Ben ve Görumce faciası

Onfo

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2018
179
-168
34
haba Hanımlar öncelikle merhaba ben size geçenlerde basıma gelen bir olaydan bahsedicem. Eşimle beraber kayınpedere yemek götüryemeye gittik. Kendisi ev tuttu Tekirdağ'da yazlıktan , orasıda giriş katta tabi. Kayınpederin evinin temizlenmesi gerekiyormuş yeni taşındığı için, kızlar benden hiç ricacı olmadı bu arada yardıma gelirmisin diye. / ayrıca ben ilk evliliğimde ev pislik içindeydi kimse yardıma gelmedi / ve çeyizi bizim ev küçük diye annem yeni taşınacagımız eve getirmelerini soylemişti / sonra kaynana arayıp bana hakaret etti bem ağzımı acmadım o zamanlar.sonra wp durumlarına kötü gelin diye paylaşımlar atıldı ,geleneklerine bağlı değil gibisinden.. Zaten baştan birbirimizi sevmiyoduk,ama ben hiç onları sağa sola rezil etmemiştim yada kötulememiştim. Edebimden tepkisiz kalmıştım o zamanlar. /// suanki konumuza gelirsek,Benim görümceler eşime beni temizliğe gelsin diye başköy yapmışlar eşimde olmaz demiş / kendi evimize bile temizlikçi tuttuk biz demiş. Neyse benim oraya geleceğimi bilyolarmıs bunlar, temizliğin benim geleceğim saate denk gelmesi tesadüf olamaz dimi akşamın 8 inde/// neyse ben geldim nasilsiniz diye konuştum camdan yemekleri uzattım babası da laf soktu git temizlik yap diye görümceler de benim inceliğime karşılık geç temizliğe yardım et dediler tek dedikleri buydu tepkisellerdi kısaca. Bende şuan başka yere ugruycaz ayrıca benim evimi sizmi temizlediniz dedm. Yaptıgınız iyiliği mi konuşuyosunuz burda dedim. Sonra ablası eşime geç içeri çabuk yardım ediyosun dedi bende öyle bişey yok dedim. O zaman para versin temizlikçi tutalım dedi. Neden parayı eşim veriyor dedim sen ver dedim. Biz tabi bunları o camdayken konuşuyoruz. Eşim dedıkı içeri girelim bende. Yok dedim ısrar edince girdim yani kapıyı açmadılar ilk başta neyse açtılar. Benim kapıdan girmemle beni eliyle itti görunce kişisi/ benimde kafam attı şok oldum onu ittim tabi. Eşim araya girdi ablasına bağırdı sen naptığını sanıyorsun, kız buraya yemek getirmeye gelmiş nasıl elini kaldırıyosn dedi. /// yokk kavgaya gelmiş buraya dediler bebde asıl sız kavgayu başlattınız dedim ben yemek vermeye geldim sizin burda olduğunzu yoldayken ögrendim dedim. Sonra diğer ablası bana seninde istediğin buydu dedi. Bende benim istediğim değil sizin istediğiniz buydu asıl dedim. Sonra bidaha saldırmaya calustı ben ittim bunu tekrar sokak kızı gibisin dedm. Giderken camdan kafama bişsu atacak duruma geldi resmen. Bütün millet cama çıktı babası kızlarını susturmadı.. Ertesi gün oldu beni aradılar ben iftira alacaklarını biliyordum eşimi hatta bağladım dinlesin diye. Bana ors... Dediler beni dövdün heryerim darp izi dedi ne saçmalıysn sen dedim eşimde ordaydı dedim // hayır ilk sen vurdun ben sana bişey yapmadm dedi/ iftira atma Allah'tan mı korkmuyosun dedim.. Sonra yılansn kızım sen dedi asıl yılan sensin dedim. O yılan sana g... Sn dedi. Yani agza alınmayacak hakaret ve yapmadığım şeylerle ilgili iftiralar atıldı bana. Tehtıt ettiler beni sakın tehtıt etmeyin benim kimseden korkum yok bizden de uzak durun sizle uğraşamıcam Allah'a havale ediyorum sizi dedim. Sonra bana msj attı kilolarını çok şişmansın evli erkeklerle üniversitede gezdin dedi / ne ifitrası atıyorsun sen hala içinin psliği diline vurmuş dedim yani aranızda psikolog varsa yorumlasın ben şizofren olduklarını düşünüyorum/ yapmadığım bişeye yaptı diyolar. Bu arada son olarak bana büyücü hocalara gittiğimi eşimi o şekilde bağladığımka ilgilide iftira da bulundular. Bende siz iyi yaparsınız büyüyü ben değil dedim kardeşleriyle aralarını bozmuşum. Sizin amacınız zaten ortalık karıştrmak ve eşimle aramızı bozmaktı dedim. I gün herseyi planladnZ dedim..

Bu arada biz ev temizliği yaparken suyun içinde büyülü kagıt çıkmıştı. Öncesinde girip cıkmslardu benim eve

Ay ne anlatıyosun sen ya? Yok büyüler yok küfür kıyametler, yok vajinusmus olduğun için kocandan dayak yemeler uygunsuz ahlaksız yakıştırmalar. Sen dalga geçmeye değil buraya gerçekleri yazmaya geldiysen neden hala inatla evlisin? Neden boşanmıyorsun? Siz nasıl birbirinizin yüzüne bakmaya devam ediyorsunuz cümbür cemaat?

Ayy bunlar nasıl konuşmalar ne varoş ne iğreti insanlar. Kayınpeder de zıkkım yesin o da haketmiyor belli ki kızlarını tutuyor. Eşinle konuş. Bir daha sizi yanyana getirmesin gitme gelme görme. Her yerden de engelle. Iyy midem bulandı.
Eşi de vajinusmus diye dövüp sövüp işyerindeki adamlarla şaaptığını iddia eden herifin tekiymiş

Sen dalga geçiyosun belli. Aynen çok düzelmiş mükemmel bir evliliğiniz var ay üremeyin bari nolur ya
Ürerim üremem orası seni ilgilendirmez sende de saygısızlık had safhada belli sen yorım yapma bence. Üslubunu düzeltip konuş

Kafa dağıtırım diye girdiğim forumda açılan konular yüzünden benim mental sağlık:

Eklentiler

• images (70)_edit_83632691688800.jpg
    images (70)_edit_83632691688800.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 70
X