beklememe gerek kalmadı adet oldummm

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
36
:dance:kızlar az önce uçuk pembe olmak üzre bi parça kan geldi herkese teşşekkür ederim herşey için tek tek allah raz
ı olsun kendimi daha iyi hissettirdiniz napalım kısmet önümüzdekşi aylaraaaaaaaakaydirigubbakcemile2:içelim::teytey::teytey::teytey::teytey:

uzulme rabbim nasip ederse onumuzde zaman cooookkk
bu olmadi bidahakine insallah canim
bu arada dun moralin bozuktu
bu gun daha iyisin galiba buna sevindim

kesinlikle öyleydi bugün çok daha iyiyim dr yüzünden heweslenmiştim hayal kırıklığına uğradım biraz şükür şükür bu gün iyiyim
alah razı olsun hepinizden tek tek çok saolun kızlarminoşcum valla şuanda daha iyiyim

benimde bu ay 14 gunum gecmisti elimde test oldugu halde yapmadim yok dedim hep bu gun hastayim 4.gunum ilk gun her ne kadar yoktur dediysemde uzuldum ama atlatiliyo
hepimize bir gun meleklerimiz gelsin insallah bunu yurekten istiyorum

benimde bu ay 14 gunum gecmisti elimde test oldugu halde yapmadim yok dedim hep bu gun hastayim 4.gunum ilk gun her ne kadar yoktur dediysemde uzuldum ama atlatiliyo
hepimize bir gun meleklerimiz gelsin insallah bunu yurekten istiyorum

canımın içi benim ilk kez bu kadar geçmişti ben ondan panikledim acaba die sewindim ilkkez olunca ama işte rabbim sınıyo çok şükür rabbime en azından sağlık sıhhat içindeyiz önemli olan o

aynı durmde sayılırız benim de adetim 3 gün geçmişti çok umutlanmıştım ama nasip gelecek aylara

canlarım Allah hayırlısını versin o günlerde gelecek hem babannem böyle şaşan adetlere çocuk arıyor derdi arkası bebek tir derdi hayırlısı olsun Allah kucağınızı doldursun inşallah salih evlatlar nasip etsin

allah razı olsun onu bikaç kişiden daha duydum hadi hayırlısı biri falıma baktı geçenlerde çok güzel kahve falına bakan bi ark.hiç yanlışı çıkmazmış şimdiye kadar baktıran herkes öle dedi
aralıkta mutlak bi gebelik var dedi rabbim bilir ancak inşallah sizin dediğiniz gibi olurda bebek arıyodur vücutlarımızda bebişlerimize kavuşuruz rabbimin izniyle inşallah

şeker pembe cnm ilk kez bu ay gecikti diyosun adetin ozaman ya önümüzdekii ay yada kasım gibi hamile kalıcaksın kesin çünkü adet gecikmesinin sebebi bu durumlarda rahim kendini gebeliğe hazırlıyomuş benimde öle olmuştu 1hafta olmamıştım hamileyim sanmıştım adet olmuştum, ama diğer ay hamileydim inş bidahaki ay hamile haberlerini alırız cnmma.s.

ay inşallah canım bende biran önce meleğim gelsin yanıma canıma istiyorum ccaıma can hayatıma renk katsın istiyorum ne olur bana dua et

valla doğru diyorum ben arkadaşımın hiçşaşmayan adeti geçen ay bir hafta gecikti buu ay 8 gün gecikti yine arkadaşım gelir diye bekledi hemşire arkadaşlarının israrıyla test yaptı ve hamile olduğunu öğrendi.hihoyyyt:ecrin_bebek:

Kızlar ağzınızdan bal damlıyo vallakaydirigubbakcemile5 İnşallah öyledir, benimde öyle boş boş gecikti hatta çok hazırlamıştım kendimi ama olmadı. Bu ay da baya çalıştık, artık Rabbim herşeyin hayırlısını versin hepimizeee..a.s.

hakkına hayırlısı güzelim gör Rabbim kısmetine ne zaman yazdı hiç üzülme Allah kerimdir
elbette olur yeter ki sen umudunu yitirme
Allah gönlüne göre versin canımsına.s.

dimi ya ne uzuleceksin yeni ay yeni umut demek.bak bende dun oldum.birdahaki ay bugunlerde ikimizde burdan bagirirmisiz hamisiz diye :)tabi Allahim kimsenin kucagini bos birakmaz insallah herkeze nasip eder bu yuce duyguyu.

aysegul canim benimde ayni olmustu.normalde adetlerim çok duzenlidir ama hamile kalmadan onceki ay 5 gun geçmisti bizde ne hayller kurmustuk esimle.esim dakika basi soruyordu oldun mu diye :) ama bir sonraki ay hamile kalmistim bencede vucut kendini gebelige hazirliyor.sekercim yakinda guzel haberini aliriz insallah.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…