Bekarlar Topiğiii <3 :D

Son düzenleyen: Moderatör:
o kadarı da hakkım yaniii :KK9::KK9:

Sağol canım bi dahakine sende varsın bayram da :KK16::KK16:

evet haklısın esasında bi hediye alınıyorsa ve bunun için herkes biribirini tanıyp o şekilde alınıyorsa alan kişide tabiki biraz dikkat etmeliydi..
Yok eylülüm ben yokum bana göre değil hediye için o topiğe girip kısa sürede konuşup hediye göndermek ne biliyim pek ısınamadım..
Girdiğim topiklerde olsa ve konuştuklarımla olsa tabiki katılırdım niye olmasın seninle iki baş hedeya yapak bence :KK52::KK52:

Dikkat ettim de kim hangi mevsimde doğmuşsa o mevsimi seviyor genelde. Dilvin de kış doğumlu enişten de ikisi de kışı seviyor. Ben yaz mevsimi doğumluyum yaza aşığım :KK16:

bak bak arkanı dönüp küsme ağzını burnunu bak beni buralarda sinir etme :KK52::KK52::KK52:
nedenmiş o hhıııı :KK15::KK15:
Nerdeeee :KK14::KK14::KK14:

Şoka girdim. Eniştende Oğlak kızım :KK53::KK53::KK53: Tesadüf mü bu ya ? :KK23:
katıl sendeeeee :87::KK1:
evet haklısın esasında bi hediye alınıyorsa ve bunun için herkes biribirini tanıyp o şekilde alınıyorsa alan kişide tabiki biraz dikkat etmeliydi..
Yok eylülüm ben yokum bana göre değil hediye için o topiğe girip kısa sürede konuşup hediye göndermek ne biliyim pek ısınamadım..
Girdiğim topiklerde olsa ve konuştuklarımla olsa tabiki katılırdım niye olmasın seninle iki baş hedeya yapak bence :KK52::KK52:

niye sana göre değil :KK19::KK19: çok eğlendik ama çokta güzel geçti heyecanliiii :KK51::KK51::KK9::KK9::KK9:

olur yapalım tabiii sana ne komik şeyler alırım ahahaah :KK60::KK60:

Son düzenleyen: Moderatör:
nedenmiş o hhıııı :KK15::KK15:

Katıl sendeeeee :87::KK1:

Niye sana göre değil :KK19::KK19: çok eğlendik ama çokta güzel geçti heyecanliiii :KK51::KK51::KK9::KK9::KK9:

Olur yapalım tabiii sana ne komik şeyler alırım ahahaah :KK60::KK60:

ben de sana boş kutu gönderecem hani şu doğuran kutulardan açıyosun bi küçüğü açıyosun bi küçüğü öyle öyle en sonunda minnak bi kutu ve içinde not dolmiiikiiin özel hedeyası :KK52::KK52:

ben de sana boş kutu gönderecem hani şu doğuran kutulardan açıyosun bi küçüğü açıyosun bi küçüğü öyle öyle en sonunda minnak bi kutu ve içinde not dolmiiikiiin özel hedeyası :KK52::KK52:

ahahaha :KK60: onu gördüğüm an sana yumruk çıkan kutudan gönderirim :KK52::KK52::KK52::KK66:

Dikkat ettim de kim hangi mevsimde doğmuşsa o mevsimi seviyor genelde. Dilvin de kış doğumlu enişten de ikisi de kışı seviyor. Ben yaz mevsimi doğumluyum yaza aşığım :KK16:

bende sonbahar doğumluyum ve son baharı seviyorum :KK16:
sarılı yeşilli ve kırmızılı yaprakları yağmuru ve sonbaharın hüznünü :119:

X