Bekarlar Topiğiii <3 :D

:KK17:
hangi bölüm tatlımm:KK19:

ohh en güzelini yapıyorsun ben genellikle sıkılırım ya :KK8:
tumblr_n2xz257pYn1t5g5v1o1_500.jpg

Yazın bunlardan sıkılmaktansa 1 saat dişimi sıkarım
:KK14::KK14::KK53:

oo ne güzel canım :KK9:
psikolji bi ara benimde ilgimi çekiyor ama yapabileceğim iş değildi:KK14:
bende şuan ingilizce öğretmenliği için ders görüyorum LYS-5 sınavı için

niçin yapamayacaksın ki? :KK1:

gerçi kafadan kırık olmak lazım :KK37:

ben yabancı dil okumadım diye kızmışlardı bana :KK52: amma napıyım psikolojiye gönül verdim şimdi bir yanım da hukuk mu okusaydın diyor suss diyorum ben de ama çok geç kaldım gibi sanki :KK37:

niçin yapamayacaksın ki? :KK1:

gerçi kafadan kırık olmak lazım :KK37:

ben yabancı dil okumadım diye kızmışlardı bana :KK52: amma napıyım psikolojiye gönül verdim şimdi bir yanım da hukuk mu okusaydın diyor suss diyorum ben de ama çok geç kaldım gibi sanki :KK37:
ne bilim dinlerim insanlarıda anlatım bölümüm yetersiz sankii:nazar:
ben bi ara bilgisayar mühendisliği düşünüyordum ama ondada matematik iyi olması gerek e haliyle benim matematik berbat vazgeçtim yabancı dil öürenmeyide sevdiğim için yabancı dili seçtim hevesim var yani istiyorummm :KK28:
hukukmu:KK9: ben sıkılırım ya

ne bilim dinlerim insanlarıda anlatım bölümüm yetersiz sankii:nazar:
ben bi ara bilgisayar mühendisliği düşünüyordum ama ondada matematik iyi olması gerek e haliyle benim matematik berbat vazgeçtim yabancı dil öürenmeyide sevdiğim için yabancı dili seçtim hevesim var yani istiyorummm :KK28:
hukukmu:KK9: ben sıkılırım ya

onu pratikte öğreniyorsun işte zaten anlatmaktan çok dinliyosun pek konuşturmuyor karşına gelenler araya bile giremiyorum bazen :KK53:

ingilizceyi ben de çok severim ya hobi gibiydi benim için çok geliştirdim ben de ydsye giricem kız alesten sonra :KK52: şimdi de italyanca öğreniyorum :KK52:

onu pratikte öğreniyorsun işte zaten anlatmaktan çok dinliyosun pek konuşturmuyor karşına gelenler araya bile giremiyorum bazen :KK53:

ingilizceyi ben de çok severim ya hobi gibiydi benim için çok geliştirdim ben de ydsye giricem kız alesten sonra :KK52: şimdi de italyanca öğreniyorum :KK52:
ales ne tatlım:44:
evet ya bende italyanca-ispanyolca-fransızca öğrenmek istiyorum :KK68:
psikiloji hımmm araştarym ben bi :126:

Herkese gunaydinnnnnnnnn:-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X