belirti ,olmadan, hamilelik, olurmu

Kızlar burada tvde bir show var.Discovery Health de yayınlanıyor. 'I didn't know I was pregnant' diye.Hamile olduğumu bilmiyordum demek.Çok ilginç hamilelik deneyimleri yaşayanlardan bizzat anlatılıyor.Katılanlar 9 ay boyunca hamile olduğunu anlamamış kadınlar.Doktorlar çok nadir de olsa böyle durumlar olduğunu anlatıyorlar.Bir bölümde bir kadın vardı, yıllardır düzenli d.kontrol hapı kullanıyormuş.Hamile olduktan sonra adeti azalmış ama çok önemsememiş çünkü zaten hiçbir zaman düzenli değildi diyor.Kadın 7 aylık hamileyken, plajda bikini ile çekilmiş fotoğrafı var, karnı yok! Sadece bi kaç kilo aldım diyor, onu da tatlı yememe bağladım diyor.Şok oldum.Kadın çıktı programa.Bir gece suyunun gelmesi ile uyanmış, aynı zamanda da müthiş bir sancı.Komşusunun evine gitmiş.Komşusu ambulans çağırmış.Doktorlar doğum yaptığını fark etmişler.Kadın şok tabi.Sonuçta orada doğurmuş.Sevgilisi ile sonra evlenmişler.Kızı da yanındaydı, benim mucizem diyordu kadın.Şİmdi ikinci çocuğuna hamileymiş ve normal bir hamileliği varmış.Bu anlattığım biraz sıradışı bir olay ama bu ve bunun gibi bir sürü örnek varmış.Bu işlere bazen akıl sır ermiyor.Benim de bir arkım prezervatif+ d.kontrol hapına rağmen hamile kalmıştı.kafamçokkarıştı

YouTube - I Didn't Know I Was Pregnant on The Insider:

bu youtube uzantısı programın tanıtımının.İngilizcesi olanlar programı youtubedan izleyebilirler.

15 haftalık bir hamile olarak söyleyebilirim ki bu hamileliğimde hiç belirtim olmadı ne akıntı,ne bulantı ne ağrı sızı hiçbişey.ilk gebeliğimde çok kasık ağrım vardı o zaman anlamıştım hamile olduğumu.yani aynı kişide iki farklı hamilelik ve hamilelik belirtisi olabiliyo.ben ikisinde de ne zaman olursa o zaman dedim ve hiç takmadım hamileliği.ikisinde de ilk denemede tuttu.bu kadar takılmayın ve kendinizi dinlemeyin benim nacizane tavsiyem.o geleceği zamanı bilir ve sizin stresiniz kesinlikle etkiliyo.ne kadar rahat o kadar çabuk :))) allah isteyen herkese sağlıklı bebişler versin inşallah.

slm kızlar bende çocuk istiyorum ama olmuyor her ay klasik adet belirtilerim oluyor tabi bu belirtiler yüzünden acaba hamilemiyim diye kuşkuya düşüyorum bende her ay adete 10 gün kala göğüs agrısı olur ama bu ay hiç bir belirtim yok gögüslerim agrımıyor adetimede 5 gün var sizlerin yazılarını okuyunca sevindim belirti olmadanda hamile olan varmış inş. hamileyimdir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…