BELKİ SİZLERİN DUASIYLA GELİR EVLADIM / 4444 TEFRİCİYE

bayanhope

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2011
1.044
792
TÜP BEBEKTE 2.DENEMEMİ YAPMADAN 4444 TEFRİCİYE ADADIM ONA NEFES VERECEK RABBİME,,
KİMİN DUASI MAKBULDÜR BİLİNMEZ
BELKİ SİZLERİN DİLİNDEN DÖKÜLEN DUALARLA GELİR BANA MELEĞİM,,

ŞİMDİDEN HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN KULUN KULA ETTİĞİ DUA DAHA MAKBUL OLURMUŞ,,
RABBİM HEPİMİZİN HAKKINDA HAYIRLISINI VERSİN...

** OKUDUĞUNUZ SAYIYI YAZARSANIZ SEVİNİRİM.

DUAM ; RABBİMİN KATINDA HAYIRLI SAĞLIKLI BİR EVLAT SAHİBİ OLMAK.

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir. O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.”

benim için dua edecek olan sizlere çok ihtiyacım var ,,,oturup 4444 tane okuması mesele değil,,,çok okumanızı istemiyorum sadece kimin duası makbul olur bilinmediği için sizlerden dua bekliyorum,,

bayanlar ALLAH rızası için okuyun özellikle silerin dualarına ihitiyacım var ,,100 er 200 er okumayın az okuyun ama okuyun,,,4444 ü tamamlarım ben ama sadece kendim tamamlamak istemiyorum,,nolur yardımcı olun.

10 tane okudum. yine okuyacağım. sadece haber vereyim dedim canım. Rabbim dualarını kabul etsin İnşallah

10 tane okudum. yine okuyacağım. sadece haber vereyim dedim canım. Rabbim dualarını kabul etsin İnşallah
çok teşekkür ederim canım ,,1 tane bile okusan olurdu,, başkasının dilinden gelen dua kıymetli benim için,,Allah razı olsun canım ..

4. denemeye cesaret bile bulamayan bir ruh haliyle seni çok iyi anlıyorum rabbim tez zamanda doldursun kucaklarımızı 100 tane okuyorum canım senin için
Allah razı olsun senden tez vakitte kucağını doldursun inşallahh,,denemekten yorulma canım naapalım Rabbim kaçta dediyse o olacak ,,yılmak yok bizim gibiler için yorulmak yok sadece ümit edip yalvarmak var canım,, lütfen cesaret et ve sıva kollarını,,,napalım be canım bu da bizim sınavımız,,

4. denemeye cesaret bile bulamayan bir ruh haliyle seni çok iyi anlıyorum rabbim tez zamanda doldursun kucaklarımızı 100 tane okuyorum canım senin için
Allah razı olsun bitirdiğinde okudum diye de yazar mısın canım işaretliyorum biteni yoksa kafam karışıyo :)

50 tane daha okudum canım
Allah razı olsun canım,Rabbim gönlünden geçen duanı kabul etsin,,,içime öyle bir rahatlık veriyor ki dualarınız sayısı hiç mühim değil tanımadığım ama derdime ortak olanların ağzından benim için çıkan dualar.içimi ferahlatıyor,,çok teşekkür ederim.

Allah razı olsun canım,Rabbim gönlünden geçen duanı kabul etsin,,,içime öyle bir rahatlık veriyor ki dualarınız sayısı hiç mühim değil tanımadığım ama derdime ortak olanların ağzından benim için çıkan dualar.içimi ferahlatıyor,,çok teşekkür ederim.
burada çok arkadaştan bende dua aldım. neler hissettiğini anlayabiliyorum.
müminin mümine ettiği dua daha makbuldür. daha çabuk kabul görür. Rabbim sana hayırlı , sağlıklı , iman dolu evlatlar nasip etsin İnşallah

X