Ben muane olmaya gidiyorum insallah tamamdir

hangimiz önce dogurur diyordum senin kız hızlı çıktı:roflol:.inşallah hayırlı haberlerle gelirsin

allah yardımcın olsun perıhancımmm...inşallah bunlar son ağrılarındır da sağ salım alırsın kızını kucağınaaa....dualarımız senınleeee

malesef kizlar daha hala burdayim
bebek su an iyi dediler
ama sali gunune kadar bebegi hissetmezseniz yada cok az hissederseniz gelin dedi
sali gunu saat 9.30 ra randevum var ay ne cok sanci cektim insanda bi acilma olmaz mi yawssssssssssssenağlamasenağlama

hepinize tek tek tsk ediyorum kizlar hepinizden allah razi olsun :çok üzgünüm:

bebek su an iyi dediler
ama sali gunune kadar bebegi hissetmezseniz yada cok az hissederseniz gelin dedi
sali gunu saat 9.30 ra randevum var ay ne cok sanci cektim insanda bi acilma olmaz mi yawssssssssssssenağlamasenağlama

üzülme cadım daha zamanına var demekkı saglıklı olsunda :1hug:

kız bizide boşu boşuna heyecanlandırdın:))üzülme nasıl olsa gelicek hep orda kalacak hali yok sabredip beklicez

ah canim ya ben mahsuz mu yaptim karilar beni korkuttu
aliriz bi dediler sonra iyi dediler
ben nasil korktum var ya
agladim orda of neyse hayirlisi olsun artik bekliyoruzkafamçokkarıştı

topigi gorunce tamamdir geldi cadinin kontes demistim..

ne nazliymis senin bu kizin yaa,yandim wallahi ciksin

seni epey ugrastiricak anlasilan..insl.hayirlisiyla iyi haberlerinide

verirsin canim..

ayyy canım yaa bebişin geliyor az kalmış valla ben çok heyecan yaptım sayfanın başından okuyunca doğdu sandım:roflol:
Aman sağlıcakla gelsin kuzun acelesi yokmuş miniğin biraz naz yapmış. ahhhhh ahhhhhh ne güzel bir duygudur eminim anne olmakcoksekeriremsu:nazar::nazar:

hiç üzülme cnmm o geleceği zamanı biliyordur zaten :teselli:
insan istiyor tabi kuzucuğunu kollarına almak ama çok az kalmış annesiii coksekeriremsu

hakkında hayırlısı olsun üzülme sancı çekmen bile senin için iyi bir belirti bence demekki doğumun yakın sayılır.ben 40 haftayıda bitirdim ne sancı nede başka bişey halbuki normal doğumu o kadar çok istiyorumki senağlama
sana bir iki soru sorabilirmiyim eğer 40 haftayıda geçersen nasıl bir yol izliycek oradaki ebe ve doktorlar bu konuda bir bilgin varmı yada sınır olarak kaçıncı haftaya kadar bekliyorlar söyledikleri gün olmazsa normalimi deneriz sezaryenemi alırız dediler bildiklerini paylaşırsan çok sevinirim.bekleyen arkadaşların hepimizin hakkında hayırlısı olur inşallah.a.s.

canım salıya ne kaldı...hayırlısı ile inşallah kucagına alırsın...daha çok stres yapma...

hayırlısı olsun çorumlucumm kıs bu kadar bekledin salıya ne var şurda stres yapma hayatımm..Şenizgeçmiş olsun tekrardanna.s.

bebek su an iyi dediler

canım bende birde heveslendim ilk mesajınla olsunn .. ogeleceği zamanı biliyo .. biraz daha sabırlı ol canım ..sağlıkla doğsun meleğin

Herşeyin hayırlısı canım, biraz daha sabır, Allahın izniyle bebişini kucağına alacaksın. stres yapmamaya çalış olur mu? sayılı gün demişler...Şeniz

sagolun kizlar
ama var ya cok kotu sanci cektim eve gelince
gece uyuyamadim yatakda dondum durdum hala sancim var hemde cok fena nefeseimi kesiyor resmen belimden karnimdan cok kotuyum o sancilar da hic acilma yapmiyormus bilmiyorum artik hayirlisi
ama esim de annem de bende hepimiz diyoruz bosuna cekmekdense alsinlar bebegi sezaryenle bebegim de tehlikeye girmesin bende cunku bi kac gundur pek hissetmedim dogru durust bebegi
ebe kadin dedi ne zaman hissetmezsen yada az hissedersen hangi saat olursa olsun hemen gelin dedi
bilmiyorum dusunuyorum yoruldum aglamakdan sanci cekmekden cok zor cokkkkkk

X