Bekarlar Topiğiii <3 :D

iyi diyelimm iyi olalımm :KK1: şu sıralar ösym kafamı fazlaa bozdu o yüzden pek iyi diyemiyorum :KK1:
sen nasılsın :KK9:
hastayımmm 1 haftadır :2: ösym mi ygsye girdinmi sen :KK68:
sınavların her biri ayrı zor ya :KK14:
yaş kaç tanırtırmısın kendini :KK19:

hastayımmm 1 haftadır :2: ösym mi ygsye girdinmi sen :KK68:
sınavların her biri ayrı zor ya :KK14:
yaş kaç tanırtırmısın kendini :KK19:

geçmişş olsun :KK43:
19 yaşındayım geçen sene daha iyiydi puanım ama ailemi düşünüp ilk seneden gitmek istemedim aöf adalet yazdım bu sene de çokk zorduu baya düşük bir puan çektim psikolojim bozulduu iyice:KK1::KK1:
ama bu sene gitmek istiyorum ünv ya :KK43: araştırma yapıyorum düşük puanlı bölümleri :KK1:

geçmişş olsun :KK43:
19 yaşındayım geçen sene daha iyiydi puanım ama ailemi düşünüp ilk seneden gitmek istemedim aöf adalet yazdım bu sene de çokk zorduu baya düşük bir puan çektim psikolojim bozulduu iyice:KK1::KK1:
ama bu sene gitmek istiyorum ünv ya :KK43: araştırma yapıyorum düşük puanlı bölümleri :KK1:
sağol canım :/
bende 2015 İnşAllah ygsye gircem bir yandan açık lise sınavları bir yandan lys 5 e hazırlanmaya çalışıyorum ve bide ygs :KK14::KK14: işim baya zor:KK14:
hangi bölümleri istiyorsun

Son düzenleme:
sağol canım :/
bende 2015 İnşAllah ygsye gircem bir yandan açık lise sınavları bir yandan lys 5 e hazırlanmaya çalışıyorum ve bide ygs :KK14::KK14: işim baya zor:KK14:
hangi bölümleri istiyorsun

bu gidişle bende 2015 hazırlanacam ama bu senede boş kalmiyim diyorum
yerel yönetimler diye bir bölüm varmış şimdi onu araştırıyorum büyük ihtimalle onu yazacam sadece aöf adalet bölümünü dondurmuştum seneye onuda yenilerim ikinci ünv olarak baya zor olacak ama bakalım :KK43:

bu gidişle bende 2015 hazırlanacam ama bu senede boş kalmiyim diyorum
yerel yönetimler diye bir bölüm varmış şimdi onu araştırıyorum büyük ihtimalle onu yazacam sadece aöf adalet bölümünü dondurmuştum seneye onuda yenilerim ikinci ünv olarak baya zor olacak ama bakalım :KK43:
yerel yönetimler diye bölümler dha önce duymadım :44:

21 yaşındayım canım :KK31: ingilizce öğretmenliği istiyorum onun içinde hazırlık yapmaya başladım bakalım İnşAllah başaracağım :KK16:
başta aklımda bilgisayar mühendisliği vardı ama sonra ingilizce öğretmenlik baktım evet tam benlikde

skt miz derken :44:
İnşAllah hayırlısı canımmm :KK19:
bende işte oda yok :KK1: tam bekarım yanii :KK9:

film izliyordum sonra kitap okudum hala hastayım bu arada ve bugünde işe geldim artık :2::2::KK30:

Geçmiş olsun canım :KK50: üstüste içtiğin içinde olabilir belki şimdi nasılsın iyimisin :/

hee hasta olmak ister misin hııhh :KK20: dikkat et yavrucum dışarıları soğukkk:18:

X