Bekarlar Topiğiii <3 :D

aynen sende bendensinnn yuppi :KK1: hoşgeldin ilkbahar diyelim ozamaaaannn:KK62::KK71::KK71:

offf eylülümm :KK14: ders olarda bilmediğin bir yerden almazsın bir daha:KK20: şimdi nasılsın bakalım:KK31:

Nasılsın pantera:KK16: ne sınavına hazırlanıyorsun? KPSS sanırsam eylülden sonra demişsinde:KK9:

Merhabaaa hoşgeldin nasılsın:KK16:

morallerim çökük:KK15::KK15::KK15::KK15::KK31:

aynen sende bendensinnn yuppi :KK1: hoşgeldin ilkbahar diyelim ozamaaaannn:KK62::KK71::KK71:

offf eylülümm :KK14: ders olarda bilmediğin bir yerden almazsın bir daha:KK20: şimdi nasılsın bakalım:KK31:

Nasılsın pantera:KK16: ne sınavına hazırlanıyorsun? KPSS sanırsam eylülden sonra demişsinde:KK9:

iyiyimm canm sen nasısınnn =? :KK31: evet yaa kpss malesef :120::120:

hoşbulduk canım iyiyim sen nasılsın :)

Hoşbulduk kızlarr :)) Valla baharın gelmesiyle birlikte bende de ayrı bi mutluluk var :KK16: Sizler nasılsınızz :KK71:
bahar geldi hasta etti benii:2:
:2:
hastayım başım ağrıyor yine miğren sanırım
sen nasılsın :KK34:
yok ilk defa aldım çok dokundu evet mahvetti beni ben zaten zeytin ve dereotu sevmem bir de içinden zeytinde çıktı yaktı kavurdu midemi :KK14::KK14:

yok ilaç içtim bakalım :KK14::KK14:
eylülümm bugün nasılsın:2:
:KK9::KK9::KK9: iyi bakalım tatlım :KK1: ben gittim görüşürüzz:KK55::KK54:
:KK1:
:KK1:görüşürüzz:KK3:
merhaba canımmmm :KK16:

hoşbuldukkkk bebişimmmm naber :KK31: yaa keşkee boş olaydımm işten çıkana kadar sizlen muhabbet etmek isterdim burda amaa nerde :KK19: işim biter bitmez ders çalışmaya başlıyorumm artık çember daralıyo malum :18: eylülden sonra çokcana aktif olucam inşallah :KK4::KK9:
hastayım panterimm:2:
fırsat buldukça beklerim tatlım senii:KK31:

kpssmii:KK68:
Resmen çikolatayla tetris yapmışlar çocukluğumun oyunu :KK8:
:KK9::KK9::KK55: benimde aklıma tetris geldii ahh ne çok oynaardık:KK55:
bekarmı dedinizz bende geldimm merhabalarr :KK3: :KK16:
Hoşgeldinnn:KK3:
:KK3::KK3:

Hoşbulduk nasılsın ::::::::::::) :KK16:

Baharı seviyorum çok ya kışın depresyona giriyorum :KK1:

Çok geçmiş olsun ya herkes hasta :KK43: İyi diyelim iyi olalım işte ne olsun :) Bu arada ben kendimden hiç bahsetmedim galiba 23 yaşındayım tipik balık kızıyım bekarım ne söz ne nişan bişeyciğim yok :KK1:

Çok geçmiş olsun ya herkes hasta :KK43: İyi diyelim iyi olalım işte ne olsun :) Bu arada ben kendimden hiç bahsetmedim galiba 23 yaşındayım tipik balık kızıyım bekarım ne söz ne nişan bişeyciğim yok :KK1:
sağoll:) aynen iyi diyelim iyi olalım :KK66:
bende tanıtıyım 21 yaşındayım aynen bendede tık yok ne nişan ne söz hiç bişii :KK1::KK9:
ne olcak halimiz bilmiyorum :KK9:

sağoll:) aynen iyi diyelim iyi olalım :KK66:
bende tanıtıyım 21 yaşındayım aynen bendede tık yok ne nişan ne söz hiç bişii :KK1::KK9:
ne olcak halimiz bilmiyorum :KK9:

Sevgilim var ama beni üzüyo :63: Böyle süperiz kuzum ya evlenip ne yapacaksın anca kocaya hizmet et çocuk doğur ben uzun bi süre düşünmüyorum :KK1:

Sevgilim var ama beni üzüyo :63: Böyle süperiz kuzum ya evlenip ne yapacaksın anca kocaya hizmet et çocuk doğur ben uzun bi süre düşünmüyorum :KK1:
ahh ahh erkekler ancak üzer zaten :63:
sevgili olsun olmasın:KK14::KK14:
yani bir yandan öyle ama hayat geçiyor yaşlanacağız yanlız olmak istemem ben ya :KK1:

X