Bekarlar Topiğiii <3 :D

ay evet bende uykumu bekliyorum ama istda bi çocuk kayboldu biliyor musun bilmiyorum da onla ilgili şeyleri okuyordum bende

Evet evet bende buradan takip ediyorum. Haber çıktığında işteydim o yüzden haberleri izleyemedim ama burada yapılan yorumları okudum da baba ve annesinde bir gariplik olduğunu söylüyor herkes..:26: Ayyy çocuk bulunur inşallahhh...:KK14:

Evet evet bende buradan takip ediyorum. Haber çıktığında işteydim o yüzden haberleri izleyemedim ama burada yapılan yorumları okudum da baba ve annesinde bir gariplik olduğunu söylüyor herkes..:26: Ayyy çocuk bulunur inşallahhh...:KK14:

evet bana da bi garip geldi yani sosyal medyada herkes bi gariplikten söz ediyor ama önce çocuk bulunsun da sonra neler olduğu ortaya çıkar inşallah

evet bana da bi garip geldi yani sosyal medyada herkes bi gariplikten söz ediyor ama önce çocuk bulunsun da sonra neler olduğu ortaya çıkar inşallah

İnşallah bulunur bakalım.. :KK14: Müge Anlı'ya taşınır bu konu eğer çocuk çıkmazsa bence..

bende 21 yaşındym meslek nedir canım iş arama sürecii umarım bulursun cnm:126:bende bi şu okul zamanını bitirsem hemencik üniversiteye gitmek istiyorumm:KK31:

ayy bende bende üçünüde istiyorumm :KK9:
28-30 bence:KK1:
35-36 geçmiş ama işte bizdeki bu düşüncelere göre yani bana görede geç:KK17: hem nedn bekar alamasınki:KK15:
bende 21 yaşındayım ve bekarım sevgili bile yokh:KK1:

makinemmmm evimmmm :KK16:

Günaydın kuzummm :KK16::KK16::KK3::KK3::KK3:

baş harfleriniz hımmm :KK31:isim tahmininde bulunuyorum ama tutturabilirsem tabi :KK34: günaydın bu arada :KK16:
sosyolog'um canım kadroda biraz işimiz zor ancak özelde biraz şanslıyım iyi yapabileceğim alanlar var ama tecrübeli arııyorlar artık stajyerliğe bile bakıyorum kendimi geliştirmek adına.gerçekten zor bi süreç iş bulma aşaması.senin yaş kaç canım hangi bölümü istiyorsun bişiler var mı kafanda.
21 yaşındayım canım :KK31: ingilizce öğretmenliği istiyorum onun içinde hazırlık yapmaya başladım bakalım İnşAllah başaracağım :KK16:
başta aklımda bilgisayar mühendisliği vardı ama sonra ingilizce öğretmenlik baktım evet tam benlikde
bende 21 yaşındym meslek nedir canım iş arama sürecii umarım bulursun cnm:126:bende bi şu okul zamanını bitirsem hemencik üniversiteye gitmek istiyorumm:KK31:

ayy bende bende üçünüde istiyorumm :KK9:
28-30 bence:KK1:
35-36 geçmiş ama işte bizdeki bu düşüncelere göre yani bana görede geç:KK17: hem nedn bekar alamasınki:KK15:
bende 21 yaşındayım ve bekarım

Bilmem ki skt miz geçiyor sanırım :KK53::KK53:
bende bir manita var başımın tatlı belası inş seneye evlenşyoruzzz:KK12:
skt miz derken :44:
İnşAllah hayırlısı canımmm :KK19:
bende işte oda yok :KK1: tam bekarım yanii :KK9:
:KK1: iyi bakalım canım :) ben geldim ama hiç biriniz yoksunuz sanırım :KK70:

Merhaba:KK3: :KK16:

Merhabaa :KK16::KK3:
film izliyordum sonra kitap okudum hala hastayım bu arada ve bugünde işe geldim artık :2::2::KK30:
Hemde ne karıştırmak sanki hayatımda kahve görmemişim hey allaaam :KK53: Bi ara şah damarım bile yerinden çıkacak sandım o derece atıyodu :/
Geçmiş olsun canım :KK50: üstüste içtiğin içinde olabilir belki şimdi nasılsın iyimisin :/

21 yaşındayım canım :KK31: ingilizce öğretmenliği istiyorum onun içinde hazırlık yapmaya başladım bakalım İnşAllah başaracağım :KK16:
başta aklımda bilgisayar mühendisliği vardı ama sonra ingilizce öğretmenlik baktım evet tam benlikde

skt miz derken :44:
İnşAllah hayırlısı canımmm :KK19:
bende işte oda yok :KK1: tam bekarım yanii :KK9:

film izliyordum sonra kitap okudum hala hastayım bu arada ve bugünde işe geldim artık :2::2::KK30:

Geçmiş olsun canım :KK50: üstüste içtiğin içinde olabilir belki şimdi nasılsın iyimisin :/

bende bilgisayar mühendisliği çok istiyorum yaa :KK50:

bu arada skt derken son k kullanma tarihi kast etti sanırım :))

X