Ben mi yanlis düsünüyorum?

Tugcemm90

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2018
47
25
34
Sevgilim bana ne dügün ne kina yapmak istemiyor..ben dügün yapamam kina yapamam ailemi alip siza gelemem deyip duruyor bende tamam bare kücük birsey olsun ailem sonucda kücükde olsa bi ister..ama o tutturdu olmaz olacaksa sade bi nikah gelinlik de giyilmek beni kabul ediceksende böyle kabul et diyor..bide aileden gizli olacakmis kimse duymicskmis..ya arkdaslar siz ne düsünüyorsunuz? Tamam dügün olmasin ama yinede kücük birsey yapilmaz mi? Gelinlik giyilmezmi? Sonucda ailemin gönlü var ve sevgilim istemiyor diye bundan vazgecmek zorundamiyim?dügüne yapcam masarafi evime yaparim diyor hakli olabilir.. ben herseye de razi geldim ama ailem beni gelinlikle görmek istiyor..nikaha bile kimse gelmicek tek bir kac kisi..
Ben mi yanlis düsünüyorum lütfen yardim edin..bu konu yüzünden ayrildik beni heryerden engelledi..evleneceksen böyle kabul edipde evlen dedi yoksa kendini sana gelinlik giydiren birini bul dedi..

Eş adayınızın bu dayatmasını kesinlikle kabul etmemelisiniz. Çünkü yarın başkaca değişik fikirlerle geleceğinden zerre endişe duymuyorum. Oraya harcıycama evime harcarım kafasını da doğru değil bence insan hayrında kaç kere evleniyo ki düğün olöasa fa kına gecesi bari olsun.

:oha: asla...olduuuuuuu ...düğüne yapacağını eve yapacakmış...asla kabul etme..istediğin şekil düğünü yaptır.. bu ne böle..sen onu olduğu gibi kabul ettikçe.. çok üzülürsün çok :kahve:..yaaaa zaten biz bayanlar iki lafa kanarız.. kabul ederiz...düğün olur biter :hasta: keşke düğün şöyle olsaydı deriz...:işsiz: kesin bu seni çadıra gelin eder..nikâha ne gerek var..imam nikahı o_O

Değer verdikçe üzülen biz oluyoruz..eşim mi ailem mi...ailem tabikii...evlenip kaza bela anında terk eden çok...:KK47: önce senin sonra ailenin isteğine göre düğün yap :rapci:

Yani çok masraf oluyor diye düğün yapmamayı anlarım da bu kadarını da ilk defa duyuyorum. Biz de ortak kararla düğün yapmadık ama kınası, nikahı herşey olması gerektiği gibiydi. Canını seviyorsan kaç kurtar kendini bu adamdan. Daha neler neler çıkaracaktır ilerde de :KK57:

Bence bunun altonda birşey var
Bu şahısı tekrar gözden geçirin ve araştırın
Seven erkek sevdiği kadinı gelinlikle görmek ister
Ne demek hem kimse duymasın
Kimden ve neden çekiniyor ki
Siz bu adamla evliliği iyi düşünün arkasından birşey çıkabilir

Sevgilim bana ne dügün ne kina yapmak istemiyor..ben dügün yapamam kina yapamam ailemi alip siza gelemem deyip duruyor bende tamam bare kücük birsey olsun ailem sonucda kücükde olsa bi ister..ama o tutturdu olmaz olacaksa sade bi nikah gelinlik de giyilmek beni kabul ediceksende böyle kabul et diyor..bide aileden gizli olacakmis kimse duymicskmis..ya arkdaslar siz ne düsünüyorsunuz? Tamam dügün olmasin ama yinede kücük birsey yapilmaz mi? Gelinlik giyilmezmi? Sonucda ailemin gönlü var ve sevgilim istemiyor diye bundan vazgecmek zorundamiyim?dügüne yapcam masarafi evime yaparim diyor hakli olabilir.. ben herseye de razi geldim ama ailem beni gelinlikle görmek istiyor..nikaha bile kimse gelmicek tek bir kac kisi..
Ben mi yanlis düsünüyorum lütfen yardim edin..bu konu yüzünden ayrildik beni heryerden engelledi..evleneceksen böyle kabul edipde evlen dedi yoksa kendini sana gelinlik giydiren birini bul dedi..

Tövbe tövbee
Ben olsam sorardım, ne eksikliği ne kusuru varmışta bu kdr saklanıp kaçıyormuş
Bide sizi bırakmış , hey yarabbim nerden buluyosunuz bu tipleri
Nikah sahte olmasın, adam evli olmasın
Ailesini alıp neden size gelmiyor, neden gizli kalkışıyor

Tövbe tövbee
Tövbe tövbee

Cünkü millete gösteris yapamazmis..millet icin masrafa giremezmis.. dügün gelinlik söz vs amaci gösterismis millet gösteris icin evleniyormus..amacim gösteris degilse eger o gelinligi baska zamanda giyersin dedi..hevesi yokmus dügün yapmaya annesine de diyecekmis ben sade nikahla evlencem..ve ben kücükde olsa dügün istiyorum dedim diye benden ayrildi ben yapamam sana dügün kabul ediceksen böyle kabul et.. yoksa git baskasini bulcakmisim.. ilk basda dügün olcak hersey olcak dedi simdi hic birsey yapmak istemiyor..

Sizin için zor olacak ama bu durumdan ziyade eş adayımın şu tavırlarını düşünürdüm. Ne için beni yarı yolda bırakıp ayrılıp gittiğini göz ardı etmeden geleceğe dair kararımı bir daha gözden geçirirdim.

Dügün/nikah zaten insanlara biz evleniyoruz, sevişip çocuk yapıcaz diye duyurma merasimi değil midir? Ne alaka gizli saklı evlenmek, gelinlik giymemek? Masraf olmasın diye yemekli çalgılı çengili düğün yapılmaz ne bileyim sade bir nikah olur, ki nişanı da siz isterseniz yaparsınız. Bu işte baya bir saçmalık var.

Ben gizlilik konusuna takıldım
Sevgilinizin bekar olduğundan emin misiniz?
Küçük bir nikah ile (sahte bir nikah ve cüzdan ile ) kandırılan arkadaşım var
O da aynı cümleleri söylemişti
Gelinlik gerek yok
nikah gizli
tören küçük vs vs

Ben gizlilik konusuna takıldım
Sevgilinizin bekar olduğundan emin misiniz?
Küçük bir nikah ile (sahte bir nikah ve cüzdan ile ) kandırılan arkadaşım var
O da aynı cümleleri söylemişti
Gelinlik gerek yok
nikah gizli
tören küçük vs vs

bende aynı şeyi düşündüm, aileler bile nikahta olmayacakmıs ????

X