Beklenen gebelik için yaşanan belirtiler

MoonfacedMom

Aslan Kadını♌ Terazi Prenses Annesi♎ Kova annesi♒
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2014
7.850
9.085
Bat 2 3 ocak inşallah. Aslında hiç ihtimal vermiyordm bu ay olmasını. Tek ilişki oldu yatmadım bacaklarımı dikmedim hemen kalkıp duş aldm. Fakat bu belirtileri yaşayınca acaba mı dedim. Her ay muhakkak belirtiler yaşıyoruz fakat bu ay farklı belirtilerim oldu ve ilk gebeliğimdeki belirtilerin aynısı bir çoğu. Bu ay ilişkim olmayınca umutsuzdum hiç gebelik aklıma bile gelmedi ta ki bu belirtiler başlayana kadar. Bi çoğunuz bu kadar erken yaşanmaz belirti diyeceksiniz haklısınız ama ben bi ihtimal listelemek istedim. Hakkımızda hayırlısı.
  1. Kasık ağrısı (sağ yumurtalığımda anormal ağrı) ilk hamileliğimde aynı ağrıları çekmiştim yani o ağrılara benzettim
  2. Duygusallık alınganlık sürekli ağlama isteği
  3. Az hareket çok yorgunluk (2 adım atsam bile nefes nefese kalıyorum) ilk gebeliğimde de yaşamıştım
  4. Yüzde sivilcelenme(normalde asla yüzümde sivilce çıkmaz bu ay yüzümde 6 7 adet sivilcem var ve önceki hamileliğimde olmuştu )
  5. Zaman zaman Baş dönmesi (ilkinde oldumu hatırlamıyorm)
  6. Kasıklarımda yanma
  7. Yemeklerden tiksinme. (Tat değişik geliyor.) ilkinde de oldu ama ne zaman başladı bu belirti bilmiyorum
  8. Karnım şiş sanki içi hava dolu 6 aylık hamile gibiyim
  9. Kalça ağrısı (ilkinde bundan çok çekmiştim)
  10. Göğüslerde bişey yok (ilkinde 6.aydan sonra başlamıştı şişmeye)
  11. Uyku eğilimi (uyanmak istemiyorum sürekli uyuma isteği)
  12. Sarımsı akıntı (kokusuz yapışkan)
  13. Yemek yeme isteği

Son düzenleme:
Bat 2 3 ocak inşallah. Aslında hiç ihtimal vermiyordm bu ay olmasını. Tek ilişki oldu yatmadım bacaklarımı dikmedim hemen kalkıp duş aldm. Fakat bu belirtileri yaşayınca acaba mı dedim. Her ay muhakkak belirtiler yaşıyoruz fakat bu ay farklı belirtilerim oldu ve ilk gebeliğimdeki belirtilerin aynısı bir çoğu. Bu ay ilişkim olmayınca umutsuzdum hiç gebelik aklıma bile gelmedi ta ki bu belirtiler başlayana kadar. Bi çoğunuz bu kadar erken yaşanmaz belirti diyeceksiniz haklısınız ama ben bi ihtimal listelemek istedim. Hakkımızda hayırlısı.
  1. Kasık ağrısı (sağ yumurtalığımda anormal ağrı) ilk hamileliğimde aynı ağrıları çekmiştim yani o ağrılara benzettim
  2. Duygusallık alınganlık sürekli ağlama isteği
  3. Az hareket çok yorgunluk (2 adım atsam bile nefes nefese kalıyorum) ilk gebeliğimde de yaşamıştım
  4. Zaman zaman Baş dönmesi (ilkinde oldumu hatırlamıyorm)
  5. Yemeklerden tiksinme. (Tat değişik geliyor.) ilkinde de oldu ama ne zaman başladı bu belirti bilmiyorum
  6. Karnım şiş sanki içi hava dolu 6 aylık hamile gibiyim
  7. Kalça ağrısı (ilkinde bundan çok çekmiştim)
  8. Göğüslerde bişey yok (ilkinde 6.aydan sonra başlamıştı şişmeye)
  9. Uyku eğilimi (uyanmak istemiyorum sürekli uyuma isteği)
  10. Sarımsı akıntı (kokusuz yapışkan)
  11. Yemek yeme isteği
Baya belirtiniz var bence bir erken gebelik testi alıp yapın sonuç tam çıkar

Canım daha çok erken test yapsan bile çıkmaz

Bende hiç bir belirti yok nerdeyse ve gecikmenin 7.gününe girdim
Kan vericem kuzum ben geçen ayda belirtiler yaşamıştım ama bu daha başka kızımdaki belirtilerin aynılarını yaşıyorm aslında emin gibiyim ondan açtm konumu. İnşallah yanılmam 🙂

İnsallah kuzum seninde güzel haberlerini alırız inşallah. Dr a gitseydin keşke canm neden gecikme oldu diye belki bebiş vardır geç döllenmiş tir

Üzerine gittikçe ters tepiyor bende fırsat bulamadım açıkçası bide her gün olurum diye bekledim testlerle de takip ediyorum ya net bi çizgi görsem gidip vericem de bakalım

soğan suyu etki etti mi acaba ne dersin 🙄

Üzerine gittikçe ters tepiyor bende fırsat bulamadım açıkçası bide her gün olurum diye bekledim testlerle de takip ediyorum ya net bi çizgi görsem gidip vericem de bakalım

Ben de bu ay soğan suyu kullandım inşallah size de bana da etki etmiştir. Sizin de içerken kasık ağrılarınız oldu mu?

Ben de bu ay soğan suyu kullandım inşallah size de bana da etki etmiştir. Sizin de içerken kasık ağrılarınız oldu mu?

Amin inşallah..Ben geçen ay yaptım ve içmeye başladıktan bi hafta sınra kasığuma anii bi sancı girmişti baya kıvranmıştım
Zaten adet olduğumdada mide bulantısı ve aşırı sancı çektim
Bu ay adetim daha gelmedi bakalım

Uygulauanlardan bazısı kürü yaptığım ay değil sonraki ay hamile kaldım diyorlardı

Amin inşallah..Ben geçen ay yaptım ve içmeye başladıktan bi hafta sınra kasığuma anii bi sancı girmişti baya kıvranmıştım
Zaten adet olduğumdada mide bulantısı ve aşırı sancı çektim
Bu ay adetim daha gelmedi bakalım

Uygulauanlardan bazısı kürü yaptığım ay değil sonraki ay hamile kaldım diyorlardı
Ben hamilelik için değilde enfeksiyon için yaptım aslında şükür geçmişte ama inşallah hamileliğe de faydası olur tabi😌

Soğan suyu adeti geciktirir ve aslında tehlikeli bir kür hormonları bozduğunu duymuştum herkese yaramıyo

X