Bekarlar Topiğiii <3 :D

devlette kadro nasıl? puanlar çok yüksek mi?

sosyolog olarak çok az 30 kişi atıyorlar :KK76::KK76: ancak sözleşmeli olarak da başka kurumlara girmeye hakkın var yada bazen mülakatla direk kadrolu olarak atıyorlar fln ama 1 kişi 1 kişi.malesef istihdam sağlayamıyorlar.

24 e gircem yakında :KK9::KK9: benim okulum bitti canım şu an iş arama aşamasındayım çok zor bi süreç :KK76::KK76:
bende 21 yaşındym meslek nedir canım iş arama sürecii umarım bulursun cnm:126:bende bi şu okul zamanını bitirsem hemencik üniversiteye gitmek istiyorumm:KK31:

ayy bende bende üçünüde istiyorumm :KK9:
28-30 bence:KK1:
35-36 geçmiş ama işte bizdeki bu düşüncelere göre yani bana görede geç:KK17: hem nedn bekar alamasınki:KK15:
bende 21 yaşındayım ve bekarım sevgili bile yokh:KK1:

makinemmmm evimmmm :KK16:

Günaydın kuzummm :KK16::KK16::KK3::KK3::KK3:

baş harfleriniz hımmm :KK31:isim tahmininde bulunuyorum ama tutturabilirsem tabi :KK34: günaydın bu arada :KK16:[/QUOTE]

sosyolog'um canım kadroda biraz işimiz zor ancak özelde biraz şanslıyım iyi yapabileceğim alanlar var ama tecrübeli arııyorlar artık stajyerliğe bile bakıyorum kendimi geliştirmek adına.gerçekten zor bi süreç iş bulma aşaması.senin yaş kaç canım hangi bölümü istiyorsun bişiler var mı kafanda.

24 e gircem yakında :KK9::KK9: benim okulum bitti canım şu an iş arama aşamasındayım çok zor bi süreç :KK76::KK76:
bende 21 yaşındym meslek nedir canım iş arama sürecii umarım bulursun cnm:126:bende bi şu okul zamanını bitirsem hemencik üniversiteye gitmek istiyorumm:KK31:

35-36 geçmiş ama işte bizdeki bu düşüncelere göre yani bana görede geç:KK17: hem nedn bekar alamasınki:KK15:
bende 21 yaşındayım ve bekarım

Bilmem ki skt miz geçiyor sanırım :KK53::KK53:
bende bir manita var başımın tatlı belası inş seneye evlenşyoruzzz:KK12:

Son düzenleme:
külkediis anlaşması filmini izledim komik ve güzeldi :KK31:
şimdide yeni filmler arıyorum :126:

:KK1: iyi bakalım canım :) ben geldim ama hiç biriniz yoksunuz sanırım :KK70:

bende 21 yaşındayım ve bekarım sevgili bile yokh:KK1:

makinemmmm evimmmm :KK16:

Günaydın kuzummm :KK16::KK16::KK3::KK3::KK3:

baş harfleriniz hımmm :KK31:isim tahmininde bulunuyorum ama tutturabilirsem tabi :KK34: günaydın bu arada :KK16:

Merhaba:KK3: :KK16:

bende 21 yaşındayım ve bekarım

Bilmem ki skt miz geçiyor sanırım :KK53::KK53:
bende bir manita var başımın tatlı belası inş seneye evlenşyoruzzz:KK12:

Merhabaa :KK16::KK3:

Son düzenleme:
Merhaba kızlar nasılsınız ?
Ben fenayım ya 3 bardak kahve içtim tuhafım sanki gerginim titriyo gibiyim ne yapsam geçer bu :KK43:

:KK1: iyi bakalım canım :) ben geldim ama hiç biriniz yoksunuz sanırım :KK70:

Merhaba:KK3: :KK16:

Merhabaa :KK16::KK3:

meraba tatlım :KK9::KK9:

Ben fenayım ya 3 bardak kahve içtim tuhafım sanki gerginim titriyo gibiyim ne yapsam geçer bu :KK43:

canım 3 bardak kahve içtiğinden dolayı gergin olabilirsin :KK53::KK53: niye o kadar içiyorsun ki sınav zamanı falan mı?

canım 3 bardak kahve içtiğinden dolayı gergin olabilirsin :KK53::KK53: niye o kadar içiyorsun ki sınav zamanı falan mı?

Yok canım ya teyzeme gittim bugün misafirlerle bana da kahve yaptı. Sonra o kahveler yıkandı. Bi kadın geldi fal bakıyomuş hadi o zamanda yaptı içtim. Çay içtim.Sonra arkadaşım istedi karşılıklı kahve içtik gene :) Biraz yoğurt falan yedim daha iyi gibiyim :KK31:

Merhaba shanna.. Açtığın konuda gördüm şimdi nasılsın? İyi misin?:26:

Nasılsınızz:KK16:

Yok canım ya teyzeme gittim bugün misafirlerle bana da kahve yaptı. Sonra o kahveler yıkandı. Bi kadın geldi fal bakıyomuş hadi o zamanda yaptı içtim. Çay içtim.Sonra arkadaşım istedi karşılıklı kahve içtik gene :) Biraz yoğurt falan yedim daha iyi gibiyim :KK31:

biraz karıştırmışssın mideyi :KK52::KK52: ama kahvenin de aşırısı zararlı diye biliyorum çarpıntı yapar kahve.

Merhaba shanna.. Açtığın konuda gördüm şimdi nasılsın? İyi misin?:26:

Nasılsınızz:KK16:

Merhaba canım :) Evet titremem geçti hafif uyku bastırdı birazdan yatarım :) Evde süt yokmuş yoğurt falan yedim açtı beni Allahtan bu gece sabaha kadar ne yapardım bilmiyorum :) Sen naslsın ? :KK16:

biraz karıştırmışssın mideyi :KK52::KK52: ama kahvenin de aşırısı zararlı diye biliyorum çarpıntı yapar kahve.

Hemde ne karıştırmak sanki hayatımda kahve görmemişim hey allaaam :KK53: Bi ara şah damarım bile yerinden çıkacak sandım o derece atıyodu :/

Hemde ne karıştırmak sanki hayatımda kahve görmemişim hey allaaam :KK53: Bi ara şah damarım bile yerinden çıkacak sandım o derece atıyodu :/

ayy inanmıyorum sana iyi dayanmışsın valla :KK53::KK53: bi tansiyonunu fln ölçseydin keşke.

ayy inanmıyorum sana iyi dayanmışsın valla :KK53::KK53: bi tansiyonunu fln ölçseydin keşke.

Tansiyon aleti yok ne yazık ki kuzum...Allahtan iyiyim şimdi uykumda geldi uyuyayım :) Teşekkür ederim ilgilendiğin için tekrar görüşürüz öptüm :KK16:

iyimm tşk ederim canım sen nasılsın

İyiyim sağolasın:KK12: nolsun geziniyom öyle uyku saatim kaçtı uykumun gelmesini bekliyorum :KK9:

Merhaba canım :) Evet titremem geçti hafif uyku bastırdı birazdan yatarım :) Evde süt yokmuş yoğurt falan yedim açtı beni Allahtan bu gece sabaha kadar ne yapardım bilmiyorum :) Sen naslsın ? :KK16:

İyiyim sağolasın napim takılıyom bende :KK1: düzelmene sevindim kuzum ahh ahh artıkın uzun ara verirsin kahveye sanırım:KK9:

İyiyim sağolasın:KK12: nolsun geziniyom öyle uyku saatim kaçtı uykumun gelmesini bekliyorum :KK9:

İyiyim sağolasın napim takılıyom bende :KK1: düzelmene sevindim kuzum ahh ahh artıkın uzun ara verirsin kahveye sanırım:KK9:

ay evet bende uykumu bekliyorum ama istda bi çocuk kayboldu biliyor musun bilmiyorum da onla ilgili şeyleri okuyordum bende

X