Ben ''Git'' Deseydim de Sen ''me'' yi EkLeseydin...

• Konu Sahibi pembe_bal10cuk
  • Başlangıç Tarihi
P

pembe_bal10cuk

Ziyaretçi
Farklı bir bitiş .. Yeni bir başlangıç .. Yarım kalmış hayaller .. Eylemleri olmayan cümleler ..
Saçma sapan başlangıçlar .. Ya da birine seni seviyorum deme isteği ..

Oysa seni seviyorum la bitmiyormuş aşk .. Aşk bağlılıkmış .. Aşk tutkuymuş .. Aşk gerçekten senmişsin ..Aşk bana sende çok yakıştı demiştim .. Sen Gittin .. Aslında ben gönderdim ..Git dedim .. –me yi ekleyemedim ..

Git(-me)meliydin belki .. Ama yarım kalan kalbimi düşünmemiştim .. Sensiz neler yapabileceğimi tahmin etmemiştim .. Sensizlik koymazdı bana .. Ne gidişler yaşamıştım ben ?! Ama öyle değilmiş ..

Rüyalarımda seni görmek ve Sen'i dilemek .. Ezmek şu lanet olası gururu .. Ama olmuyor işte .. Ne kadar istesem de / istesek de .. Gurur diyoruz .. 3 günlük dünyada Gurur denen şeyi soktuk aramıza .. Oysa mutluydum seninle ..

Hayallerimiz vardı .. Her sabah o güllü tepside bana hazırlayacağın kahvaltıyı ne kadar isteyerek anlatıyordun hatırlasana ?! Özlüyorum .. Sesini .. Yüzünü .. O tebessüm ederken gamzelerin .. Özledim işte .. Nedensiz , çünküsüz ?! Sen olduğun için özledim ?! Sevdiğim için özledim ?!

Ve Git dedim .. Saçma sapan bir sürü neden sundum sana .. Gitmek istememiştin aslında .. Gurur vardı yine .. Gittin ?! Ağladım .. Ama çevirdim başımı .. Görmedin gözyaşlarımı .. O an Git-meeeeee diye bağırmak istiyordum .. Çığlık çığlık avaz avaz .. Herkes duysun istiyordum .. Seni seviyorum , bırakma beni demek istiyordum ..

Sesim duyulmadı .. Sensizlik yankılandı o an her yerden .. Buğulu gözlerimden Sen akıyordun .. Ve gidişin içimi bir o kadar sızlatıyordu ..

Akşamlar yine eski soğukluğundaydı artık ve yine duvarlar üstüme geliyordu .. Zaman durmuştu , tan yeri ağarmak bilmiyordu .. Ben sensizliğin acısıyla iç çekiyordum bütün gece .. Ve gündüz olsun istiyordum ..

Belki yaptığım hatalarla saklanıyorum aydınlık dünyada bir şeylerin arkasına .. Gece ise tüm çıplaklığıyla hatalarımı bir tokat gibi yüzüme çarpıyordu..

Ve en büyük hatam Git ?! demem ..

Ben Git dediğimde de kalsaydın ..

Ben "Gi"t deseydim de sen "–me" yi ekleseydin ..

Ve biz hiç Git(-me)seydik …

Alıntıdır

ne gittim dene giden var ama neden ağladım bensenağlama böyle seylerıokumay bıle dayanamıorum Allah yasatmasın

şuan o kadar uyuyorki bu yazı bana ağlayarak okudum paylaşımın için teşekkürler

Çok güzel bir yazı. Teşekkür ederim bizimle paylaştığın için pembe_bal10cuk. Hep içimden geçenler hatta benim yazmak istediklerim yazılmış, yazı bana birçok şeyi hatırlattı yeniden. Son konuşmamızdan 15 gün sonra ikimizde bir radyodaydık benim orda olduğumu biliyordu istek olarak unut beni şarkısını istedi ben de sezen aksudan git şarkısını istemiştim ardından şarkıyı dinlemeden iyi akşamlar dileyip çıkmıştı şarkıda geçen sözler şöyleydi
Git...Git...Gitme dur ne olursun
Gitme kal yalan söyledim
Doğru değil ayrılığa daha hiç hazır değilim
Aramızda yaşanacak yarım kalan bir şeyler var
Gitme dur daha şimdiden deliler gibi özledim
ve şarkı herşeyi anlatıyordu doğrudan söyleyemedim ama dolaylı olarak gitme dedim ama dinlemedi bile şarkıyı... Aradan aylar bile geçtikten sonra bırakma beni diye mesaj atmak gelirdi içimden. Yazı fena oturdu içime...

bende yaşadım biraz daha ağırını git dedim başkasına gitti git dememi beklemiş gibi

canım benim üzülme herşeyde vardır bi hayır :teselli:
bizi bu erkekler ne zaman anladılar ki şimdi anlasınlar
çok severim bende sezen aksu şarkısını

Ve Git dedim .. Saçma sapan bir sürü neden sundum sana .. Gitmek istememiştin aslında .. Gurur vardı yine .. Gittin ?! Ağladım .. Ama çevirdim başımı .. Görmedin gözyaşlarımı .. O an Git-meeeeee diye bağırmak istiyordum .. Çığlık çığlık avaz avaz .. Herkes duysun istiyordum .. Seni seviyorum , bırakma beni demek istiyordum ..

Bi turlu soylemek isteyipde soyleyemedigim, yazmak isteyipde yazamadigim duygularimin tamamiyle tercumani oldu bu yazisenağlama. Git demek kolay. Hemence cikiveriyo agizdan. Ama ya sonraa.....

bazen iki harf bile degiştiriyor her şeyi buda ona en güzel örnek
o me yi eklemek bence hiçte o kadar zor degil

kiz süper bi paylasim olmusssssssssss sen bitanesin.........

:Canım çok güzel sözler mutlaka olmuştur hayatta gitmesini istemediğimiz,değer verdiğimiz,önemsediğimiz ama onlar değilmi bizi böyle yarım bırakıpda giden ve ayrılırken saçma sebepler sunan düşünüyorumda biz neden üzülen acı çeken oluyoruz offfff hepsinin köküne kiprit çakacaksınklava:klava:

gercekten cok beyendim suppeeerrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…