Bekarlar Topiğiii <3 :D

yavrum 7 senedir düzgün kulanıyorum ilaçlarımı hiç biz düzelme yok yani hamile kalsam bu halimle kalamam değerlerim yüsekken ister istemez canım sıkılıyo:KK14:

Evlilik var demekki ufukta bunları düşünüyorsun :) canım benim herşeyin başı moral .. umudunu kaybetme elbet tedavin biticek.. Bir mucize olur nereden biliyorsun :KK34:

sanırım evet yenmek üzere galibaaa zenfil-limon içeym dedim içemedim:120:

geçmiş olsun tatlımm peki şimdi nasılsın tatlımm

Burnunu tut öyle içmeye çalış :) annem küçükken sevmediğimiz şurupları öyle içirirdi :KK53::KK53:

Evlilik var demekki ufukta bunları düşünüyorsun :) canım benim herşeyin başı moral .. umudunu kaybetme elbet tedavin biticek.. Bir mucize olur nereden biliyorsun :KK34:

Burnunu tut öyle içmeye çalış :) annem küçükken sevmediğimiz şurupları öyle içirirdi :KK53::KK53:

yok be yavrum ne evliliği daha aday bile yok ama şimdiden önemli benim için bu konu

sorun kokusu değil ki sorun tadı:KK53::KK53:

yok be yavrum ne evliliği daha aday bile yok ama şimdiden önemli benim için bu konu

Çocuk için mi evleneceksin yani.. Seninle olmak isteyen mutlaka birileri vardır. Bende de PKO var. Zor yani hamile kalmam.. Bazen benimde kafama takılmıyor değil ama birlikte olduğun kişinin telkinleri çok önemli.. O sebebten ötürü umudunu kaybetme :KK34::KK54:

sorun kokusu değil ki sorun tadı:KK53::KK53:

Bir kerette iç ozaman tatlım :) hüüüüp diye :KK52::KK52:

Çocuk için mi evleneceksin yani.. Seninle olmak isteyen mutlaka birileri vardır. Bende de PKO var. Zor yani hamile kalmam.. Bazen benimde kafama takılmıyor değil ama birlikte olduğun kişinin telkinleri çok önemli.. O sebebten ötürü umudunu kaybetme :KK34::KK54:

yok içemem daha kötü olurum kızz :KK53::KK53::KK53: ayn şu şekil olurum:KK53:

hayır bebeğim anlamadım çocuk için tabiki evlenmem yarın bir gün evlenicem dimi eninde sonunda o anlamda dedim kafama takılıyo ister istemez PKO ne canım?

hayır bebeğim anlamadım çocuk için tabiki evlenmem yarın bir gün evlenicem dimi eninde sonunda o anlamda dedim kafama takılıyo ister istemez PKO ne canım?

Anladım canım benim..:KK14: Polikistik Over yani bebekim.. buradan daha fazla bilgi alabilirsin hastalığım hakkında.. sayfa açılmadı yahu :) google amcaya yaz çıkar canımcım:)

Son düzenleme:
evli olmak da her zaman mükemmel değil :KK70:

sevgililik hatta sevgili olmadan önceki süreç en tatlısı bence o zaman sorumluluk yok hep heyecan var :KK53:

Just evlenmek için bi taraflarımızı yırtıyoruz, evlenince de ahh ahhh diyip bekarlığımızı özlüyoruz :KK1::KK1:
Ama ben özlemiyorum böyle iyiyim valla :KK53:

Just evlenmek için bi taraflarımızı yırtıyoruz, evlenince de ahh ahhh diyip bekarlığımızı özlüyoruz :KK1::KK1:
Ama ben özlemiyorum böyle iyiyim valla :KK53:

ya ben şu an sinirliyim ondan da böyle konuşuyor olabilirim :d

ama hakkını yeme şimdi evlilikte sorumluluk daha çok kocamı kariyrinden kıskanıyorum :KK19::KK20:

evet diyene kadar taklalar attı kız şimdi iş iş iş valla boğazlıcam :KK19:

Son düzenleme:
ya ben şu an sinirliyim ondan da böyle konuşuyor olabilirim :d

ama hakkını yeme şimdi evlilikte sorumluluk daha çok kocamı kariyrinden kıskanıyorum :KK19::KK20:

evet diyene kadar taklalar attı kız şimdi iş iş iş valla boğazlıcam :KK19:

Eee napsın adam evine ekmek getirmesin mi :KK1:
Çok mu çalışıyo ki, günde kaç saat mesela 12 saati geçiyosa bende kıskanırdım :KK53:

Eee napsın adam evine ekmek getirmesin mi :KK1:
Çok mu çalışıyo ki, günde kaç saat mesela 12 saati geçiyosa bende kıskanırdım :KK53:

getirsin de ben o kadar zenginlik istemiyorum ki ya seneye böyle olmıcak söz diyor da bilemiyorum sabah 8de okul saat 3 te çıkıyo ordan sonra da 7 saat özelde şanslıysak 9da bitiyor :KK19:

bi de ona sorsan mükemmel hatasız :KK19: ben görmüyorum onun yaptıklarını. günde iki güzel kelama kanan insanım ben valla çok zor değil beni hoş tutmak hatta hiçbi kadını da bunu o öküzler anlamıyo :KK14:

21 cnm sn kaç yaşndsn :21::KK14:

aaa yakınmışız ben de 23 yaşındayım kız :KK52:

benim odunla tanıştığımda 21dim ben de :KK53:

X