belirti ,olmadan, hamilelik, olurmu

nalam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
131
3
arkadaslar benim reglim 1 hafta gecti , 3 gun once kendim test yaptim birsey cikmadi , bazi arkadaslarin gebelik belirtilerini okuyorum onlarin hicbiri bende yok , sadece 2 gundur ara ara bel ve kasik agrisi var , benim normalde adet sancim 1 hafta onceden baslardi ve goguslerimde acayip hassaslasirdi , bu belirtiler de yok birkacgun daha gecsin dr a oyle gideyim diyorum,
aranizda hic belirti yasamadan hamile olanlar varmi , birde tekrar test yapsam acaba olurmu, normalde hic gecikme yasamazdim aslinda,

Tabıkı oLabıLır Canım herkeste beLırtı oLcak dıye Bırsey kaLdıkı herkesın farkLı oluyor kımın beLı kımının kasıgı kımının gogsu arıyor.Yenıden test yab benCe eger oLmassa kanda yabtır onda kesın cozum aLırsın.hayılısı olsun inş

tsk ederim canim bende birazdan test alip yeniden yapmayi dusunuyorum

daha önce hiç geçemdiyse belkii
idrar testleri her zaman kesin sonuç vermiyır en iyisi kan testi canım
işallah hamilesindir

evet cnm bende oyle oldu herzaman butun belirtiler yasayan ben bu ay hicbir belirti hissetmedim iki kere test yaptim negatifti ve ucuncusunde cikti ancak gec dollenme oldugunda oluyo boyle seyler

canım belırtıler lutfen takılma bendede hıc belırtı olmadı halada yok
ınsallah hamılesındır.

bende de hiç belirti yoktu test yapınca pozitif cıkmıstı sok olmustum

Canim Bende Hiç Belirti Olmamişti.test Yaptiğimda Silik çizgiyi Gördüğümde Ihtimal Vermemiştim.kan Testiyle Kesinleşmişti.9 Haftalik Hamileyim.hala Fazla Belirtim Yok.sadece Uykuya Eğilimim çok Fazla.birde Arasira Kokulardan Midem Bulaniyor O Kadar..göğüslerim Hala şişmedi Ve Ağri Yok.dün Ultrasonda Bebişimin Kalp Atişlarini Görünce Rahat Bi Nefes Aldim.rabbim Dilerim Tez Zamanda Hayirlisiyla Bu Güzel Duygulari Sana Ve Senin Gibi Bunun özlemini Duyan Herkese Yaşatir..her Kapinin Anahtari Dua Ile Açiliyor.benim Bu Ilk Hamileliğim Ve Tam Bir Yil Sonra Muradima Erdim..umuyorum Sizlerde Hayirli Zamanda Mutlu Haberi Alirsiniz..

selam bendede hiç belirti olmadı çok rahat bir hamilelik dönemi geçirdim.

iyi günler canım...ben de şimdi hamileyim..5 haftalık...hiç belirtim falan olmadı hatta adet belirtilerim vardı..hala da belirtim yok..kan testi yaptırdım ama pozitif..:)inş.rabbim gönlüne göre verir kardeş...yani belirti olmayabiliyor...bende kafayı yiyecektim ben de hiç yok diye...

Benimde göğüslerim sızlıyordu ve kasıklarımda biraz sancı vardı.Aynı adet belirtisiydi yani.Değişik olarak sadece adet olmadan önce bol bol yemeye özellikle şekerli şeyler tüketmeye başlardım.O ay bir iştahsızlık vardı bende canım hiç bişe yemek istemiyordu.Tek fark bu oldu.Olabiliyor yani canım.En iyi sonuç kan testinde.İdrar testine inanmıyorum ben..

Belirti olmayabilir sen kan testi yaptır bence..İnşallah Hamilesindir:)

ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSiN BEN ŞU AN 15 HAFTALIK HAMİLEYİM.
VE BU 3. HAMİLELİĞİM ( Kısmetse bu kucağıma aalacağım ilk çocuğum olacak )
BUNDA HİÇBİR BELİRTİ HİSSETMEDİM.
1-2 GÜN BEKLE ve TESTİ TEKRAR UYGULA BENCE SONUÇ HALEN NEGATİFSE,
İHMAL ETME ve DOKTORA DANIŞ.
REGL GECİKMESİ ATLANMAYACAK KADAR ÖNEMLİDİR.

http://www.kadinlarkulubu.com/belir...nde-belirti-yoktu-t130963/index.html?t=130963

canim benimde gebeligimde hic bir belirti yasamamisdim.hatta bana süpriz olmusdu reglim 7 gün gecikmisdi bi test alip bakdim ve negatif tekrar 1 gün sonra test yapdim ve cift cizgi belirmisdi.yani anlican idrarda hemen cikmayabiliyor bencede kan testi ile sonucu ögrenebilirsin...

arkaDAŞIM ben de sana sonuna kadar katılıyorum DUA her kapının anahtarıdır. benim de ilk hamileliğimde adet belirtilerinden hiç farkı olmamıştı. tek fark başim ağrımamıştı.başım ağrıyorsa adet olacam demektir.şimdi ağrıyor mesela

aynı soruyu bende sordum canım ya 8 günüm var ve hiç adet belirtim yok normalde erkenden başlardı.

arkadaşım,belirtisi olmayanlardan biri de benim...taa ki reglim 5 gün geçti...sıradan bir test alıp yapacağıma dedim gideyim laboratuvarda idrar testi yaptırayım ve sonucu alınca da şok oldum...hiç beklemediğim birşeydi...Rabbim isteyen herkese nasip etsin...bizlere de bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.(AMİN)

Ya arkadaşlar benimde adetim 4 gun geçti ve hiçbir belirtim yok ben 1 gun geçince ertesi gun gidip test aldım ve yaptım ama sonuç negatif çıktı ve üzüldüm bugun 4 gun geçti acaba ne zaman yapayım bır daha testi meraktanda çatlıyorum daha kaçgun beklemem gerekiyor.

arkadasım aynı sorun bendede var. belırtılerım var. dun test yaptım negatıf cıktı. moarlımde bozuldu
ama en ıı sonuc galıba kan testı yapırmakk. inşallah ıstedıgın sonucu alırsınnyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…