Bekarlar Topiğiii <3 :D

[sıze=3]
aferrin sana eylül :KK9::KK9::KK9:
Başka topik hakkında bişey soracam sana ama tamamen merakımdan :KK53::KK53:
Sen hedeyalrını aldın mı merak ettim neler alınmış sana hani fotolarını gönderecektin :KK8::KK8:
Bu arada tüm topikteki arkadaşlara selam olsun destursuz öylece daldım topiğe :KK52::KK52:
[/sıze]

bu sayfada bana gelen hediyeler canım

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=721111&page=21

bu sayfada da benim kurbanıma aldığım hediyeler varrrr

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=721111&page=5

canımmm :KK54::KK54:

Aldım tabi hediyeleri koyduğumuz topik varya ordan bakabilirsin canım dur link atarım :KK12::KK12:

Emeklerimin karşılığını göremedim gerçi ama neyseee :KK53::KK53:

at at link bekliyorum :KK52::KK52:,hadi ya sen çok özenmişssindir hedeyalar için tabiki sağlık olsun ne diyelim başka sfere bana çıkarsın kız belli mi olur seni hepten hüsrana uğratırım tam olur :KK52::KK52::KK52:

oyyyy kuzum ben hiç seni bırakır mıyım sinirlenince cok cekici oluyosun napıyımmm eniste2 modundayım suan fark ettin miii:KK52::KK52::KK52:

Benim ikinizle de başım dertte ya :KK60: O da aynı sen de :KK60: Sinirlenince aslan burcuyum Aslan gibi kükrerim :KK8:

Senin durumlardan ne haber :44::44::44:
beklemede canımö :KK14::KK14:
at at link bekliyorum :KK52::KK52:,hadi ya sen çok özenmişssindir hedeyalar için tabiki sağlık olsun ne diyelim başka sfere bana çıkarsın kız belli mi olur seni hepten hüsrana uğratırım tam olur :KK52::KK52::KK52:
ahahaah :KK52::KK52: kısmet bakalım belkideee :KK19::KK19::KK12::KK12:
Çok kıskandım çok güzellermiş canım :KK1::KK1::KK1:
benım aaldıklarım guzel dimi :KK53::KK53:
hemmen bakıyorum canımm :KK55:

bakkkkkkkkk bakalım :KK23::KK23:

güle güle kullan canım hedeyalarını sağlıkla kullan ama en dip notunu görmedim değil yani :KK52:
Topikte verdiğim tüyoları dikkat etmesende demişssin:KK53:

o kadarı da hakkım yaniii :KK9::KK9:

sağol canım bi dahakine sende varsın bayram da :KK16::KK16:

X