Bekarken Hamile Kalma Korkusu

Bu mesajınız beni o kadar etkiledi ki aynı durumu şu an bende yaşıyorum, erkek arkadaşım ile tam bir birleşme olmadı tabi ama acaba hamilemiyim midem mi bulanıyor o mu bu mu diyerek. Zaten adetim düzensiz stres yaptıkça da gelmediğini düşünüyorum. Küçük bir şehirde yaşadığım için ne test alabiliyorum ne hastaneye gidebiliyorum erkek arkadaşım ile de ayrıldık ondan rica etsem hamileysem aldırmamı istemez diyorum.. hala hamilemiyim değil miyim bilmiyorum bile..

Merhaba sonuç ne oldu şuan iyi misiniz merak ettim açıkçası

İşte demek istediğim tam da bu benim yalan yanlış konuşan çok.regl olsa da hamile olan varmışmış bilmem neymiş imternette asılsız bir sürü paylaşım. insanları strese sokup psikoloji bozan çok internette örneği olmuşsunuz inşallah düzelir sağlığınız psikolojiniz ya

Merhaba sonuç ne oldu şuan iyi misiniz merak ettim açıkçası
Yani adet oldum normal bir şekilde, doktora da gittim adet düzensizliğinden dolayı karından ultrason ile baktı her hangi bir şey demedi gebeliğe dair, ama şu an ufacık midem bulansa hala hamilemiyim acaba diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…