Bel yağlanmasına çözüm önerisi olan var mı?

EdanurKurt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2019
6
0
29
Arkadaslar merhaba bir konu hakkında düsüncelerinizi almak istiyorum.12 sene önce geçirdiğim skolyoz ameliyatı sonrası omurgam vidalarla sabitlendiği için üst gövde gelişimim durdu ama bacak boyum uzamaya devam etti ve vücudum orantısız bir şekil aldı haliyle.Boyum 1.50 ama 90 cm'i bacak boyum:KK43:..Benim asıl sorunum şu;kol,yüz ve bacaktan kilo almıyorum yediklerim sadece bel çevremde kilo yapıyor ve bu beni rahatsız ediyor.5 kilo fazlam var..Yürüyüş yapıyorum ama yine de kilo veremiyorum..Arkadasım Herbalife setini kullanıyor iyice kafam karıstı 5 kilo için de Herbalife setine bulaşmak da istemiyorum.Ne yapabilirim bel yağı erimesi için?Teşekkürler❤

Ben maydanoz kürü yaptım cnm 2 haftada 1,5 cm incelme oldu. Kimilerinde 2 cm oluyormuş. Hem kilo verdiriyor hem de incelme deneyebilirsin

Şeker ve ekmeği kesince inceliyorsunuz kendimden biliyorum. Hayatım boyunca göbekli biri oldum ama şeker ve ekmeği kesip, yediklerime dikkat edip düzenli yürüyüş yapınca yağ falan kalmadı. Sonuca ben bile şaşırdım. Şu sıralar hiiiiç dikkat etmiyorum yine göbeklendik:KK14:

Herbalife ile sağlıklı şekilde kilo verebilir ve kas kütleni artırabilirsin.

X