Bekarlar Topiğiii <3 :D

kız yok burası geyik topiği zaten ama dua topiğne falan yazmak istemedim dalga geçer gibi olur diye :KK52::KK52::KK51:
[sıze=3]
aferrin sana eylül :KK9::KK9::KK9:
Başka topik hakkında bişey soracam sana ama tamamen merakımdan :KK53::KK53:
Sen hedeyalrını aldın mı merak ettim neler alınmış sana hani fotolarını gönderecektin :KK8::KK8:
Bu arada tüm topikteki arkadaşlara selam olsun destursuz öylece daldım topiğe :KK52::KK52:
[/sıze]

Rakı beyazı canım ama tek kat :KK1:

Aklına sokma şunun bak yine inada bindirecek :KK60: Uğraşıp duracağım :KK1:
tamam diyim naz yapma anladım ben dermişimmmm dün ki inadım nasıldı amaaaaaa camdan atar mıyım ben seniii :KK1:
dur yavrum önce vizeni al ondan sonra :KK60:
nico sen göndermiyon ama bu dünden hazır :KK55:
(aslında ben daha evlenmek istemiyorum egitimim önemli şimdi benim için yaşım 18 sırf nicoya inat böyle diyorum :KK60: )
Sevdiceği falan yok orada onun :KK1::KK1::KK1: :KK17::KK17::KK17: Bırakamam ben onu :KK30:

Evet eniştenle ayrılıp seni hollandaya götüreceğim :KK60:
sen hollandaya mı gidiyosun anlamadım :KK1:

Bende seni beğendim :KK1::KK1::KK1:
canımmm :KK54::KK54:
[sıze=3]
aferrin sana eylül :KK9::KK9::KK9:
Başka topik hakkında bişey soracam sana ama tamamen merakımdan :KK53::KK53:
Sen hedeyalrını aldın mı merak ettim neler alınmış sana hani fotolarını gönderecektin :KK8::KK8:
Bu arada tüm topikteki arkadaşlara selam olsun destursuz öylece daldım topiğe :KK52::KK52:
[/sıze]

aldım tabi hediyeleri koyduğumuz topik varya ordan bakabilirsin canım dur link atarım :KK12::KK12:

emeklerimin karşılığını göremedim gerçi ama neyseee :KK53::KK53:

bu kocaya kaçmadan telli duvaklı yolla sen en iyisimi :KK1::KK1:

Mecbur kalırsak napalım :KK1:

tamam diyim naz yapma anladım ben dermişimmmm dün ki inadım nasıldı amaaaaaa camdan atar mıyım ben seniii :KK1:

(aslında ben daha evlenmek istemiyorum egitimim önemli şimdi benim için yaşım 18 sırf nicoya inat böyle diyorum :KK60: )

Eniştenle ikiniz ölümüne yarışırsınız inat konusunda :KK60:

Yaşın 18 ama hemen evlilik derdine düştün tüü hayırsız :KK60:

Hollandaya seni götüreceğim kaçıracağım oraya :KK60:

:KK1::KK1: bencede önce eğitim

X