Ben mi yanlış düşünüyorummm?

selo1903

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2017
64
4
31
Merhaba arkadaşlar ben erkek arkadaşımın ailesiyle tanışmaya gittim. Babası vefat etmiş evde annesi ablası ve ablasının iki tane küçük çocuğu vardı.
Erkek arkadaşımla beraber gittik kapıyı ablası açtı onunla daha önce tanışmıştık onlar mutfağa gitti ben annesinin yanına salona girdim oturuyordu 60 yaşında falan kadın yerinden hiç kalkmadı ben gittim elini öptüm nasılsın teyze dedim tek konuşmamız bu oldu sonra yemeğe geçtik ben evde yaptığım börekten getirmiştim çocuklara boyama kitabı annesine de kase takımı aldım elim boş gitmek istemedim normalde tatlı falan alırdım orda bir plan değişikliği oldu neyse . Kalktık çay bulaşık falan derken ben de yardım ettim tatlı çay içtik oturduk ben çocuklarla oynuyorum çocuklar beni sevdi oynayalım deyip durdular. ama annesi hiç bir şekilde ne bir soru sordu ne konuştu nesin kimsin ne iş yaparsın hiç bir şey konuşmadı erkek arkadaşım da aynı şekilde gidip uzağa oturuyor benimle konuşmuyor sebebini sorunca ben ailemin yanında utanırım diyor ama ortak tanıdığımız sensin ve senin ailen diyorum hiç utanacak bir insan da değil her neyse saat 22.30 oldu herkesin uykusu geldi birazdan kalkalım diye mesaj attım benimkine oturuyorken annesi kalktı benim çok uykum geldi valla yatcam iyi geceler deyip gitti. Ben orda oturup dururken kalkması mı tuhaf hadi kalktın kızım kusura bakma ayağına sağlık yine gel buyur falan hiç bir şey demedi ben çok şaşırdım belli etmedim bir kaç gün sustum sonra erkek arkadaşıma sordum bana hiç bişey sormaması konuşmaması ben kalkmadan gidip yatması bana özel bişey mi hep mi böyle normal mi bu diye bana göre normal senin dersin ne ailemle sen bişey bulmak için uğraşıyorsun hadi bakalım gibi şeyler söyledi zaten varsa yoksa ailesini düşünen biri bunu kendi de dile getiriri sürekli önce annem ve ablalarım diye ona da tamam dedim ailesi herkesin değerlidir ama arkadaşlar bunlar normal mi ben mi abartıyorum ya?

Gerçekten böyle biriyle evlenmek istiyor musunuz? Yarın evlendiğinizde herhangi bir tartışmada haklı da olsanız sevgilinize göre susması gereken kişi siz olacaksınız. Herkes annesini düşünür ama böyle üstüne bastıra bastıra önce annem ve ablalarim diyen birini de anne ve ablalarina iade etmek gerekiyor. Bu kişiyle evlenmek bile bile lades demek olur.

Aile garip olabilir tamam da, siz niye tanismaya gittiginiz evin yemegini bulasigini ivir zivirini yapiyorsunuz?
Oturun iste misafir olarak, kalkin gidin sonra da.
Fragman belli olduguna gorede, filme gidersen sen bilirsin:)
Doğru söylüyorsun böyle yetişmişiz işte duramıyorum salaklık bende böyle olunca kıymet veren olmuyor

Aklin varsa hiccc bulasma. Tabi ki normal degil.
bunlar sadece o akşam için anlattıklarım çocuğun küfürleri hakaretleri asıl konu geride ben sadece ailesinin yaptığı davranışları sormak istedim kendisi tamamen narsist ailesinin davranışlarına bakınca onlar da kibirli

Annesinin yaptığı direkt medeniyetsizlik. Mağara duvarlarına resim de çiziyor muymuş bari?
Kadın bence sizi önemsememiş pek. Yarın öbür gün ayrılırsınız diye öylesine konuşma zahmetine bile girmemiş.
Sevgilinizin bu durumu savunması evliliğinizin fragmanı zaten. Gerisini düşünmek size kalmış. İlerde boşanmak mı istersiniz, yoksa yol yakınken topukları vurarak kaçmak mı?

bunlar sadece o akşam için anlattıklarım çocuğun küfürleri hakaretleri asıl konu geride ben sadece ailesinin yaptığı davranışları sormak istedim kendisi tamamen narsist ailesinin davranışlarına bakınca onlar da kibirli
ve sen hala ayrilmiyorsan sende de ciddi problem var demektir

Halasının ya da amcasının kızıyla evlendirmek istiyorlarsa demek ki. Belki de kadın genel olarak kıskanç ? Bilemedim bence çok kötü bir aile ortamları var ilerleyen süreçte gelin olursanız daha da kötü olacak.

Hazif laf dinliyosun, cocuktan da ayril litfen😆 alsin anasını danasini gitsin. Sana değer verseydi şu duruma dusmezdin emin ol. Deger vermeyeni de dehle.
evet ama hayal kırıklığı çok kötü bir şey başta melek gibi olup böyle biri çıkıyor ya bunun üzüntüsüne dayanamıyorum artık

X