Ben aldırma ile ilgili çok acil yazdım edermisiniz..?

bencede böle şeyleri emin olmadan denemeyin herkesin cildindeki problemler aynı görünsede farklı. arkadaşım yüzündeki 9 tane küçük benin üzerine iğne batırdı bir hafta içinde hepsi düştü iz bile klmdı köküde yokmuş. bende denedim minicik ben oldu kocman bişey. sonra dışarıya doğru sarktı ben onu içinden söküp çıkardım önce çukur kaldı sonra eskisinin 4 katı büyüklüğünde üstelik siyah noktaya benzer bir benim oldu. oysaki ben daha yeni ben aldırmıştım. kısacası herşey herkeste aynı sonuçları doğurmuyor riske atmayın

kızlar benimde yüzümde ben çok güvenilir nereye benlerimi aldırabilirim iz kalmasın istiyoru8m üstelik ,
beni bilgilendirir seniz sevinirim hiç bi bilgim yok

sanırım bu benlerden yada izinden kurtulmak ımkansızzzzzzzzzzzzzzzz

kızlar merhaba ben de yüzümdeki et beni aldırmayı düşünüyorum
size sormak istediğim şey şu: ben alındıktan sonra gazlı bezle üstünü kapatıyorlarmış galiba. acaba bu tamponu kaç gün sonra çıkartabiliriz. suratımda tamponla dolaşmak istemiyorum. çalışmasam sorun değil de şimdi okulda herkes soracak falan..

kızlar benim göğsümün üstünde var siyah üzeri pütür pütür sizinkiler ağrı yapıyormu benim benim ağrı yapıyor dr gösterdim zararsız dedi ama neden ağrıyor ya

kızlar benim göğsümün üstünde var siyah üzeri pütür pütür sizinkiler ağrı yapıyormu benim benim ağrı yapıyor dr gösterdim zararsız dedi ama neden ağrıyor ya

ağrı yapması bence ılgınc olmaması gereken bı durum yanıı sen gene baska bı dr gıt goster ve ağrı yaptığını soylee cnm

bencede başka bir doktora git. Bazı doktorlar baştan savabiliyorlar. Öyle yapmış diyemem;ama git sen başkasına da.

1 hafta durması lazım o sargı bezinin. Bende öyle oldu

Son düzenleme:
kızlar merhaba ben de yüzümdeki et beni aldırmayı düşünüyorum
size sormak istediğim şey şu: ben alındıktan sonra gazlı bezle üstünü kapatıyorlarmış galiba. acaba bu tamponu kaç gün sonra çıkartabiliriz. suratımda tamponla dolaşmak istemiyorum. çalışmasam sorun değil de şimdi okulda herkes soracak falan..

bende aynı şeyden tedirgin olmuştum ama gazlı bezle kapatmıyorlar. beyaz kağıt gibi fakat kağıt kadar koyu değil bir bant yapıştırıyor. çok ince rahatsız olmayacağından emin olabilirsin. dikişleri ben 4 te aldırdım gazlı bezle kapattı ertesi sabahta gazlı bezi çıkarttım. düşündüğün gibi olmuyor tedirgin olma. adını hatırlamıyorum yapıştırdığı şeyin. ama gördüğünde hak vereceksin. benim suratımın tam ortasındaydı ve hiç rahatsız olmadım. benden daha az dikkat çekiyor

bende aynı şeyden tedirgin olmuştum ama gazlı bezle kapatmıyorlar. beyaz kağıt gibi fakat kağıt kadar koyu değil bir bant yapıştırıyor. çok ince rahatsız olmayacağından emin olabilirsin. dikişleri ben 4 te aldırdım gazlı bezle kapattı ertesi sabahta gazlı bezi çıkarttım. düşündüğün gibi olmuyor tedirgin olma. adını hatırlamıyorum yapıştırdığı şeyin. ama gördüğünde hak vereceksin. benim suratımın tam ortasındaydı ve hiç rahatsız olmadım. benden daha az dikkat çekiyor

çok teşekkür ederim

arkadaşlar bende 2 ay önce birbirine yakın sol yanağımın üzerinden mercimek büyüklüğünde 2 adet
Nevüs(ben) aldırdım.Lokal anestezi ile kesilerek yapıldı.yarım saat sürdü ikisini kesip alması hiç agrı olmadı sadece iğneyi hissettim oda beni sıkıntıya sokan bir agrı vermedi.Pansumanı açıp baktığımda facia oldu sandım.hemn başka dr arkadaşlarıma gösterdim sorun etme dediler.1 hafta sonra dikişleri aldırmam için dr kendisine gitmemi istedi.ben 4. gün gidip aldırmak istedim dikişleri kendiside dikişlerimi aldı hemen.dikişler ne kadar uzun kalırsa belli olurmuş diye öğrendiğimden ben erkenden aldırdım.pansumandan sonra doku yapan bir bant yapıştırdı uygulama alanına.Bantın adı striptril .Bantlar 1 pakette 8 adet ben keserek kullandım şeffaf bir bant bellirsiz duruyor yüzde yaklaşık 1 ay kullandım bantı.Doku yapma,ıslandığında bozulmama özelliği var ve yaklaşık 2 günde bir değiştirmek üzere uyguladım.ızlerim hafifledi ama henüz geçmedi.Zaten geçmesi olanaksız bizim yaptığımız bu destekler yaranın sadece izini hafifltmeye faydası oluyor .şu ana dek günde 4 kez conrtatubex kullanıyorum.Bu kremide kesinlikle masaj yaparak uygulayın kızlar...o zman faydasını görüyorsunuz.önceki ameliyat izimde de denediğimden kullanımını iyi biliyorum.önceki izim hiç belli olmuyor.Şimdi yüzümdeki izde kedi cırmalaması yada tel çizmiş gibi duruyor.Bu tarz işlemlerin izleri tam olarak 1 yılda belirginliğini kaybediyor.resim eklemeye çalışacağım.Bu arada güneş koruyucuyu asla ihmal etmeyin yoksa leke kalma olasılığı yüksek...sevgiler...

Bu arada bende sosyal sigortam ile plastik cerraha ücret ödemeden yaptırdım bu uygulamayı...

$ben işaret.jpg

$nevüs izi.jpg

et ben olsaydı bi fikir verebilirdim ama çil şeklinde olanların nasıl yapıldığını bilmiyorum...

Bu arada bende sosyal sigortam ile plastik cerraha ücret ödemeden yaptırdım bu uygulamayı...

cnm senın suan ortalama izinnin uzuluğu boyutu ne cnm 1cm varmı?brs uzun gordum sankıde gecıcek gıbı duruyoo ama brsa uzun bı ız sankıı?

sevgili crcs 2 ayrı kesik alt alta olunca uzun görünüyor doğru.Alttaki scar 1 cm kadar üstteki scarda 1.5 cm kadar.1 seneye kadar saç teli şeklinde görüneceğini düşünüyorum.Olurda iz kalırsa da üzülmem Nevüslü halim beni bundan daha rahatsız ediyordu...

tsekkur ederım cnm bende aldrcadmda bana yaklasık yarım cnm iz kalır dedı o yusden sordu cnm gecer mutlaka yalnız gunesten koru

crcs,
Eger ameliyatını henüz yaptırmadıysan Dr ile görüşmende dikişsiz yapıştırma yöntemi iste onun için ayrı ücret istersede çok tutacagını sanmıyorum.Benim tek hatam o oldu iplikle dikmiş estetik ama diğer yöntemde daha az iz kalıyor ,yapıştırarak kapatıyorlar kesiği... bence daha etkili olur az iz kalmasında
Ben hata yaptım bunu konuşmayarak aklıma gelmedi dr plastik cerrah olunca öyle yapıcak sandım ama bende dikişlerimi erkenden aldırarak iz kalmasını önledim...Birde doku bandını unutma muhakkak kullanın

crcs,
Eger ameliyatını henüz yaptırmadıysan Dr ile görüşmende dikişsiz yapıştırma yöntemi iste onun için ayrı ücret istersede çok tutacagını sanmıyorum.Benim tek hatam o oldu iplikle dikmiş estetik ama diğer yöntemde daha az iz kalıyor ,yapıştırarak kapatıyorlar kesiği... bence daha etkili olur az iz kalmasında
Ben hata yaptım bunu konuşmayarak aklıma gelmedi dr plastik cerrah olunca öyle yapıcak sandım ama bende dikişlerimi erkenden aldırarak iz kalmasını önledim...Birde doku bandını unutma muhakkak kullanın

hm cnm henus yaptrmadım sorarım bı dr yenı bı yontemmı bu daah az ız klıyorsa ıyı yaa sevındım cnm ıyıkı soyledınn

X