Bekarlar Topiğiii <3 :D

Berbat :2::2: evdeyim bugün evde kaldım yarinda evde olabilirm çünkü kötüyüm:2::KK51:

Nidenn:2:

sabah dereotlu poğaça aldım çok kötüydü midem 8 den beri yanıyo :KK14::KK14: şimdi de taş gibi oldu midem çok kötü offf :2::2:

Berbat :2::2: evdeyim bugün evde kaldım yarinda evde olabilirm çünkü kötüyüm:2::KK51:

Nidenn:2:

İstediğin olmuş sonunda a damlam :KK9: dinlen dinlen :KK31: yaz gelincede hasta olma sakın :18:

sabah dereotlu poğaça aldım çok kötüydü midem 8 den beri yanıyo :KK14::KK14: şimdi de taş gibi oldu midem çok kötü offf :2::2:

Soda içtin mi kuzum?:KK23:

:KK9::KK9: yaniii ivet :KK17:
Yazinmi Sağım solum belki olmaz bakh:KK53:

:KK1: ahh senii senii :KK1: aman dikkat et millet gezerkene sen evde salya sümük yatma diye öle dedim belli olmaz dime dime dime öyle :KK1: :KK12:

içtim bişey yapmadı daha beter şiştim :KK14::KK14: yanıyo çok kötü ekinezya içicem şimdi :26::KK43:

Allah Allah ... bildiğin bir yerden almışsındır umarım poğaçayı:KK14: ilk defa mi yedin ki acep dokandı?:18:

ne mesela :44: sabahtan beri varya off :KK30::KK30: ilaç istiycem şimdi doktordan mide yanması için :KK5::KK5:
Yesillik olabilir :44:

:KK1: ahh senii senii :KK1: aman dikkat et millet gezerkene sen evde salya sümük yatma diye öle dedim belli olmaz dime dime dime öyle :KK1: :KK12:

Allah Allah ... bildiğin bir yerden almışsındır umarım poğaçayı:KK14: ilk defa mi yedin ki acep dokandı?:18:

:KK9::KK9:

Yok yazın hasta olmaya niyetim yok :KK1::KK1:

yok ilk defa aldım çok dokundu evet mahvetti beni ben zaten zeytin ve dereotu sevmem bir de içinden zeytinde çıktı yaktı kavurdu midemi :KK14::KK14:
Yesillik olabilir :44:

:KK9::KK9:

Yok yazın hasta olmaya niyetim yok :KK1::KK1:
yok ilaç içtim bakalım :KK14::KK14:

merhaba canımmmm :KK16:
Sagol bebeeemmm :KK16:
Hoşgeldin:KK19:

Elbette :KK34: hosgeldin shanna :KK19:

Günaydın:KK76:

hoşbuldukkkk bebişimmmm naber :KK31: yaa keşkee boş olaydımm işten çıkana kadar sizlen muhabbet etmek isterdim burda amaa nerde :KK19: işim biter bitmez ders çalışmaya başlıyorumm artık çember daralıyo malum :18: eylülden sonra çokcana aktif olucam inşallah :KK4::KK9:

Hoşbulduk kızlarr :)) Valla baharın gelmesiyle birlikte bende de ayrı bi mutluluk var :KK16: Sizler nasılsınızz :KK71:

aynen sende bendensinnn yuppi :KK1: hoşgeldin ilkbahar diyelim ozamaaaannn:KK62::KK71::KK71:

yok ilk defa aldım çok dokundu evet mahvetti beni ben zaten zeytin ve dereotu sevmem bir de içinden zeytinde çıktı yaktı kavurdu midemi :KK14::KK14:

yok ilaç içtim bakalım :KK14::KK14:

offf eylülümm :KK14: ders olarda bilmediğin bir yerden almazsın bir daha:KK20: şimdi nasılsın bakalım:KK31:
merhaba canımmmm :KK16:

hoşbuldukkkk bebişimmmm naber :KK31: yaa keşkee boş olaydımm işten çıkana kadar sizlen muhabbet etmek isterdim burda amaa nerde :KK19: işim biter bitmez ders çalışmaya başlıyorumm artık çember daralıyo malum :18: eylülden sonra çokcana aktif olucam inşallah :KK4::KK9:

Nasılsın pantera:KK16: ne sınavına hazırlanıyorsun? KPSS sanırsam eylülden sonra demişsinde:KK9:

bekarmı dedinizz bende geldimm merhabalarr :KK3: :KK16:

Merhabaaa hoşgeldin nasılsın:KK16:

X