Ben aldırma radyo frekans yöntemi ile

Merhabalar beninizin son durumu nedir acaba? Ben de gittiğiniz klinikte aldırmayı düşünüyorum size yazmak için kaydoldum siteye

İdeaklinikte düşünüyorum ama yazılanları okudum pek emin olamıyorum. Siz nerde aldırmıştınız?
Bence istisnalar hariç klinik cok farketmiyor birsürü kliniğin videosunu izledim hepsi ayni seyo yapıyor.Et beniyse radyofrekansla kazıyorlar normal bense lazer ışınıyla yakıyorlar

Yakın arkadaşım oldu tedavisini radyofrekans ile 5 dakikada kurtuldu valla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar ben aldırdıktan sonra yuvarlak yara yeri içerisinde yara yerinden daha koyu küçük kahve-kırmızı arası leke kalan oldu mu?
Ben de yaklaşık 1 buçuk ay önce aldırdım bende öyle bir sorun olmadı ama çukur olmaması için yüzeysel aldıklarından daha sonra çıkabileceğini söylemişlerdi. Tekrar gidip ücretsiz rötuşla lekeyi aldırabiliyormuşuz.

Ar
73F2E6F6-25F1-437F-99EB-22CC4DB7F096.jpeg
bu tarz benler için sizce hangi yöntemle aldırmalıyım kızlar lütfen yardımcı olun 🙏🏼🙏🏼

Eklentiler

• 165C4FB4-76CA-4E06-95FE-24F66DF94F64.jpeg
    165C4FB4-76CA-4E06-95FE-24F66DF94F64.jpeg
    98,9 KB · Görüntüleme: 76
İdeaklinikte düşünüyorum ama yazılanları okudum pek emin olamıyorum. Siz nerde aldırmıştınız?
Ben de orada yaptırdım memnun kaldım.Hiç şikayetim yok.Bir tanesi et beni olmak üzereydi onun için 2- 3 sefer gittim tekrar çıktı çünkü.Diğerleri de yüzeyseldi. neyse ki aldırmışım diyorum

Ben de yaklaşık 1 buçuk ay önce aldırdım bende öyle bir sorun olmadı ama çukur olmaması için yüzeysel aldıklarından daha sonra çıkabileceğini söylemişlerdi. Tekrar gidip ücretsiz rötuşla lekeyi aldırabiliyormuşuz.
Aldırmışsınız hayırlı olsun.Evet kaç kere giderseniz gidin aynı ben için ücretsiz rötüş yapıyorlar

Benimkiler pek fazla tomurcuk şeklinde değiller, peki memnun kaldınız mı iz vs kaldı mı tamamen ne sürede iyileşti
Çok memnun kaldım iz filan kalmadı yüzeyseller hemen diğeri de bir iki güne iyileşti hiç belli bile olmuyordu işlem yapıldığı

Bende hafif çukurlar kaldı ,çünkü tekrarlandı ve daha derin aldılar ,o çukurlarda dikkatli bakmadikca belli değil,
Ama aldirirken dikkatli olun rötuş yapmaya gittiğimde yüzümde yapmaması gereken bir yere daha rötuş yapmış yanlışlıkla orasida çok hafif cukur kaldı g.zekalı cerrah

X