Bekarlar Topiğiii <3 :D

bankta oturup kaldık öyle :KK53:

okuyor musun peki şu an
:KK9::KK9: banktamı
gezseydinizya:21:
evet canım açık lise 2015de mezunum İnşAllah sonra üniversite 2015 ygs :KK31:
sen peki okuyormusun:KK31:

En iyisi sen doktora git canım yoksa kendi kendine geçmez gibi :KK50:

:KK9::KK9: dişçi saati gelincede ne çabuk geldi dersin saati :KK9: korkutma kendini dişçiler çok iyidirler vs vs vs :KK33:
ben iyice düşmeden doktora gitmem kii:2::2:

hmmm anladım canım ama kısa zamanda iyileşirdin bari en azından:KK34:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:ilk fırsatta alacam zaten :131:
ama hasta olmayıda sevmiyorum daha doğrusu hem hasta hem değil halini:KK14:

:KK1::KK1: ama birini seçmek zorundasın tatlım yoksa olmaz :KK9: cem yılmazın espirisine döndü iş neydi o çilek tadında karpuz görünümlü muz istiyorum gibi birşey oldu :KK52::KK52::KK52:

:KK1::KK1: ama birini seçmek zorundasın tatlım yoksa olmaz :KK9: cem yılmazın espirisine döndü iş neydi o çilek tadında karpuz görünümlü muz istiyorum gibi birşey oldu :KK52::KK52::KK52:
evet aynen öyle oldu zatennn :KK52::KK52: paff üzerimde kırgınlık var halsizlik keyifsizlik :2:

Selamm:KK3:
Hoşgeldinn :KK42::KK76::KK76:
iyiyz KedilerdeTatilYapar nasılsınız :119:
spora başladım acil kilo vermemm lazım ama bu tembellikle nasıl olck bilinmez :KK9:
vallaha hem sım sıkı kalçalar isteyip düm düz bir karın isteyip hem oturmak olmaaaaazzzzz :KK1:
ozaman limon zencefil ihlamura başla canımmm:KK53::KK53:

Merhabaaa :KK3: ahh ahhh sorun orada bitiyor.. enerjik bir insanım ama iş spora geldimi kalıyor o enerjii:KK31: sporu sevmem lazım sanırsam :KK36::KK36:

benim topiğe gelin motive edeyim sizi
:KK3::KK3:

demi ama :KK1: pafff hastayımmm hasta:2:

olsa ne güzel olurduuuu amaa :KK8::KK8::KK8:
Vallahi dimi Şuan çiğ köfte yiyiyororum sabah ballı ekmek kaymak yiyorum ama Azcık göbiş oluyo :KK1: Ama bugün spor yapmıcam geç kalktım yemeği oturtamadım yarın devam:KK23::KK23::21:yaz'a selülitler le giremem :KK24:

Vallahi dimi Şuan çiğ köfte yiyiyororum sabah ballı ekmek kaymak yiyorum ama Azcık göbiş oluyo :KK1: Ama bugün spor yapmıcam geç kalktım yemeği oturtamadım yarın devam:KK23::KK23::21:yaz'a selülitler le giremem :KK24:
bende dün ve bugün kaçırdım azcuk :KK17:
spora başladım bide zumbayada gitcem bakalım 5-6 kilo acil vermem lazım :KK8::KK8::KK8:
oo canım çiğ köfte çektiyaa:KK56::KK56: özellikle dürümçiğköfte:KK56:

ay maşallah canım ne güzel hedeflerin var
mezun oldum geçen yıl ama tekrar okumak istiyorum tabi bu kez yüksek lisans ales çalışıyorum :KK25:

bende dün ve bugün kaçırdım azcuk :KK17:
spora başladım bide zumbayada gitcem bakalım 5-6 kilo acil vermem lazım :KK8::KK8::KK8:
oo canım çiğ köfte çektiyaa:KK56::KK56: özellikle dürümçiğköfte:KK56:

Dürüm yedim zaten :KK1: Günaha girdim vallahi :KK9:

Ben evde yapıyorum salondaymış gibi :21: Motive ediyorum açıyorum müziği videomu başlıyorum 1 saat
:KK76::KK76:

X