Ben muane olmaya gidiyorum insallah tamamdir

arkadasım bence hiç bekleme tehlikeye sokma kendinide bebeişide günün dolmus sayılır alıversinler

Kiz çorumlu doğur kiz artik .. Sen doğurunca hepimiz bir oooohhhhh diyecez walla .. :roflol:

hayırlısıyla kucağına alırsın inş canım allahım yar ve yardımcın olsun iyi haberlerini duymak dileğiyle canım

Dogmuyor kiz febi norum
vallaha aksama kadar sancilarim devam ederse gene telefon edecem cagre bulsunlar geberiyorum yeter artik ya
aglamakdan helak oldum :KK43:(((

Canım benim yaa kıyamam ben sana uzun zamandır sancılarla bogusuyosun yaa..Allah sabır versin corumlum inşallah dogumun kolay olur bidaha ara bence de hastaneyi

corumlu cadi gecmis olsun ,takip ediyorum ama hic yazmamistim..aklima su da geliyor ,benim ikinci hamileligimde ordan tahmin edebiliyorum,gerci seninde ikinci ama ...acaba senin sancilar psikolojik olmasin sonucta son haftan ve hep kendini dinliyorsun ,heyecan stres agustos annelerinin dogumlarini duyunca herkesi heyecan sardi ..cunku sanci var acilma yok ,hersey normal diyorlar..anlamadim yani ,ilk bebegimde bende son hafta cok sancim var gibi geldi gittik bisey yok dediler benim oglum 41.haftada dogdu ,insallah bebisinde seni cok bekletmez ,beklemek cok zor ,hayirlisiyla bir avazda kurtul insallah,hayirli haberlerini bekliyoruz

geçmiş olsun canımm yaaa....
allah sabır versinnn bu ağrılara karşııı ....
tez zamanda bir avazda doğurursun inşallahh canım..

perihancım hadi inş canım allah gönlüne göre versin inşallah bir avazda kurtarsın...

corumlu cadi gecmis olsun ,takip ediyorum ama hic yazmamistim..aklima su da geliyor ,benim ikinci hamileligimde ordan tahmin edebiliyorum,gerci seninde ikinci ama ...acaba senin sancilar psikolojik olmasin sonucta son haftan ve hep kendini dinliyorsun ,heyecan stres agustos annelerinin dogumlarini duyunca herkesi heyecan sardi ..cunku sanci var acilma yok ,hersey normal diyorlar..anlamadim yani ,ilk bebegimde bende son hafta cok sancim var gibi geldi gittik bisey yok dediler benim oglum 41.haftada dogdu ,insallah bebisinde seni cok bekletmez ,beklemek cok zor ,hayirlisiyla bir avazda kurtul insallah,hayirli haberlerini bekliyoruz

hayir psikolojik degil sancilarim malesef cikiyor makinede ama acilma icin ise yaramiomus evde bugun o kadar sanci cektim gene ama bilmiyorum artik ne olcak sicak suyun icine yattim sole yarim saat ondan sonra yorulmusum yataga uzandim uyumusum
simdi bakalim ne olcak devam ederse hastaney tekrar aricam hayirlisi artik tskler:1rolleyes:

hayir psikolojik degil sancilarim malesef cikiyor makinede ama acilma icin ise yaramiomus evde bugun o kadar sanci cektim gene ama bilmiyorum artik ne olcak sicak suyun icine yattim sole yarim saat ondan sonra yorulmusum yataga uzandim uyumusum
simdi bakalim ne olcak devam ederse hastaney tekrar aricam hayirlisi artik tskler:1rolleyes:

hayırlısı olsun ya, oluruna bırak sen, çok az zamanın kaldı, moralini yüksek tut, inşallah kolaylıkla atlatırsın

canım anca fırsat buldum sıkma kendini, çok az kaldı az daha sabır annesi, kızımız nazlı hatırlasana cinsiyetinide baya gizlemişti, Allah'ın izniyle vakti gelince kolayca doğar inşalla, öpüyorum seni bu arada oğluşunda pek şeker maşallah ya

tskler kizlar gene muaneye gidiyorum bebegimi iki gundur dogru durust hic hissetmedim sadece iki kere bi dun bi de bugun kadin dedi bi sey yoktur ama korkuyorsaniz gelin dedi hic yokdan daha iyi diye tamam dedim
hazirlanip gidiyorum allahim keske alsalar artik hayirlisi

perihancım sabret diyecegim ama biliyorum cok bunaldın
sakın ani bir kararla sezerayan karar verme
normal oluyorsa ben bekle derim
ama bebegi de tehlikeye sokmamak gerek tabi..

perihancım sabret diyecegim ama biliyorum cok bunaldın
sakın ani bir kararla sezerayan karar verme
normal oluyorsa ben bekle derim
ama bebegi de tehlikeye sokmamak gerek tabi..

yok canim belli sezaryen olcagi duydum catim biraz darmis yani ole duydum :uhm:
kesin biliyorum sezaryen
hem ne fark eder ki simdi birinci de oldum sezaryen bunu da olsam napayim ki allahim neyi nasip gorduyse ole olcak yerimseniben
sagol canim sabrettim yoruldum artik cok zor yuruyorum kemiklerim agriyor sizliyor konuscagim bakalim ne dicekler ama kesin gene eve gondercekler :çok üzgünüm:

X