Beklenen gebelik için yaşanan belirtiler

Kızlr bende hiç beklemedğim ayda hamile kaldım üstelik o ay klomen kullanmama rağmen hatta adet olucam çok karnım ağrıyor diye ağrı kesici bile almıştım adet belirtileri ile birebir aynı o yüzden yumurtlama günlerinizi değerlendirip akışına bırakın umarım rabbim tüm isteyenlere nasip eder

Bat 2 3 ocak inşallah. Aslında hiç ihtimal vermiyordm bu ay olmasını. Tek ilişki oldu yatmadım bacaklarımı dikmedim hemen kalkıp duş aldm. Fakat bu belirtileri yaşayınca acaba mı dedim. Her ay muhakkak belirtiler yaşıyoruz fakat bu ay farklı belirtilerim oldu ve ilk gebeliğimdeki belirtilerin aynısı bir çoğu. Bu ay ilişkim olmayınca umutsuzdum hiç gebelik aklıma bile gelmedi ta ki bu belirtiler başlayana kadar. Bi çoğunuz bu kadar erken yaşanmaz belirti diyeceksiniz haklısınız ama ben bi ihtimal listelemek istedim. Hakkımızda hayırlısı.
  1. Kasık ağrısı (sağ yumurtalığımda anormal ağrı) ilk hamileliğimde aynı ağrıları çekmiştim yani o ağrılara benzettim
  2. Duygusallık alınganlık sürekli ağlama isteği
  3. Az hareket çok yorgunluk (2 adım atsam bile nefes nefese kalıyorum) ilk gebeliğimde de yaşamıştım
  4. Yüzde sivilcelenme(normalde asla yüzümde sivilce çıkmaz bu ay yüzümde 6 7 adet sivilcem var ve önceki hamileliğimde olmuştu )
  5. Zaman zaman Baş dönmesi (ilkinde oldumu hatırlamıyorm)
  6. Kasıklarımda yanma
  7. Yemeklerden tiksinme. (Tat değişik geliyor.) ilkinde de oldu ama ne zaman başladı bu belirti bilmiyorum
  8. Karnım şiş sanki içi hava dolu 6 aylık hamile gibiyim
  9. Kalça ağrısı (ilkinde bundan çok çekmiştim)
  10. Göğüslerde bişey yok (ilkinde 6.aydan sonra başlamıştı şişmeye)
  11. Uyku eğilimi (uyanmak istemiyorum sürekli uyuma isteği)
  12. Sarımsı akıntı (kokusuz yapışkan)
  13. Yemek yeme isteği
Bende de neredeyse hepsi vardı. Kan idrar testi yaptım çift çizgi çıktı dokra gittim adet günümde hemde hcg 271.2 çıktı ve kimyasal olabileceğini söyledi direk dünde tahlilde gittim 608.7 çıktı

X