Ben ve Vücudum !

mertix

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2015
234
54
36
Selam Kızlar ,

hemen konuya girmek istiyorum..Dün alışveriş yaparken soyunma kabininde vücudumu görünce ağlayacaktım neredeyse :KK43: Bu yaz tatile gitcem ve acilen bir şeyler yapmam gerek ..
Az yemek yerim ekmek neredeyse tüketmem.
Zaten oldukça zayıf bir insanım ama gel gelelim bacaklarım çok kalın popom çok selilütlü..
48 kiloyum bu arada..

Oldum olası bacaklarım kalındı ,ama artık çok sinir olmaya başladım bu duruma..
Spora gitme imkanımda yok evde yapabileceğim bacak kalça egzersizleri var mıdır önerebileceğiniz bir şeyler :mad::cool:

Not:Bu arada yanlışlıkla enter'a bastım konu açıldı :) Başlık hatalı olmuş :KK47:

Ben de aynıyım.. Yerimi aldım ben de cevapları bekliyorum :)
Çok da dert etme bence canım. Benim bazen hoşuma gidiyor bacaklarımın kalın oluşu

Squat yap kesınlıkle bende 56 kıloyum ve kalçam selülitlitdi ve yan basenlerım vardı. 3 ay dır yapıyorum ama bunun 2 ayı pek radumanlı değildi. Ona rağmen gayet güzel sonuç aldım ..

Ay vala dün bi elbise aldım cok güzeel mini ..Üst bedenim gayet güzell incecik belim maşallah :) Ama altımda inanılmaz salık selülüt dünyası bacaklar soba borusu:p:oops:
:KK70: :KK70: ama bak zaten yeterince zayıfız.. Boyun kaç bilmiyorum ama, benim 167. O yüzden bacaklarım da incecik olsa daha çok bunalıma girerdim sanırım

Squat yap. Her gün 100 tane filan yap. Poponu şekle sokar. Selülit kremleri sür popona.
Boyun kısaymış, pilates yap 1-2 cm uzatabilirsin en azından daha dik durup daha uzun görünürsün.
Tayt giyme, kalın bacaklılarda çirkin duruyor.

Squat yap kesınlıkle bende 56 kıloyum ve kalçam selülitlitdi ve yan basenlerım vardı. 3 ay dır yapıyorum ama bunun 2 ayı pek radumanlı değildi. Ona rağmen gayet güzel sonuç aldım ..

Bacaklarını omuz ölçüsüünde açıp squat yapıyosun dimi canım taktiği var mı yani ?

Yaşımız ve boyumuz aynı.Doğum yapmadan önce kilomuz da aynıydı.Bende de durum sendeki gibi.Kilo aldığım zaman belimden aşağısı alıyor.Bi ara yürüyüş yapıyordum netten basit kalça ve bacak hareketleri...Baya farketti kalça ve üst bacakta.Ama alt bacaktaki o baldırlar olduğu gibi duruyor.Hatta eşim beni Roberto Carlos'um diye kızdır arada :KK34:
Sadece beslenmeyle olmuyor,spora yüklenmek lazım.
Buarada bende 53 kilo olmuşum acil benimde bişeyler yapmam lazım:KK42:

Yaşımız ve boyumuz aynı.Doğum yapmadan önce kilomuz da aynıydı.Bende de durum sendeki gibi.Kilo aldığım zaman belimden aşağısı alıyor.Bi ara yürüyüş yapıyordum netten basit kalça ve bacak hareketleri...Baya farketti kalça ve üst bacakta.Ama alt bacaktaki o baldırlar olduğu gibi duruyor.Hatta eşim beni Roberto Carlos'um diye kızdır arada :KK34:
Sadece beslenmeyle olmuyor,spora yüklenmek lazım.
Buarada bende 53 kilo olmuşum acil benimde bişeyler yapmam lazım:KK42:

Benim eşim bilenem yoook :) Bende squat denicem canım ..Birde demir eksikliğç var diolar hap kullanıyom deli oluyorum yaaa kilo mu alsam zayflasam mı bilemedim :mad:

Squat yap. Her gün 100 tane filan yap. Poponu şekle sokar. Selülit kremleri sür popona.
Boyun kısaymış, pilates yap 1-2 cm uzatabilirsin en azından daha dik durup daha uzun görünürsün.
Tayt giyme, kalın bacaklılarda çirkin duruyor.

Squat denicem canımm.Evet boyumla başım dertte ama bu yaştan sonra uzayamam canım herhalde :KK70:
Tayt giymiyorum yaşadaığım şehirden ötürü :KK66:

Bi dakika yan basenler mi dediniz :KK45:bu sguat hareketlerini yaparken doğru yapmak önemli..
Ben de bir ara netden bakıp yapıyım dedim. Hareketleri tam anlamıyla doğru yapamadım. Bıraktım.

X