim geçirenler var 4 kilocuk nedirkii

Spor ile Sağlıklı Yaşam - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

Diyet Grupları - Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU

Konu başlığınız ne istediğinizi anlatamıyor, gizli, saklı bir konu var gibi bir anlam kazandırmışsınız lütfen konu açarken sizi ciddiyete davet ediyorum, her üyenin anlayabileceği gibi, herkesin kullandığı gibi alfabede yer alan harflerle derdinizi anlatmaya çalışınız...
Denediğiniz diyet yöntemi yok ise burada paylaşma yapamazsınız, zaten diyet yapacak kadar kilonuzda gözükmüyor.. Size verdiğim linklerden yararlanabilirsiniz veya sorununuz olduğunu düşünüyor iseniz psikoloji bölümünden destek alabilirsiniz..
İyi paylaşımlar dileriz...
Bilgi amaçlı başlık kalabilir lütfen paylaşım yapmayınız, yarın başlığınız gereken yere taşınacaktır....

sen şakamısın güzelim ne iş anlamadım 163 boy 56 kilo verilecek bir kilo dahi değil ben 1,60 boyum var 68 kiloyum ben 57 kiloydum eskiden çöp gibi gözüküyordum nasıl iş ben anlamadım valla :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…