Bekarlar Topiğiii <3 :D

ay evet bende uykumu bekliyorum ama istda bi çocuk kayboldu biliyor musun bilmiyorum da onla ilgili şeyleri okuyordum bende

Evet evet bende buradan takip ediyorum. Haber çıktığında işteydim o yüzden haberleri izleyemedim ama burada yapılan yorumları okudum da baba ve annesinde bir gariplik olduğunu söylüyor herkes..:26: Ayyy çocuk bulunur inşallahhh...

evet bana da bi garip geldi yani sosyal medyada herkes bi gariplikten söz ediyor ama önce çocuk bulunsun da sonra neler olduğu ortaya çıkar inşallah

evet bana da bi garip geldi yani sosyal medyada herkes bi gariplikten söz ediyor ama önce çocuk bulunsun da sonra neler olduğu ortaya çıkar inşallah

İnşallah bulunur bakalım.. Müge Anlı'ya taşınır bu konu eğer çocuk çıkmazsa bence..

21 yaşındayım canım ingilizce öğretmenliği istiyorum onun içinde hazırlık yapmaya başladım bakalım İnşAllah başaracağım
başta aklımda bilgisayar mühendisliği vardı ama sonra ingilizce öğretmenlik baktım evet tam benlikde
skt miz derken :44:
İnşAllah hayırlısı canımmm
bende işte oda yok tam bekarım yanii
iyi bakalım canım :) ben geldim ama hiç biriniz yoksunuz sanırım

Merhaba

Merhabaa
film izliyordum sonra kitap okudum hala hastayım bu arada ve bugünde işe geldim artık :2::2:
Hemde ne karıştırmak sanki hayatımda kahve görmemişim hey allaaam Bi ara şah damarım bile yerinden çıkacak sandım o derece atıyodu :/
Geçmiş olsun canım üstüste içtiğin içinde olabilir belki şimdi nasılsın iyimisin :/

bende bilgisayar mühendisliği çok istiyorum yaa

bu arada skt derken son k kullanma tarihi kast etti sanırım :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…