Bekarlar Topiğiii <3 :D

Tamamdır canım, teşekkür ederim.
Senin il neresi Damlacım?
İşimden şimdilik memnunum canım, başka planlarım var aslında ama biraz zaman gerekli. Eğitim eksiklerimi tamamlayınca kaçcam burdan. Şimdilik sadece maaşım için burdayım :KK52:

Yaşım 27 bu arada, artık evlenmeliyim sanırım :KK52:
Benim de hiç kimse yok hayatımda.
Aslında yeni yeni insanlar tanımak için fırsatlar oluşturmaya çalışıyorum kendime. Spor filan gibi :KK52:
Güzel fikirler çıkarabiliriz burda, sonra da uygular sonuçlarını paylaşırız hehehee :KK52:

Hahahaahaha Dorugunannesi benim o benim. Çok bekarım valla ya, fena halde bekarım hatta :KK52:

Damlacım boy kaç?
Benim de kilom 59 olmuş valla :KK53:
Maksimum 57 olmuştum daha önce. Ramazanda muhtemelen gitcek diye bekliyorum artık.. :KK31:
Boy 1,70 bu arada.
1,57 boy cnmm:KK14:
Bursa :KK16:
bende 21 yaşındayımm spora gidiyorum ama tık yok :KK9::KK9::KK9: içe kapanğm ben :KK17:
bende okuyrm üniversiteyi kazanırsam başka mesleğe geçiş yapcammm :126::KK16:

:26: amma bekar varmış. bizde bekarken böylemiydik:KK9: arkadaşın biri çok fazla bekarım yazmış kopdum walla :KK52::KK52::KK52:
:KK1::KK1::KK1: bende bekarım hemde tam bekar sevdicek bile yok :KK9::KK9::KK9:

bende 21 yaşındayımm spora gidiyorum ama tık yok :KK9::KK9::KK9: içe kapanğm ben :KK17:

kızlar sizde iş yok ozmn ya çok çirkinsiniz yada beceriksiz:KK52: yahu bu devirde sevgili bulmakdan kolayımı var.. :KK14:

kızlar sizde iş yok ozmn ya çok çirkinsiniz yada beceriksiz:KK52: yahu bu devirde sevgili bulmakdan kolayımı var.. :KK14:

güzellik dersen var
iş dersen var
ama eş dersen yok..
Artık bende bir problem olduğunu düşünüyorum :KK53:
Görğştüğüm biri var ama ümitli değilim kesin yine ya o bana aşık olamıcak yada ben ona :KK51:

Allah kolaylık versin canım.
Ben de spor kurs ne varsa gidiyorum ama; bissürü ağzı açık çoluk çocuk var anacım etrafta. Yokki şöyle akıllı uslu bişi :KK52:
2-3 gündür bi Egm personeliyle görüşüyordum telde, arkadaşların ısrarı üzerine. Anaaam ruhumu sıktı valla çocuk, yaşıtız ama çocuk gibi saçma sapan şeylere takılıyor. Olgunlaşamamış ne yazikki :KK53: iş yerinde ufak bi aksilik olsa ki gerçekten ufak aksilikler yaşıyor, Allahım çocuğun dünyası yıkılıyor. Hayata küsüyor, böyle ölsem mi filan modunda. Yol verdim gitti vallahi, çocuk mu avutcam dedim. (Yaşıtız :KK52:)

Ne düşünüyosun eğitimle ilgili bu arada Damlacım?

günaydııınnn :KK3::KK14:

Günaydın canım,

Allah iyiliğini versin bakşimdi yaşınıdamı bilmiosun :))) fena halde bekarlık çokfenadır Allah sabır versin kuzum :)))
Hehehehehe :KK1:
Psikolojik olarak 28 i kabul edemedim daha kuzum :KK52: Az önce acı gerçeği hesap makinesi söyledi. Çok darıldım bildiğin gibi degil :KK52:

Ah kuzum sevgili çok da, adam yok valla yaa. Salak saçma bi ton insan kalmış, iyileri kapmışlar :) Hakkımı yiyenin gözü çıksın inşallah :KK52::KK52:

sabah sabah bu enerjiyi nerden buldunuz anacım benim hala tek gözüm kapalıı :89:

Öğle oldu şeker, senin diğer göz gölgede kalmıştır kesin :KK53:1:

sana tavsiye çok seven sen olma:KK34: beceriksizlik kalan tek seçenek ozmn.:KK52:

çok sevmek istiyorum ama güvenip sevemiyorum .
Şöyleki uzun bir ilişkim yoktan sebeplerden bitti çok yıpranan çok üzülen ve çok seven tarf oldum.
1 buçuk yıl oldu ama hala birine güvenemiyorum korkuyorum.. :KK37:

güzellik dersen var
iş dersen var
ama eş dersen yok..
Artık bende bir problem olduğunu düşünüyorum :KK53:
Görğştüğüm biri var ama ümitli değilim kesin yine ya o bana aşık olamıcak yada ben ona :KK51:

Yalnız değilim desene,
Kesin bende de var bi problem :KK31:

Yağmurlu bir İzmit sabahından Günaydın :KK14::KK14::KK14:

Günaydın canım,

sana tavsiye çok seven sen olma:KK34: beceriksizlik kalan tek seçenek ozmn.:KK52:

Hahahaha,
Hem çok bekarım, hem çok beceriksizim yaa :KK52:

Ben de spor kurs ne varsa gidiyorum ama; bissürü ağzı açık çoluk çocuk var anacım etrafta. Yokki şöyle akıllı uslu bişi :KK52:
2-3 gündür bi Egm personeliyle görüşüyordum telde, arkadaşların ısrarı üzerine. Anaaam ruhumu sıktı valla çocuk, yaşıtız ama çocuk gibi saçma sapan şeylere takılıyor. Olgunlaşamamış ne yazikki :KK53: iş yerinde ufak bi aksilik olsa ki gerçekten ufak aksilikler yaşıyor, Allahım çocuğun dünyası yıkılıyor. Hayata küsüyor, böyle ölsem mi filan modunda. Yol verdim gitti vallahi, çocuk mu avutcam dedim. (Yaşıtız :KK52:)

Günaydın canım,

Psikolojik olarak 28 i kabul edemedim daha kuzum :KK52: Az önce acı gerçeği hesap makinesi söyledi. Çok darıldım bildiğin gibi degil :KK52:

Ah kuzum sevgili çok da, adam yok valla yaa. Salak saçma bi ton insan kalmış, iyileri kapmışlar :) Hakkımı yiyenin gözü çıksın inşallah :KK52::KK52:

yok anacım çok erken uyandım onca yol çekip hastaneye gittim doktorum izinliymiş :KK53:
onca yolu tekrar geldim uykuluyum hala :KK37:

Günaydın canım,

yok yok vardır mutlaka. aç gözünü kulağını 4,8,10:KK23:

X